Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעלומת הבלנדסטון שיש רק בישראל

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע להגיד. אולי העור דק יותר? אולי לרגל יש יותר מקום לנשום?

הניסוח שלי היה מטעה. הכוונה שאני החלפתי אותן באחרות 😧 (רכשתי בweshoes, משלוח מהיר ויעיל).

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, falou כתב:

מישהו באמת הולך עם אלו בקיץ?

עד כמה זה נסבל, כנעל בקיץ?

אני 99 אחוז מהזמן נועל אותם כולל בקיץ וכנראה שכבר התרגלתי למצב שלהם אבל בקיץ לא מרגיש משהו חריג.

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם רדבק כאלו כל השנה
https://redback.co.il/shop/ucwz/
קניתי מאיביי. עדיין לא ככ זול.
בלנדסטון לא נוחות לי.

הרוכסן בצד זה שוס.
הנעל הכי טובה שהיתה לי.
מבחינתי, החיסרון של מגף אסטרלי הוא הגומי שנחלש ולא תומך בקרסול. בדגם הזה פשוט מחליטים אם ללכת עם רוכסן פתוח או סגור.
אני מקפיד לצחצח אותן אחת לכמה חודשים. ממש מפרק עליהן קופסה של משחת נעליים קיוי. בנתיים 3 שנים ועדיין שלמות.
יש לי עוד זוג זהה בארון לאירועים.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, falou כתב:

מישהו באמת הולך עם אלו בקיץ?

עד כמה זה נסבל, כנעל בקיץ?

לדעתי- לא נסבל בשום צורה, אבל כמובן שזה אינדביאלי. לי יש את דגם הקאנבס הזה:

https://ardmoor1.azureedge.net/product-images/b41919fa-3c0b-4673-9b94-cb7728e5b3a9/a99d7614-6923-4703-8f28-cc7a88c317b7

שזה בכלל מגף אחר מהדגם הרגיל, ואין מבחינתי מצב להכנס אליו בין יולי לספטמבר (והאמת, גם קודם או אח"כ). לזכותו שהמשקל שלו מצחיק, ומדובר במגף הכי נוח שאי פעם הלכתי איתו. אבל כאמור- זה משהו אחר לגמרי וכנראה יהיה לו פסיק מהעמידות של המגף המקורי. אצלי הוא מחזיק, אבל השימוש הוא כמעט אפסי (לרוב אני נועל נעלי ספורט "רטרו"- אדידס גאזל, פומה רומה וכיו"ב).

בחורף, תלוי ימים גשומים, מסתובב עם זה:

https://i.ebayimg.com/00/s/MTAxMFgxMDEw/z/xJQAAOSwUE9fblAe/$_57.JPG?set_id=8800005007

נקנה בהנחה, כנראה בגלל הצבע, שמזכיר קקי מעורב בחרא (Dark Olive), אבל מסתבר שמתאים מאד למכנסים שחורות או אפורות. מחזיק יפה, אבל אני כאמור לא טוחן אותן- מה שכן, בבית הן מאוחסנות בארון פנימי יבשות כמובן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.2.2021 בשעה 01:17, falou כתב:

ווואללה, יש אותם רק בארץ

לדעתי זה לא נשמע סביר שיש דגם מסויים שהוא ספציפי רק לישראל.

אם יש ספק אז אפשר לשלוח מייל לחברה עם צילומים כדי לוודא מקוריות

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא מבין איך אפשר לקרא לנעל בסגנון כנוחה...

היום מדדתי נעלי רדבק, הליכה איתם מזכירה הליכה בכפכפים...

כול החלק האחורי של הרגל עולה ויורד בתוך הנעל, בנפרד מהנעל, בכול צעד שעושים, הנעל בכלל לא מחזיקה את הרגל.

המוכר בחנות אמר שמגפים זה ככה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ראיתי כאלה באיזו חנות לפני שבועיים ולא הבנתי מה זה אמור להביע.

הנה, אפילו צילמנו:

9B00ABD2-4F72-4729-9CE1-B59A1A8F2599.thumb.jpeg.1a999b2d12b98567a8ec0cf0b970413d.jpeg12C5EF41-B17D-49EE-A2A6-5BB3C9C79FC7.thumb.jpeg.40140459378c68749ce76df4d91c47d8.jpeg

שמתי גם את הרגיל בתור השוואה. הסוליה שונה, התפירה שונה, הגומי בצד שונה, הכל שונה.

אפשר לראות בתמונה שעל הקופסה מאחורי הנעל כתוב ״407״, גם אני מצאתי בגוגל רק תוצאות בעברית על הדגם הזה...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

490 גם נראה ככה. לא יודע למה חלק הם חתיכה אחת וחלק לא.

בלנדסטון די בסדר בקיץ, עבדתי איתם בחקלאות בשיא החום והיה בסדר, רדבק משמעותית יותר עמידות, אבל העמידות באה על חשבון המשקל וכמובן האוורר בקיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא מבין איך אפשר לקרא לנעל בסגנון כנוחה...
היום מדדתי נעלי רדבק, הליכה איתם מזכירה הליכה בכפכפים...
כול החלק האחורי של הרגל עולה ויורד בתוך הנעל, בנפרד מהנעל, בכול צעד שעושים, הנעל בכלל לא מחזיקה את הרגל.
המוכר בחנות אמר שמגפים זה ככה...
בתור אחד שהוא פריק של ללכת בלי נעליים ונדיר שיש נעל נוחה לי, רדבק הם בטופ אצלי.
לעומת זאת, בלאנדסטון - מיבחינתי מי שקונה אותם פשוט מזוכיסט

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, gsi16v כתב:

בתור אחד שהוא פריק של ללכת בלי נעליים ונדיר שיש נעל נוחה לי, רדבק הם בטופ אצלי.

שו? באמת?

אחרי הנעלה מינימליסטית או הליכה יחפה סבבה לך להכניס את הרגל לתוך רדבק וללכת איתם? סוליה קשיחה וזה?

בעקבות המלצה מפיזאוטרפיסט (ספורט, שיודע מה הוא עושה) קניתי נעלי ריצה עם שיכוך וסוליה עבה, ווואלה - המעבר היה קצת קשה לי. זה פשוט עולם אחר.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא מבין מה ההתלהבות מבלנדסטון? 

בזמנו הרבה הרבה לפני שהם נהיו סופר פופולריות בישראל, כשהם רק היו בחנויות מטיילים ,יצא לי לקנות אותם בהמלצה של חבר. היו נעליים פחות טובות שנעלתי והיו גם כאלה שיותר טובות. בזמנו הם לגמרי לא היו שוות את המחיר שלהם(סביב ה-650-700 שקל) היום זה קצת יותר שפוי. 

לא מבין את הנהירה הזאת בשנים האחרונות על נעל רגילה ביותר( אם אני לא טועה ישראל היא המדינה השניה במכירות של בלנדסטון מלבד אוסטרליה). מנעל מטיילים זה הפך לנעל מלצריות וסטודנטים עם טעם נוראי בבגדים( אין כמו סקיני ג'ינס ובלנדסטון. רק קרוקס יכול להיראות רע יותר) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.2.2021 בשעה 11:03, Gosser1860 כתב:

אם הוא יכול לצלם לך את התאריך של הנעל בקופסא (ולא זו שבאתר) זה יהיה הכי טוב.

הסוליה של בלאנדסטון לא נשמרת טוב אם לא הולכים איתה בצורה קבועה, אאל"ט זה אפילו מצויין בדף שמגיע בתוך הקופסא.

היתה לי נעל מ-2014 והיא החזיקה מעולה עד החורף האחרון, אבל כשהוצאתי אותן מהארון לאחר אחסנה של חצי שנה+-, כל הסוליה פשוט התפוררה.

התופעה נקראת Hydrolysis והיא מתרחשת בסוליות PU/TPU. אי שימוש בנעל בשילוב לחות וחום ו/או אחסנה בתנאים לא נאותים, רק מגבירים את התופעה.

ולכן אפשר לקנות נעל שלא ננעלה אך הסוליה תתפרק מהר מאוד.

הנקודה היא שאתה הולך איתן יום יום, ולכן הן מחזיקות מעמד.

אם כבר בלאנדסטון אז כדאי לרכוש דגמים עם התפירה הכפולה באמצע הנעל:

ה-550 לא יורדות לי מהרגל.

אגב, היבואן החליט שלא לייבא אותן יותר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...