Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מרוצה מהקארוק 2018 שרכשתי ומחפש מחליף ראוי, המלצות?

MoonKnight
שימו לב! השרשור הזה בן 1037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, motizkn כתב:

ה 3008 זה לא הוט הץ, שלא תבין לא נכון הרכב זריז ומרגיש קליל וההגה הקטן מוסיף ואפשר להנות אבל לא לזה נבנה הרכב.

במאזדה ספיריט שהייתה לי כל הזמן הרגשתי שכולם נוסעים כמו סבתא והייתי תוקף סיבובים, עם בפיזו (שיותר חזקה מהמאזדה) אני בעיקר מרגיש שלא מעניין אותי אם כולם נוסעים לאט.

אתה מבודד לגמרי מהכביש והרכב נותן תחושה של שקט ורוגע ככה שאני לא חושב שאתה תתקוף איתו (ולצורך העיניין כל SUV אחר) סיבובים.

יש מצב שזה גם הגיל המולפג שהגעתי אליו (39)

אני מוצא הרבה עניין בפוסטים של אחרים עם צרכים קרובים או דומים לשלי.
בדומה אלייך - אני היום עם מאזדה 3 ספיריט מהנה בטירוף - ולא מזמן הפכנו למשפחה של 5 נפשות והמאזדה צפופה בצורה שדוחפת אותנו להחלפה ואני מתקשה למצוא על מחליפה ראויה שלא עושה לי את אותו תהליך "שקט ורוגע" שאתה עברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, יש לי שני ילדים קטנים והשלישי בדרך ואת רוב העבודה של הרוגע עשו הילדים.

אין מה לעשות, באיזשהו שלב אתה מבין כשאתה עם הילדים ברכב, הם סגורים מאחור ואתה נח ונהנה מהמוזיקה. וכשזה קורה אתה מוצא את עצמך מחפש איך למשוך עוד 10 דקות של שקט ברכב ולא איך להגיע הכי מהר.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.4.2021 בשעה 15:11, שי כתב:

לא הבנתי, אני טוען שהיבואן מפרסם נתון ביצועים מטעה ואתה מוכיח לי על ידי הפרוספקט של היבואן?

במדינות מתוקנות יותר יבואן פיג'ו טורח לציין שהנתון הינו עם נהג בלבד, ראה פרוספקט אנגלי:

https://media.peugeot.co.uk/file/98/0/new-3008-suv-prices-and-specs.127980.pdf

האתר היחיד שמקפיד על נתון נכון של מדידה תקנית הוא נטקאר, שגם כתב על הנושא לא מעט פעמים:

http://www.netcar.co.il/guide/guide.php?manuf=36&model=1241

אתה יכול להסביר לי על עניין המדידה התקנית?

יש כל כך הרבה אי סדר ובלבול בנושא המדידה של ה0-100 עד שזנחתי הסתכלות על הנתון הזה... יש יצרנים שמודדים 0-100 עם 5 ליטר דלק, נהג ששוקל 50 קילו, צמיגי ספורט סופר דביקים ומחוממים, כביש יבש ומושלם , פתיחה משתי דוושות בירידה ולוקחים את הנתון הטוב ביותר שהם הצליחו לקבל ומכריזים עליו בתור 0-100 רשמי.
ויש יצרנים שלהפך לוקחים רכב רגיל ביום רגיל מודדים ומכריזים על הנתון הגרוע ביותר שהם הצליחו לקבל בתור 0-100 רשמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.4.2021 בשעה 09:18, ronrcz כתב:
לפני 9 שעות, Gavrik כתב:

אתה יכול להסביר לי על עניין המדידה התקנית?

יש כל כך הרבה אי סדר ובלבול בנושא המדידה של ה0-100 עד שזנחתי הסתכלות על הנתון הזה... יש יצרנים שמודדים 0-100 עם 5 ליטר דלק, נהג ששוקל 50 קילו, צמיגי ספורט סופר דביקים ומחוממים, כביש יבש ומושלם , פתיחה משתי דוושות בירידה ולוקחים את הנתון הטוב ביותר שהם הצליחו לקבל ומכריזים עליו בתור 0-100 רשמי.
ויש יצרנים שלהפך לוקחים רכב רגיל ביום רגיל מודדים ומכריזים על הנתון הגרוע ביותר שהם הצליחו לקבל בתור 0-100 רשמי.

כל יצרני הרכב מחוייבים לאותו התקן,יצרני רכב לא יכולים לעשות מה שבא להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, יש תקן שכולל מטען ודלק מסוימים ונוסע בנוסף לנהג. רק יבואנית פיג'ו החליטה שלא מתאים לה ומפרסמת נתון לא תקני ואפילו לא מוסיפה דיסקליימר

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרפתי פרוספקט אנגלי שמציין שזה נתון לא תקני עם נהג בלבד, כמו כן את הנתון האמיתי של 9.4 מאתר נטקאר שמקפיד שנים על נתון בר השוואה. זה שפיג'ו מטעים בעוד מקומות לא יהפוך את הנתון לנכון...

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי ,PSA העולמי לא יודעים הנתונים של הרכבים שלהם ולא עובדים לפי התקנים האירופיים שהוא מחוייבים אליהם ונטקאר ושי יודעים...😄😄

רק בישראל..

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתון ה9.4 הזה לא הגיוני,

לנו יש מאזדה ספיריט 2.0 עם נתון של 8.5 שניות מ0 ל100, ו3008 2019 הדגם עם ה180 כ"ס,וה3008 מרגיש הרבה יותר חזק וזריז מבחינה זמינות הכח ותאוצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי קונה עם תאוצה של פחות מ8 שניות. עד לא מזמן הוצעה בגרסת הנעה כפולה.

...אבל אין בקרת שיוט אדפטיבית.

MG EHS בגודל דומה לקארוק, מנוע היברידי (פלאג אין) ותאוצה של פחות מ-7 שניות. יש בקרת שיוט אדפטיבית.

עריכה אחרונה על ידי tomede
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, wildlands2019 כתב:

נתון ה9.4 הזה לא הגיוני,

לנו יש מאזדה ספיריט 2.0 עם נתון של 8.5 שניות מ0 ל100, ו3008 2019 הדגם עם ה180 כ"ס,וה3008 מרגיש הרבה יותר חזק וזריז מבחינה זמינות הכח ותאוצות.

אני בדקתי בכל האתרים העולמיים של פיגו,סקודה,ופולקסווגן.

הקארוק 1.5 DSG עושה ב9 שניות למאה.,הגולף עם אותו מנוע וגיר עושה ב8.5 שניות למאה,וה3008 1.6 EAT 8 עושה את זה ב8 שניות למאה,זה לפי האתרים הבינלאומיים של החברות,זה בדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
בתאריך 11.4.2021 בשעה 09:30, tomede כתב:

היונדאי קונה עם תאוצה של פחות מ8 שניות. עד לא מזמן הוצעה בגרסת הנעה כפולה.

...אבל אין בקרת שיוט אדפטיבית.

MG EHS בגודל דומה לקארוק, מנוע היברידי (פלאג אין) ותאוצה של פחות מ-7 שניות. יש בקרת שיוט אדפטיבית.

בקרת שיוט אדפטיבית זה סטנדרט כיוצא הקונצרן חח

ועשיתי נסיעת מבחן על ה mg לצערי היא לא טובה ב להוריד את הכל לגלגלים. 

עוד לא מצאתי פתרון, מסתכל לכיוון לרדת שנתון ל 2016ולמצוא סופרב אקסלוסיב או l&k 

עריכה אחרונה על ידי MoonKnight

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.4.2021 בשעה 11:38, motizkn כתב:

ה 3008 זה לא הוט הץ, שלא תבין לא נכון הרכב זריז ומרגיש קליל וההגה הקטן מוסיף ואפשר להנות אבל לא לזה נבנה הרכב.

במאזדה ספיריט שהייתה לי כל הזמן הרגשתי שכולם נוסעים כמו סבתא והייתי תוקף סיבובים, עם בפיזו (שיותר חזקה מהמאזדה) אני בעיקר מרגיש שלא מעניין אותי אם כולם נוסעים לאט.

אתה מבודד לגמרי מהכביש והרכב נותן תחושה של שקט ורוגע ככה שאני לא חושב שאתה תתקוף איתו (ולצורך העיניין כל SUV אחר) סיבובים.

יש מצב שזה גם הגיל המולפג שהגעתי אליו (39)

זה כל כך נכון,אי אפשר לנהוג בספיריט רגוע,גם שאני רוצה אין מצב שמשהו עוקף אותי. 

הרכב מבקש שילחצו עליו. 

תוקף פניות בלי הפסקה. 

יכל לעלות על רכב עם מנוע הרבה יותר חזק ולנהוג רגוע. 

עם הספיריט קשה לנהוג כמו סבתא למרות שאין לה עודף כח. 

ברכבים עם 300 כח אני נוסע יותר רגוע. 

פותח אשכול,כח והרגשה זה לא על הנייר. 

חובה נסיעת מבחן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...