Jump to content

print

 • פרסום הודעות

  82
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

25 נייטרלי

אודות print

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. עשו טובה, קראו את התביעה. לי היא נראית לא רצינית. אם יש המון תלונות מדוע רק שניים מופיעים בתביעה, וגם אלה הם כאלה שיבואן החליף להם מנוע.
 2. רעיון מעולה!! זה ראוי והוגן. הכותרת בוטה יותר מדי, ואם בחשש למכירה עתידית עסקינן הכותרת הזאת תשפיע יותר מעדכון זניח במגזין אוטו.
 3. כל כך נכון. לפני הרכישה התלבטתי קשות בין האקטיב X לבין הST (כאשר השאלה המרכזית הייתה עד כמה המתלה השונה משפר את הנוחות. נוחות חשובה לי). בצעתי נסיעת מבחן על שתיהן, באותו המסלול, תוך כדי התמקדות בנוחות הנסיעה על כביש משובש. הבדל משמעותי לא מצאתי. רק אם היו דוחקים אותי בפינה הייתי אומר שהאקטיב קצת נוחה יותר. אבל קצת. גשו לסוכנות ותשוו.
 4. יכול להעיד: נהגתי בשניהם (ST והאקטיב), האחת עם רב חיבורי והשנייה לא. ההבדל לא משמעותי, עד כדי זניח. יכול להיות שהכיול של הST מוצלח ולכן ההבדל לא משמעותי (המיתלים בST LINE הם מיתלים שבפיאסטה STׂ). לדעתי לא תהיה לך השפעה משמעותית על שוק יד 2.
 5. אם כבר מדברים אז שאלה לבעלי הפוקוס שמטרידה אותי: האם כשפותחים את מכסה המנוע יש לכם קצת סימנים של לכלוכים בצבע לבן, משהו שדומה לצבע סיד (כאילו צבעו קיר בסיד לבן ליד הרכב)? זה נמצא רק על החזית לא בכל תא המנוע.
 6. - יכול להעיד גם אצלי בנכונותם של סעיפים 1-3. - לגבי צריכת הדלק (8.5 בעיר), לא הגעתי אף פעם לצריכה כזו. - לגבי השעון במולטימדיה, באיזה מוסך היית? אשמח גם לקפןץ לשם כשיהיה עדכון. מצטרף לתחושת ההנאה מהנהיגה. כשאני בבית אני מחפש סיבה לצאת ולעשות עוד סיבוב ברכב
 7. אכן מי שנכנס רואה בבירור את הכותרת הבאה: This Focus, if you get the better rear suspension, is the sweetest drive in the mainstream hatch class אבל, ואבל גדול: היתרונות המוצגים בכתבה (Chassis, especially the upper-spec, and engines. But also safety and space) רלוונטים גם לדגמים שללא המתלה הרב חיבורי. זאת ועוד: המתלה הרב חיבורי אכן תורם לנוחות יתרה אבל לא משנה באופן מהותי את הנוחות ואת שאר היתרונות של הרכב!! את זה ניתן לראות בבירור בכתבה זו ובכל הכתבות שנעשו על הרכב. גם את הציטוט הבא ניתן למצוא: The hatches with the lowest power now have a torsion-beam setup. Sounds like a retr
 8. מגזין טופ גיר דירג את הפוקוס ST line בציון 9 מתוך 10!!! כרכב הכי טוב בקטגוריה. https://www.topgear.com/car-reviews/find/body/hatchback
 9. הוסף כמה אלפים וקבל רכב משפחתי מעולה: פוקוס ST line
 10. יש להם אותו אבל לא מפרסמים?? מה העיקרון הכלכלי מאחורי הטענה הזו??
 11. סעיפים 1,2,3 הם אותו דבר בנוסחים שונים. סעיף 5: חסר בהמון רכבים סעיף 6: כנ"ל כך גם 8. אני חושב שהיא תצליח כחדשה וכמשומשת. רכב מוקפד ועשוי היטב, מחיר מושלם (כמעט כמו מחירו בחו"ל), מהנה. חבר'ה... לא לשכוח זה מותג מעולם שלישי (דאציה וכדו'). זה פורד!!! אז פעם אחת פיקששו עם תיבה, מכאן ולציין את פורד כמותג זבל הדרך רחוקה. אנחנו הישראלים לא דפוקים. רואים עיצוב (הרי זה מה שמוכר היום), מחיר, בטיחות, נהיגה ואיכות,כן וגם אמינות!!! (יש לי עוד פורד במשפחה) הם יקנו.כן יקח זמן... אבל יקנו. לא יקנו? יותר טוב, רק אני ובודדים נהנה מהרכב.
 12. אני עדיין מאמין שהמותג יתאושש.בסה"כ עברו כשלשה חודשים מאז ההשקה. המלאי עד סוף אוקטובר כמעט ונגמר. זאת ועוד: בהמשך יתאושש במהירות רבה יותר. כשיגיע הקוגה החדש והפומה. מבחר הדגמים ימשכו את כל המותג במהירות רבה יותר (כרגע, מלבד הפוקוס אין מה למותג להציע לצרכן הממוצע-שקונה רכב ב120עד 140- מלבד הפוקוס). לגבי המוצר עצמו: נהנה מכל רגע! איכות, טכנולוגיה וחווית נסיעה ברמה גבוהה. יש ברכב ירידה לפרטים.
 13. בהתאם לדרישות שלך, פורד פוקוס החדשה הכי קרובה לדרישות.
×
×
 • Create New...