Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה דבר יקר קניתם שלגמרי לא היה שווה את הכסף?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל שנה  שנתיים תקלה אחרת.  הבניין היה ביסודו בנוי היטב, אבל החמור שהעביר צנרת התקמצן על מחברי T ותקע צינורות מהצד עם "איטום" בסיליקון. הרומן שלי עם האינסטלציה התחיל בחוסר של מטר של צינור ביוב שפשוט היה מנותק. אחרי זה התבר שהרכיב ג'אקוזי בלי ביסוס ראוי, הדבר הזה רקד כשהילדים התרחצו, האיטום מסביב השתחרר והמים חלחלו למרחק 2 חדרים, ועוד כהנה וכהנה. הקש ששבר את גב הגמל היתה דליפת ביוב שאיתורה ארך 3 חודשים וגרמה נזק ל-3 דירות בערך מצטבר של כחצי מיליון ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LG G6  הוא לא רע פשוט ממש לא טוב יחסית למכשיר פרמיום במחיר פרמיום  נקנה אחרי שנתיים עם G4 שהיה מכשיר מעולה לשנים שלו ועדיין עובד (הגרסא של 2 סימים ולוח אם שלא נשרף) כך ש עם LG גמרנו עברנו לסיניים ומאוד מרוצים גו הוואוי וגם שיאומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, vadim6385 כתב:

דייהו נובירה זה רכב שגם אם מקבלים אותו בחינם, הוא עדיין יקר מדי

דייהו נובירה זו מרכבת האלים בהשוואה לדייהו לנוס.

אם אתם לא מאמינים תשאלו את @lanosforce

• אהבתי 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מצאתי סוף סוף דוגמא לשרשור - 2 מחשבים של לנובו IDEAPAD. נרכשו כל אחד סביב ה2000-2700 שקל, שנה ויום מהקנייה (אחריות של שנה כמובן) המחשבים פשוט מתחילים להתקלקל בקטע לא סביר.

ועוד סיפור שהוא לא ממש יקר, אבל בזמנו הייתי עם חבר בחו"ל ופגשנו בחור צעיר שהוא טבח בדרך מברלין לאמסטרדם, הוא הכיר לנו כל מיני מסעדות בעיר במהלך השהות שלנו. באחד הימים היינו במסעדת שף ושילמנו משהו כמו 70 יורו לראש כדי לטעום 5 מנות מיניאטוריות שיצאו בקצב של מנה כל 20-25 דקות. זו בהחלט הייתה אחת הארוחות הכי מאכזבות שיצאתי מהן.

אפילו מצאתי תמונה להמחשה

20151228_223924.jpg

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, EliC25 כתב:

הוא הכיר לנו כל מיני מסעדות בעיר במהלך השהות שלנו. באחד הימים היינו במסעדת שף ושילמנו משהו כמו 70 יורו לראש כדי לטעום 5 מנות מיניאטוריות שיצאו בקצב של מנה כל 20-25 דקות. זו בהחלט הייתה אחת הארוחות הכי מאכזבות שיצאתי מהן.

היה לי משהו דומה בצפון הולנד עם מסעדה שהמארח שלנו שם לקח אותנו (נסיעת עבודה). רק שזה היה פי 4 לראש וכשהגענו למלון הלכנו לאכול באמת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Derish כתב:

לשמחתי את הטעויות הגדולות אני נוטה לעשות על חשבון המעסיק, למשל עם נעלי העבודה האלה של סקצ'רס:

https://www.amazon.com/Skechers-77055-Cankton-Athletic-sneaker/dp/B00UKCY3MY

הנה ערוץ צעיר יחסית לעזרה. אני מוצא את כל הקטע של לראות מה יש בפנים, ממכר. 

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LG G4. 

האנדרואיד האחרון שלי. היה לא זול כשיצא חדש ולאורך כמעט שנה של שימוש הכנסתי אותו הרבה למעבדת תיקונים, פעמיים הוחלף לוח, והזמן שהשקעתי עליו בסוף עלה יותר מהטלפון. 

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

היה לי משהו דומה בצפון הולנד עם מסעדה שהמארח שלנו שם לקח אותנו (נסיעת עבודה). רק שזה היה פי 4 לראש וכשהגענו למלון הלכנו לאכול באמת.

באופן כללי למסעדות מהסוג הזה אסור להגיע רעבים ברמת בליסה אחרת הרעב מאפיל על החושים האחרים שאמורים לפעול. 

תחשוב על שיר שממש בא לך לשמוע, אם תשמע אותו ברדיו זה יעשה את העבודה, אבל בהופעה אינטימית עם הזמר יש הרבה דקויות שלא עוברות במדיום הרגיל

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוכל פשוט לא היה טוב.

זו ארוחת הפתעות שאתה אומר מה אתה לא אוהב והם מוציאים סידרה של מנות מהמטבח לפי מה שבא להם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמו שנכתב, לכל המקומות גורמה האלה לא צריך להגיע רעב. אתה לא באמת שם לב לכל הפרטים הקטנים והמושקעים כשבא לך לטרוף חצי פרה. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוויתי את זה בארץ עם טאיזו המהוללת.

מסכים גם מי שהזכיר את lg פה. אחרי 3 ו-4 אני לא אקנה מכשיר שלהם יותר, למרות שבתאוריה מאוד אהבתי אותם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש יקר אבל עדיין לא שווה את הכסף: XIAOMI A2 LITE ב800+ שקל בארץ.

בעקרון זה היה הסמארטפון שקניתי לאחר שנים של מכשירים מסין עם רומים מקוסטמים וכו', אמרתי לעצמי נקנה מכשיר עם אנדרואיד רישמי,נקי ישירות מגוגל עם עדכונים כל רבעון וכו'.

בהתחלה באמת הייתי מרוצה מהמכשיר (המלצתי גם לאחרים, אחותי קנתה גם A2 בזמנו )ולא הייתי צריך לדאוג לבאגים של רומים מקוסטמים ובעיות אבטחה שאולי הכניסו במיטבח שבישלו את הרום של המכשיר.

אבל בשנה האחרונה המכשיר הזה פשוט מירר לי את החיים, מאז העידכון לאנדרואיד 10 וכל עדכון אחריו המכשיר רק הלך ונידפק, הפך לאיטי להחריד, GPS היה לא אמין בגרוש, פעם תפס קליטה בשנייה ופעם אחרי שעה אפילו לא היה קליטה, תנסו לתכנן ככה נסיעה שצריכים וויז ותבינו כמה קללות קיללתי את המכשיר.

בקיצור המכישר היה נפילה ולא זוכר שקניתי מוצר שעצבן אותי כל כך, שום מכשיר סיני עם רומים מXDA לא גרם לי סבל כמו המכשיר הזה(היו הרבה ZTE Z7 LITE/LETV/HTL W100 ועוד..)

לשימחתי נקנה REALME 6 ב699 ואין שמח ממני :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

חוויתי את זה בארץ עם טאיזו המהוללת.

מפתיע, מטאיזו אני יוצא מפוצץ בדר"כ וזאת אחת המסעדות בארץ שלדעתי אתה מרגיש שאתה משלם הרבה אבל מקבל תמורה מלאה למחיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי גם חוויה דומה ב CIA - Culinary Institute America במדינת ניו יורק. בית ספר גבוה לבישול שלומדים שם לבשל בצורה פלצנית. הזמנתי מקום במסעדה הצרפתית שלהם אחרי בלוג משתפך של חובב אוכל.

שילמנו בערך 200 דולר והגיעו מנות מניאטוריות בקצב של צב שבסיום הרגשתי שלא אכלתי משהו וגם היה לי במשך כמה ימים טעם לוואי מעצבן בפה של האספרגוס והאפונה שלהם.

וגם בכלל לא טעים.

אבל היה מעניין לשבת ליד החלון הגדול שניתן להשקיף ממנו על המטבח ועל איך שהם מנסים לבשל בצורה סופר מוקפדת.

ה 200 דולר המיותרים ביותר שהוצאתי אי פעם בחיים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...