Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעלומת הבלנדסטון שיש רק בישראל

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 18.2.2021 בשעה 19:09, sorvall כתב:

אני עם רדבק כאלו כל השנה
https://redback.co.il/shop/ucwz/
קניתי מאיביי. עדיין לא ככ זול.

באמת אחלה, אבל בארץ זה 750 ש"ח והן לא כל כך זמינות ברשת.

הזמנתי זוג רדבק קלאסי לעכשיו, ייסגרו לי את החודשיים/שלושה הקרובים, ואולי מעבר. בחודשים הקרובים אני אצטרך להיות הרבה על הרגליים, אז נראה אם הן באמת כאלו נוחות.

אם כן, הגירסה עם הריצ'רץ' נראית אחלה, ואני לא אנעל אותן נעליים כמו כל בת 15 שניה...

בקיץ אני אתארגן על עוד זוג נעלי חורף ממש, כשאולי יהיה סיכוי שבמקרה אני אטוס לאנשהו שאשכרה מצריך נעלי חורף... (אינשאללה במהרה בימינו), וגם בגלל שנפשית אני צריך לדעת שיש לי זוג כזה, למקרה של אסון אקלימי מפתיע וכו'.

תודה לכולם

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתור אחד שמחליף בלנדסטון בבלנדסטון כבר שנים עברתי השנה לרדבק

פעם הייתי קונה בטמבוריות בלנדסטון ב 280 שקל אבל מאז שהפכו לאופנתיות המחירים עלו עד שהערך פחות שווה

אני לא משתמש בהם לעבודה (בשביל זה יש נגה תקן S3  - מיוצרות בהודו משהו מזעזע) נמצאות תמיד באוטו.

האכזבה הגדולה שלי מבלנדסטון בשנים האחרונות - הסוליה נסדקת ומתפוררת, שנתיים והנעל צריכה החלפה למרות שהעור נראה נהדר.

אנחנו עושים בעבודה קניה מרוכזת של נעלי עבודה אחת לשנה, יש הרבה תקנים שצריך לעמוד בהם. למרות שהם אופנתיות בדגמים הקלאסים אין לשכוח שבלנדסטון זאת חברה של נעלי עבודה ויש תקנים לעמידות לחומצה, דריכה על חפצים חדים, הגנה על בהונות וכו. הדגם הקלאסי 500-550 לא עומד בשום תקן מלבד החלקה (הכי נמוך). כמה שעולים בתקנים הנעל תיראה לאזרח יותר "מוזרה" ולמרבה ההפתעה בגלל החוסר אסטטיות המחיר יורד בהתאם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, lior2321 כתב:

אנחנו עושים בעבודה קניה מרוכזת של נעלי עבודה אחת לשנה,

אם תקציב זה לא בעיה אז הנעליים הבאות נראות לא מהעולם הזה:

וכאן הם כבר החליטו ממש להשתגע וליצור נעל "בלתי ניתנת להשמדה":

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Gosser1860 כתב:

אם תקציב זה לא בעיה אז הנעליים הבאות נראות לא מהעולם הזה:

וכאן הם כבר החליטו ממש להשתגע וליצור נעל "בלתי ניתנת להשמדה":

חחח

מקבלים תלוש של 150 לנעל S3 מינימלית, מי שרוצה מוסיף לשדרג

אלה נעליים קיצוניות, אולי בטקסס צריך מיגון נגד קליעים בכף רגל

בגלל הסקירה שלו בגדתי לרדבק, מרוצה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רק חוזר לעדכן.

כמו כל דבר שתתחיל לחפש עליו מידע ברשת, מאיך בונים פצצת אטום ועד סוגים שונים של בובות פוקימון, אפשר לגמור עם דוקטורט.

בסוף קניתי זוג רדבק ב-450 ש"ח והן אכן נוחות, בגלל הסוליה הרכה והעובדה שהן רחבות. עם גרביים דקות הנעליים הרגישו לי קצת גדולות מדי ומשוחררות מדי בעקב, אבל אחרי קצת ניסויים, הוספתי ספידה לרפידה המקורית, ועכשיו הן בסדר.

רק לציין, ביומיום אני הולך עם סניקרס סטייל אולסטאר וכו', ואין לי בעיות נוחות/רגליים, ככה שאני לא מאותגר מנעלית בכלל.

מבחינת חום, בטמפ' הנוכחיות בת"א, לא חם לי איתן, שזה טוב ובדיוק מה שצריך.

בקיצור, הן הפכו להיות סוג של נעלי בית לחוץ, אלו שאני שנועל כל הזמן, והחליפו את נעלי הטיולים הזולות (Solomon) שהיו נעלי הברירת מחדל שלי (שגם התפגרו) למקרים שקצת רטוב. צריך לקבל את זה שיש קצת משחק בעקב, אבל יש לזה גם יתרונות. העברתי איתן כמה שעות של צילומי משפחות בפורים (על זה בשרשור המצלמות בהמשך), וזה טוב כשצריך להתכופף הרבה לצילומי ילדים. היו כמה שעות על הרגליים והברכיים, והיה נוח. עד כה אחלה.

מה שפחות אחלה זה שאתה נועל אותן נעליים כמו כל בת 15 בסביבה, אבל אז אתה עובר ליד איזה מפעיל מערבל בטון, וגם לו יש נעליים באותו סגנון, והאגו טיפה משתפר. זה אכן טיפה מבאס לנעול אותן נעליים כמו כל העולם אשתו ובתו (מאותה סיבה אין לי מעיל בסגנון יוניקלו), אבל אלו באמת נעליים מאוד שימושיות.

ומה למדתי מהדוקטורט לענייני מגפיים?

שאני אקנה כאלו, ברגע שהעלות הבאה שלהן לכאן תהיה יותר זולה:

https://www.amazon.com/Razorback-Lace-Up-Resistant-Leather-Hiking/dp/B08B6BXW7Q?th=1

או כאלו:

https://www.ariat.com/GROUNDBREAKER_6_M_FOO.html?dwvar_GROUNDBREAKER__6__M__FOO_color=BROWN

וכאלו לשימושים קלים יותר (וכי הן מתקפלות):

https://www.lemsshoes.com/collections/all-mens-products/products/mens-waterproof-boulder-boot?variant=23734351822906

ותודה רבה לכולם, נתראה עוד עשור.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר אלי או "לאנשים בארץ"?

כי אני אשמח לראות דוגמא למגפיים דומים במחיר נמוך יותר.

נ.ב. הנה מה שעובר על אנשים שלא גרים בארץ:

https://www.amazon.com/RedbacK-Bobcat-UBOK-Elastic-Leather/dp/B003MWSHB2/ref=sr_1_2?dchild=1&keywords=redback+boots&qid=1614848492&sr=8-2

נ.ב. יש את אלו, אבל אחרי משלוחה ומיסים, אין יתרון מחיר:

https://rockroosterfootwear.com/products/brown-6-inch-pull-on-leather-work-boots-ak224

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, falou כתב:

וכאלו לשימושים קלים יותר (וכי הן מתקפלות):

https://www.lemsshoes.com/collections/all-mens-products/products/mens-waterproof-boulder-boot?variant=23734351822906

אם כבר אתה מסתכל על למס, תסתכל גם לכיוון של vivobarefoot, יש חנות בת"א עם בעלים שהוא בן אדם עשר.

למשל:

https://www.vivobarefoot.com/eu/tracker-ii-fg-mens?colour=Obsidian

(כן יקר יותר, ולא יודע אם שווה את ההפרש, האמת שאני מתלבט בעצמי)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, David32 כתב:

אם כבר אתה מסתכל על למס, תסתכל גם לכיוון של vivobarefoot, יש חנות בת"א עם בעלים שהוא בן אדם עשר.

למשל:

https://www.vivobarefoot.com/eu/tracker-ii-fg-mens?colour=Obsidian

(כן יקר יותר, ולא יודע אם שווה את ההפרש, האמת שאני מתלבט בעצמי)

לא מוציא אלף שקל על נעל יומיום. זה לא בסקאלה שלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קצת באיחור, הנעלים לחורף (בארץ) הכי טובות שהיו לי אי פעם אחרי הרבה דגמים של קטרפילר שהיו מתבלים די מהר, זה Clarks Norton pace 26109498. זה לא נראה כמו נעלים של פועלי בניין, נוחות מאד וחסינות מים. יש לי מ2018 ועדיין נראה ומרגיש כמו חדש.

12-36-44-NPACEUK6-11.jpg

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש בבלנדסטון גם בחורף שהוא קצת יותר קר מהחורף בישראל. וחייב לציין שאחרי שנתיים והרבה שלג, קרח ומלח על הסוליות המצב של הנעליים עדיין בסדר גמור. אז אם בחוץ מינוס 20, לובשים גם זוג גרביים עבות מצמר מרינו והכל סבבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זמן שאתה לא מבוסס בשלג/מים, כל מגף עור סבירה תהיה בסדר, אם יש לך גרביים מאוד חמות, ואתה לא מבלה יותר מדי זמן בחוץ.ב

זה כמו שכל נעל תהיה מספיק אורטופדית, אם תשים מדרסים יעודיים.

בשלג בטוח אעדיף משהו שסגור למעלה וסוליה יותר קשיחה, שלא תיתקפל, תיתן קונטרה ואחיזה טובה יותר, שלא לדבר, נעל שלא תישלף ממנה הרגל, אם התחפרת קצת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.3.2021 בשעה 10:58, falou כתב:

אתה מדבר אלי או "לאנשים בארץ"?

כי אני אשמח לראות דוגמא למגפיים דומים במחיר נמוך יותר.

אני מדבר בכללי

ראיתי לא מעט מבצעים על בלנדסטון ודומיו

גם ב250 שקל אאלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חוזר לעדכן.

כמו כל דבר שתתחיל לחפש עליו מידע ברשת, מאיך בונים פצצת אטום ועד סוגים שונים של בובות פוקימון, אפשר לגמור עם דוקטורט.

בסוף קניתי זוג רדבק ב-450 ש"ח והן אכן נוחות, בגלל הסוליה הרכה והעובדה שהן רחבות. עם גרביים דקות הנעליים הרגישו לי קצת גדולות מדי ומשוחררות מדי בעקב, אבל אחרי קצת ניסויים, הוספתי ספידה לרפידה המקורית, ועכשיו הן בסדר.
רק לציין, ביומיום אני הולך עם סניקרס סטייל אולסטאר וכו', ואין לי בעיות נוחות/רגליים, ככה שאני לא מאותגר מנעלית בכלל.
מבחינת חום, בטמפ' הנוכחיות בת"א, לא חם לי איתן, שזה טוב ובדיוק מה שצריך.

עשית את הבחירה הנכונה, ומניסיוני לגבי גרביים:
בקיץ - יש לאנדר ארמור ליין שנקרא cool wear, הגרביים מאוד מאוורות ומנדפות זיעה, נותנות הרגשה קלילה וקרירה בקיץ.
בחורף - י שלקולומביה את הגרביים האלו, מאוד מרופדות ממש מוסיפות שכבת נוחות, מרגישים שהם נתפרו ממש בהתאמה לכף רגל ולא כמו שרוול, מחממות מאוד ומצד שני גם אם לא ממש קר אז לא מזיעים בהן.

b0bf95e6b848147baf0b94937f8b6604.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...