Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעלומת הבלנדסטון שיש רק בישראל

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 23 שעות, falou כתב:

יפה. 

הוא שאמרתי. 

אפשר להזמין אותן במידה 44.5 או 44.5. 

עכשיו תוסיף 30 יורו משלוח

ועל זה מעמ. 

ברור, על נעליים חצי נורמליות ב-250 שקל אני אפילו לא מעיז לפנטז. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 4.3.2021 בשעה 08:45, falou כתב:

רק חוזר לעדכן.

כמו כל דבר שתתחיל לחפש עליו מידע ברשת, מאיך בונים פצצת אטום ועד סוגים שונים של בובות פוקימון, אפשר לגמור עם דוקטורט.

בסוף קניתי זוג רדבק ב-450 ש"ח והן אכן נוחות, בגלל הסוליה הרכה והעובדה שהן רחבות. עם גרביים דקות הנעליים הרגישו לי קצת גדולות מדי ומשוחררות מדי בעקב, אבל אחרי קצת ניסויים, הוספתי ספידה לרפידה המקורית, ועכשיו הן בסדר.

רק לציין, ביומיום אני הולך עם סניקרס סטייל אולסטאר וכו', ואין לי בעיות נוחות/רגליים, ככה שאני לא מאותגר מנעלית בכלל.

מבחינת חום, בטמפ' הנוכחיות בת"א, לא חם לי איתן, שזה טוב ובדיוק מה שצריך.

בקיצור, הן הפכו להיות סוג של נעלי בית לחוץ, אלו שאני שנועל כל הזמן, והחליפו את נעלי הטיולים הזולות (Solomon) שהיו נעלי הברירת מחדל שלי (שגם התפגרו) למקרים שקצת רטוב. צריך לקבל את זה שיש קצת משחק בעקב, אבל יש לזה גם יתרונות. העברתי איתן כמה שעות של צילומי משפחות בפורים (על זה בשרשור המצלמות בהמשך), וזה טוב כשצריך להתכופף הרבה לצילומי ילדים. היו כמה שעות על הרגליים והברכיים, והיה נוח. עד כה אחלה.

מה שפחות אחלה זה שאתה נועל אותן נעליים כמו כל בת 15 בסביבה, אבל אז אתה עובר ליד איזה מפעיל מערבל בטון, וגם לו יש נעליים באותו סגנון, והאגו טיפה משתפר. זה אכן טיפה מבאס לנעול אותן נעליים כמו כל העולם אשתו ובתו (מאותה סיבה אין לי מעיל בסגנון יוניקלו), אבל אלו באמת נעליים מאוד שימושיות.

ומה למדתי מהדוקטורט לענייני מגפיים?

שאני אקנה כאלו, ברגע שהעלות הבאה שלהן לכאן תהיה יותר זולה:

https://www.amazon.com/Razorback-Lace-Up-Resistant-Leather-Hiking/dp/B08B6BXW7Q?th=1

או כאלו:

https://www.ariat.com/GROUNDBREAKER_6_M_FOO.html?dwvar_GROUNDBREAKER__6__M__FOO_color=BROWN

וכאלו לשימושים קלים יותר (וכי הן מתקפלות):

https://www.lemsshoes.com/collections/all-mens-products/products/mens-waterproof-boulder-boot?variant=23734351822906

ותודה רבה לכולם, נתראה עוד עשור.

תתחדש, אשמח ללינק לחנות שממנה רכשת.

אני מחפש את הדגם ubjk  במידה 7.5 שפתאום נעלמה לה...

דרך אגב, יש פרסום בפייסבוק של בחור משוק הכרמל שמוכר זוג רדבק ב250, על פניו נראה כמו זיוף בהשוואה לזוג שיש אצלי שאוטוטו עולה לכיתה א'.

העור מרגיש קשה ולא באותה האיכות, הכיתוב על הסולייה לא אחד, וגם איכות הסולייה אינו זהה ועם עודפי גומי מהיציקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 5.3.2021 בשעה 14:56, falou כתב:

עזוב מותג, תביא לי מגף באיכות טובה ב-250 ש"ח 

למגף זה מחיר הגיוני לחלוטין, רק שצריך לשלם גם על השני.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי דרך KSP.

אין רדבק ב-250 ש"ח, גם לא במבצע, גם לא באוסטרליה.

חלק מזה זו העלות של הנעל וחלק מזה שהם שומרים קשוח על רשת ההפצה שלהם.

לפני כשעה, פבל כתב:

זה עדיין מחיר פצצה.

בחו"ל אפשר לתפוס מכירת חיסול. בארץ החיסול שווה למחיר רגיל בחו"ל.

יש גם את Rockrooster, אבל לא ברורה לגמרי האיכות.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי פרסום ובדקתי, על הדרך טיילתי בשוק שסופסוף נפתח.

https://m.facebook.com/marketplace/item/127033609262841/?ref=MESSENGER_BANNER_SEE_DETAILS&showCheckout=false&refCode=MESSENGER_BANNER_SEE_DETAILS&_rdr

השקיעו גם בניירת של היבואן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להבין את הרוכשים של האוזיבוטס בימינו. אכן כמו שכתבו מעלי, כשהן היו עסקה טובה ב 280 ש"ח בטמבןריה, אכן. הן היו Allarronders קלאסיות, צחצוח קל בבוקר והייתי הולך איתן למשרד, בטיולים, בעבודה קשה ומה לא...הרדבק הראשונות שלי מ 2003 עבדו כל יום במשך 4 שנים ואז עוד 3 שנים לסירוגין, הסוליה התפרקה ב2010. הזוג של 2010 כבר היה בשימוש של כשנה וחצי עבודה קשה  כמעט יומיומית (הליכה בבקעה על אספלט טרי כל יום), ולאחר מכן פעם /פעמיים בשבוע לעבודה, עד שהסוליה התפרקה ב2017 בחום של המדבר על המאבריק. הזוג הקיים מ 2017 במצב סביר, משמש רק לעבודה קשה כפעם בשבוע (ריתוכים, בטון, איטום, מדבר, ניקוי חרא של תרנגולות במשק, שטח, וכו'), ב 2018 קיבלו מקלחת של פוליגג ומאז הן גם לא נראות משהו. מ 2012 מאז שאני לא מחוייב בנעליים אלגנטיות, ביומיום רק נעלי ספורט נוחות. בימינו אדידס בוסט. כשאני נועל את הרדבק בימי שישי/שבת זה מזכיר לי כמה הם מאסיביות ולא נוחות. לא מתחיל אפילו להבין מדוע חצי עולם שממש לא צריך אותן, משלם הון תועפות בכדי לנעול משהו ממש כבד, גס, לא נוח וגם לא מי יודע מה יפה.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל היה טוב ויפה עד שרשמת אדידס בוסט.
נעל שמפצה על עמידה והליכה/ריצה לא נכונה.
מה שרדבק לא עשו לך.
לדעתי ושוב לדעתי אתה מזכיר לי את עצמי לפני 23שנה, שלא היתה לי יציבה נכונה.
מומחה ליציבה נכונה פתר לי את הבעיה (שמאוד נפוצה גם אצל מי שחוש שהוא הולך/רץ הכי נכון)
איפה שאני הייתי כבר עומד בניין אחר

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ST12345 כתב:

קשה לי להבין את הרוכשים של האוזיבוטס בימינו. אכן כמו שכתבו מעלי, כשהן היו עסקה טובה ב 280 ש"ח בטמבןריה,.

רדבק עולות 280 ש"ח באוסטרליה. הן גם לא עולות 'הון תועפות' בארץ. הן בערך מאה שקל יותר ממה שהן שוות מבחינת המחיר שלהן במדינת הייצור, אבל זה מתקזז עם אורך החיים. מה גם שכל מה שכתבת מוכיח שהן עדיין עסקה טובה

כמו שאני רואה את זה, יש להן שלושה יתרונות, קל לשים/להוריד, לא נכנסים מים, ונוחות לעמידה ממושכת (בגלל הסוליה) 

היה לי יום צילומי חוץ בהתנדבות בפורים. שלוש שעות על הדשא/חול/בוץ לכרוע, לעמוד, לכרוע ושוב לעמוד. היה מאוד נוח. 

כאמור, נעלי utility. סוגשל נעל בית לבחוץ

כשהכלבה שלי עוד היתה בחיים, אלו היו יכולות להיות הנעליים לטיולים בחורף. 

אני מצטער שלא קניתי זוג כזה מזמן, רק בגלל שכולם הולכים איתן. 

ברור שאיפה שאתה יכול לנעול נעל ספורט קלה, זה יותר נוח. עוד יותר קל זה פשוט אולסטאר או משהו דומה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, gsi16v כתב:

הכל היה טוב ויפה עד שרשמת אדידס בוסט.
נעל שמפצה על עמידה והליכה/ריצה לא נכונה.

מוזר. אף פעם לא שמעתי על זה. לא גורר רגליים, לא "שורף סוליות", לא מחדד סוליות, אין לי פלטפוס וכו'. במשך היום כלל לא עומד הרבה (פרט להתעמלות). יושב זקוף בצורה מוקפדת ולפי הנחיות מאוד ספציפיות. לפני כמה שנים שכן למשרד שלי היה חברת Upright  ובבדיקה שלהם עם מכשיר שדבוק לגב נמצא שישבתי נכון, עמידה לא בדקנו...

https://www.uprightpose.com/about-us/

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 8.3.2021 בשעה 19:14, פבל כתב:

יאללה נקפיץ.

אני חורש את הרדבק שלי כנעלי עבודה. זה אומר שבחורף אני נועל אותן כל יום. 

הן באמת רכות ונוחות ומעולות לעפיצות של הבוקר, כי נועלים אותן כמו נעלי בית. בכלל, הן מרגישות כמו נעלי בית.

אני מידה 44, קניתי מידה 10 והן טיפה גדולות, אחרי הברייק אין, אז הוספתי מדרס עור דק שהיה לי.

אני חושב שלעמידה הן מצויינות. לא הייתי בונה עליהן להליכות ארוכות, כי הן לא מחזיקות את העקב מספיק טוב (מניח שזו בעיה של כל נעל כזו, כמעט).

הן גם לא כ״כ חמות, שבארץ זה אחלה בשבילי. בשביל החורף של מישור החוף, מספיק לי גרביים דקות איתן.

עד כאן, הכל טוב.

מה שפחות טוב זה שהן לא מחזיקו מים בחוץ הרבה זמן. הטימברלנד הישנות שלו (עור מלא), היו יותר טובות בזה. בהרבה. עשר דקות של גשם שוטף, והרדבק נספגה מים.

אז (וכאן מגיע התור של פייבעאל) קפצתי לדקטלון ושמתי הימור על נעליים גבוהות ב... מאתיים שקל, שבמבצע. Waterproof.

הסולייה לא נראית כמו מי יודע כמה, אבל בינתיים הן נוחות וקלות. לא בדקתי עד כמה הן חסינות מים (עוד לא היתה הזדמנות). זה באמת לא ממנהגי לקנות נעליים זולות, כי זו נעליים טובות מחזיק יותר זמן ורגליים רטובות היו לי מספיק בצבא, לכל החיים.

אבל... המרתי.

אחזור לדווח

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו מגפיים הייתם ממליצים לאישה עם רגל ארוכה וצרה? ניסינו רדבק/בלנדסטון אבל כשעולים למידה שמתאימה לאורך כף הרגל, המגף כבר יותר מידי גדולה בכל מימד אחר, בסוף מצאנו טימברלנד שיושבות טוב אבל לא נראה שהן יחזיקו את ההתעללות שהן מתוכננות לעבור. 

המטרה: עבודה בגינה/משק/כל מה שמלוכלך, טיולים (לא הליכה רגלית, ירידה מג'יפ לשטח בוצי) 

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

(מניח שזו בעיה של כל נעל כזו, כמעט).

במחיר הזה, כן.

לטימברלנד יש מספר דגמים מאוד נוחים וטובים, גם להליכות ארוכות ועם היתרונות שציינת. המחיר בהתאם (מתחיל ב-600 וצפונה באאוטלטים ואפילו יותר בחנויות "רגילות"). 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, falou כתב:

אחזור לדווח

יאללה, מעניין מאוד לשמוע. אולי בעקבות זה אני סוף סוף אגרור את עצמי לסניף שלהם שפתחו לי ליד הבית.

לפני 4 שעות, falou כתב:

(מניח שזו בעיה של כל נעל כזו, כמעט)

לא, זה כנראה כי הן גדולות (או ליתר דיוק רחבות) מדי בשבילך. 
אני מסתובב עם שני סוגי נעליים - סליפ-און צ'לסי (כמו בלנדסטון ורדבק) וכאלה עם רוכסן במקום הגומי. 

יש (והיו לי) של קלארקס (חמישה זוגות :mm_blush: ), של קאטרפילר, של טימברלנד ועוד שאני לא זוכר, ובכל המקרים הם לא החזיקו טוב את העקב רק כשהם היו גדולים מדי אבל בכל מקרה היו די נוחות להליכה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Mech Morphix כתב:

בסוף מצאנו טימברלנד

איזה דגם? יכול להיות שיש דגם דומה עם גפה אחרת או רכיבים או ייצור במדינה אחרת שיהיה יותר טוב.

אני מנחש שאין לטימברלנד רק מפעל אחד אלא כמה כמו שיש לרדבק או לבלנדסטון. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...