Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה דבר יקר קניתם שלגמרי לא היה שווה את הכסף?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לשירשור של דברים יקרים שכן שווים את הכסף.

האם קרה ששילמתם ממיטב כספכם עם מוצר שמתיימר להיות פרימיום, אבל הרגשתם שהוא לגמרי לא שווה את מה ששילמתם עליו?

אני אתחיל:

נעלי ניו באלאנס 990.

דגם שעולה באיזור ה900 ש"ח בדרך כלל, אני עוד קניתי במבצע ב650. אחרי ניסיון חיובי עם כמה וכמה דגמי NB, ה990 היה פשוט מחפיר - מקבל כאבים בכפות רגליים אחרי 5 דק הליכה.

אז זה נכון שהן מחזיקות לנצח, אבל מי ירצה לנעול דבר כזה?

בלנדרים ידניים של פיליפס ובראון (לא זוכר דגמים).

אחרי בלנדר ב100 שקל מהשוק, שמת אחרי 5 שנים, אמא שלי החליטה להשקיע במשהו איכותי. גם פיליפס וגם בראון היו נחותים בביצועים שלהם מאותו בלנדר סיני, ובסוף הוחזרו לחנות, ובמקומם נרכש בלנדר סיני עלום שם חדש.

טלפון נקסוס 5, כשהיה חדש.

עלה 2000 שקל בזמנו, ובפועל אתה מקבל מסך עם צבעים דהויים, חיי סוללה לא להיט (יחסית לשנת 2015 אפילו), נפח אחסון פצפון, וחויית אנדרואיד "נקי" הייתה מלאה בבאגים, שגרמו לי להבין שלא סתם יצרנים אחרים יוצרים התאמות שלהם. נמכר ב1300 שקל אחרי חודשיים.

יש לכם סיפורים דומים?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MEIZU 15 PLUS

נרכש אחרי שדחפו אותי לבריכה עם מייזו PRO 5 ששירת אותי כמה שנים והייתי ממש מרוצה ממנו.

הדגם החדש התגלה כחרא בפיתה.

2300 ש"ח לפח.

סבלתי אותו כמה חודשים עד שנשברתי וקניתי מכשיר אחר,

מאז מבסוט עם שיאומי נוט 8 פרו (עלה 850 ש"ח באילת בזמנו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדירה הקודמת שלי. 17 שנות סבל בגלל אינסלטור חאפר. נמכרה ב-200,000 ש"ח פחות מהערך המוערך וזה היה אחד הימים המאושרים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מבאס 2
  • רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונת cnc שהיתה נפילה. ים של תקלות.

טנדר קאיה בשנת 94 שלא עבר 2000 קילומטר בלי להיכנס למוסך. בסוף אחרי חצי שנה קיבלנו את הכסף בחזרה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AIRPODS PRO

מת עליהם ולא לגמרי הייתי מגדיר אותן כלגמרי לא היה שווה, אבל לפני הייתי עם ה-AIRPODS 2 והן היו מצוינות.

הפרו לא נוחות לי באוזן, והשמע הוא פחות או יותר אותו הדבר. לא מסתדר עם הסיליקון הזה.

במידה והייתי יודע שהן יהיו כל כך לא נוחות עבורי וייפלו כל הזמן מהאוזן, הייתי נשאר עם ה-2

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליז נורת' פייס ב-450 שקל שמחמם פחות טוב מפליז אחר ב 50 שקל

LG G4 שנקנה ב-2700 שקל היה עם באגים ,תקיעות ולוח אם שהלך אחרי קצת יותר משנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, lesles כתב:

סבלתי אותו כמה חודשים עד שנשברתי וקניתי מכשיר אחר,

מאז מבסוט עם שיאומי נוט 8 פרו (עלה 850 ש"ח באילת בזמנו)

לי היה סיפור דומה עם שני אייפונים, קודם 4, ואחרי 8 שנים, XR.

כל אחד מהם סבלתי בדיוק יומיים.

4 היה לא נוח ומוגבל ברמות, אני זוכר שבשביל כל שטות היה צריך לפרוץ אותו. משם חזרתי לנוקיה עם סימביאן, אפילו לא לאנדרואיד.

XR היה אולי בסדר בתור מכשיר, אבל המגבלות שלו חירפנו אותי - היו חסרים בו דברים שכל טלפון סיני ב700 שקל יודע לעשות, כמו טביעת אצבע ואפשרות להגדיל אותיות בתצוגה. זה כבר היה טלפון עבודה, שהוחלף בLG G7, שהיה סבבה לגמרי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שהסיפור הזה יעלה יותר זול

ביטוח לאומי לא מגיע לכאן חבר

* אני לא באמת היתי נשוי אף פעם

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...