Jump to content

print

 • פרסום הודעות

  169
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

38 נייטרלי

אודות print

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כיף לשמוע על היבואן. גם אני תמיד קיבלתי מהיבואן שירות מעולה. תמיד. צריף לפרגן ליבואנים כאלה ולעודד אחרים שיצטרפו. הבעיה, אכן, היא עם המוסכים.
 2. גם לי היה חסר לאחר חצי שנה, הוספתי מעט ומאז לא חסר
 3. לגבי השמן זה תקין. כך גם היה אצלי. גם המוסך אמר שיש לבדוק כל 3 חודשים כי זה מנוע שלפחות בהתחלה צורך מעט שמן. כך גם לגבי המים, ירד גם לי קצת. אם זה ירד מעט למינימום אין בעיה (אלא אם נעלמו מהמיכל).
 4. אני כבר לאחר טיפול. החליפו שמן ופילטר בלבד . שמן רכשתי לבד והבאתי. לפני הטיפול עשיתי סקר מוסכים: כל מוסך שם שמן אחר לרוב לא בהתאם להגדרות היצרן (כל מוסך ותירוצו). את השמן הבא רכשתי: https://www.autostore.co.il/product/שמן-motul-specific-m2c948-b-5w20-5l/
 5. אני מתכוון גם לבטיחות אקטיבית וגם לפסיבית (כולל מבחני ריסוק). בתקציב זה מה הכי בטיחותי?
 6. חבר מחפש רכב בתקציב של עד כ40 אלף שח, מיני-סופר מיני, אוטומט. הקריטריון החשוב ביותר בטיחות והשני אמינות. יש הצעות? מה דעתכם על i10, עומד בקריטריונים? הצעות נוספות?
 7. לפי החוויה שלי מסכים לחלוטין. זהב.
 8. מי שהתאכזב מדלק מוטורס זו תהיה טעות ללכת ליבואן של גולף, סיאט און סקודה (צ'מפיון). המון תלונות על שירות. מנסיוני, כל העניין של שירות ראוי לקוי בארץ, לכן לא משנה לאיזה יבואן תלך השירות יהיה מאתגר. להבנתי, לאור מצב עגום זה יש להתמקד ברכב ולא בשירות. בנוגע לדלק רכב, אני קיבלתי מהם שירות טוב (יכול להיות טוב יותר) במשך כ7 שנים. בסוף, בשעה שאתה באמת צריך אותם תקבל את הגב שלהם.
 9. קוד התקלה 4020. מעיון קצר נראה שזה ממיר. האם הגיוני שהחליף פעמיים ממיר חלופי והתקלה נשארת? האם הגיוני שממיר מקורי יפתור את הבעיה?
 10. החבר לא יודע (הוא לא יודע להתנהל מול המוסך). המוסך לא נתן לו אינפורציה.
 11. לחבר יש סוזוקי סוויפט, 2011, אוטומט, 220 אלק ק"מ. לפני כחודש נדלקה נורת מנוע. המוסך החליף ממיר קטליטי (משופץ). לאחר כשבוע נדלקה שוב החליפו שוב ממיר אחר. לאחר כשבוע שוב פעם דלקה הנורה. לטענת המוסך חייב להחליף לממיר מקורי (9000 ש"ח!!!) ולטענתו זה יפתור את הבעיה. האמנם? אשמח לקרוא את דעותיכם הנבונות: מה יכולה להיות הבעיה? אולי זה לא הממיר, ואם כן, אז מה יכול להיות? מה אתם הייתם עושים בשלב זה?
 12. גם אני חפרתי, חיפשתי, ניסיתי למצוא בעיות בגיר. נאדה!! מצאתי כמה תלונות על קלאץ גיר ידני. באמת ניסיתי. אין לי אלא לסמוך על הניסיון שלי והוא כמו של רוב הקונים: רכב מהנה ומעולה. כן יש כמה באגים כגון שעון המולטימדיה- אותי פחות מטריד.
 13. לך על נסיעות מבחן ורק אז תחליט
 14. וכך מתחילות שמועות.... גם אני חבר בקבוצת פורד וגם אני ראיתי את מה שנכתב שם. רק בחור אחד נשמע רציני השני נשמע עילג ולפי הכרטיס שלו אין לו בכלל את הפורד החדשה אלא הישנה. לצערי הכותב כאן לא ציין את כל השבחים מהרוב המוחלט של הבעלים. ניתן לתאר את המותג כאחד הטובים אך גם אחד המושמצים (בארץ. באירופה המותג פורח ותמיד פרח). אני לא בטוח שהמותג יצליח בארץ, אך דווקא משום כך קרץ לי מלכתחילה (לא אוהב לנסוע ברכב שיש אצל כל אדם שני). לא נראה לי שתמצא בקלות. כל מותג והבעיות/חסרונות שלו. אין מותג מושלם.
 15. בנוגע להשוואה ולהתלבטות בין פוקוס לליאון: https://www.auto.co.il/article/roadtest/134441-comparison-tests-ford-focus
×
×
 • תוכן חדש...