Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעלומת הבלנדסטון שיש רק בישראל

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 10 שעות, פבל כתב:

ש (והיו לי) של קלארקס (חמישה זוגות :mm_blush: ), של קאטרפילר, של טימברלנד ועוד שאני לא זוכר, ובכל המקרים הם לא החזיקו טוב את העקב רק כשהם היו גדולים מדי אבל בכל מקרה היו די נוחות להליכה.

זה לא שלא נוח ללכת איתן, מאוד נוח. אני גם לא רגיש, אפילו אולסטאר עם סולייה בעובי מ"מ נוחות לי. אבל לטיולים הייתי מעדיף משהו שיותר מחזיק את הרגל, ובעיקר יותר קל. בו נגיד ככה, לא מבין למה כל המלצרים בים הלכו כל הקיץ בנעליים האלו, שכל נעל ספורט קלילה עדיפה...

לפני 14 שעות, Mech Morphix כתב:

המטרה: עבודה בגינה/משק/כל מה שמלוכלך, טיולים (לא הליכה רגלית, ירידה מג'יפ לשטח בוצי)

אני לא מומחה לעניין, אבל לצרכים האלו הייתי הולך על נעלי טיולים גבוהות וחסינות מים, במחיר יקר יותר מרדבק/בלנסטון. קודם כל, אטימה מהחלק העליון. דבר שני, קלות יותר. לבסוף, סולייה פחות מאסיבית. אני בקלות רואה איך הרדבק תופסות טונה של בוץ בחריצים ומכפילות את משקלן. משהו של סולומון או מקבילה. אפשר לנסות את הזולות של דקטלון, אבל למרות שאני מנסה, אני עוד לא מצאתי נעל זולה שטובה כמו נעל יקרה. אולי טובה מספיק, אבל לא טובה כמו. אבל הדקטלון שלי חדשות, אז נחיה ונראה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעה, falou כתב:

אני לא מומחה לעניין, אבל לצרכים האלו הייתי הולך על נעלי טיולים גבוהות וחסינות מים,

הבעיה שכל נעלי הטיולים שראיתי הם עם שרוכים, אני מחפש משהו שאפשר לנעול ולהוריד בשניה כמו הרדבק שלי

לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

איזה דגם? יכול להיות שיש דגם דומה עם גפה אחרת או רכיבים או ייצור במדינה אחרת שיהיה יותר טוב.

אני מנחש שאין לטימברלנד רק מפעל אחד אלא כמה כמו שיש לרדבק או לבלנדסטון. 

לא מצאתי על המגף 
spacer.png

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Mech Morphix כתב:

הבעיה שכל נעלי הטיולים שראיתי הם עם שרוכים, אני מחפש משהו שאפשר לנעול ולהוריד בשניה כמו הרדבק שלי

מה שנקרא גם וגם וגם וגם...

https://www.mho.co.il/items/4151060?gclid=CjwKCAiAlfqOBhAeEiwAYi43F9WMJBGBbbyBk_7riUqTzuAejJeentuBqQUIqkB4oAskPxeYb2t6bxoC3UYQAvD_BwE

תזכור שנעלי עור משנות צורה עם הזמן ומתאימות עצמן לרגל, מה שלא צריך עם נעלי בד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Mech Morphix כתב:

לא מצאתי על המגף 
spacer.png

אני לא רואה את התמונה, תוכל לשלוח שוב?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, DareDevil כתב:

אני לא רואה את התמונה, תוכל לשלוח שוב?

דרך הפורום:

unnamed.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Mech Morphix כתב:

המטרה: עבודה בגינה/משק/כל מה שמלוכלך, טיולים (לא הליכה רגלית, ירידה מג'יפ לשטח בוצי) 

חזרתי שוב לבקשה שלך ולא רואה למה לחפש מגף חדש אם זה מתאים לאישה.

כן הייתי מחפש את הדגם לפעם הבאה שהיא תצטרך לחפש מגף אחר.

נ.ב.

הדרך הכי טובה לדעת אם זה מתאים או לא, זה ללכת על טיול בוצי במיוחד..

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת אולי יש משהו יותר מיועד למטרה מזה, אני לא יודע כמה זמן אלו יחזיקו, אבל נראה איך יהיה בבוץ בשבת הקרובה.
הן גם עשויות מסוג של עור הפוך אבל לא לגמרי עדין ממש, והדרך שלי לנקות מגפיים אחרי טיול זה גרניק 😈

עריכה אחרונה על ידי Mech Morphix

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, מדובר בנעל אופנתית עם לוק של סוליית עבודה

https://www.timberland.co.uk/shop/en/tbl-uk/courma-kid-chelsea-boot-for-junior-in-dark-brown-a28py931

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.1.2022 בשעה 07:08, falou כתב:

זה לא שלא נוח ללכת איתן, מאוד נוח. אני גם לא רגיש, אפילו אולסטאר עם סולייה בעובי מ"מ נוחות לי. אבל לטיולים הייתי מעדיף משהו שיותר מחזיק את הרגל, ובעיקר יותר קל. בו נגיד ככה, לא מבין למה כל המלצרים בים הלכו כל הקיץ בנעליים האלו, שכל נעל ספורט קלילה עדיפה...

אה... לטיולים ברור שעדיף משהו... Well, עדיף. 

כשאמרתי "הליכה" התכוונתי להליכה יומיומית במסגרת הציביליזציה.

להליכה רצינית במקומות לא מיושבים מצאתי את ה-Taclite של 5-11 שקניתי עבור המילואים מושלמות. זה דגם די ישן אז אני לא יודע אם עדיין אפשר למצוא אותו, אבל אני מניח שגם אם לא, יש משהו שהחליף אותו בסלוט של "נעלי הליכה". יש דגם גבוה (8 אינץ' נראה לי, גובה של נעלי צבא רגילות) ודגם נמוך (6 אינץ'?) בגובה של נעלי טיולים סטנדרטיות. ממליץ בחום. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לעדכן בנושא הבוץ שהועלה פה

אחרי מספר טיולי שטח סופי שבוע, קורס חילוצים והרבה הרבה בוץ שום נעל לא שרדה

או שנרטב בפנים או שהופכת ללא לבישה\מחליקה באמצע הטיול או שמושבתת לתקופה ארוכה אחרי שטיפה יסודית וצריכה ניקיון.

כמה מסלולים אחרונים בהמלצה של חבר הלכתי לקנות מגפי חורף בדקטלון - יש בין 70 לפשוטות ל 270 למעוצבות

כולם מחממות, עם סוליה נגד החלקה ואטימות למים...מדגיש שהמטרה היא טיולים בבוץ ומים עם מגפיים עמידות ולא מעבר (למרות שכבר שודרגו לעבודות גינה).

ברשותי הרבה נעלי בלנדסטון\רדבק ומגפי עבודה S3...שום דבר לא שרד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...