Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה דבר יקר קניתם שלגמרי לא היה שווה את הכסף?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 48 דקות, Night Driver כתב:

היא 2008 אז זה לא רלוונטי לדגמים הנוכחיים שלהם.

תודה. לא שאני הולך לקנות, אבל מעניין מי היצרן, שאר הדגמים שלהם מומלצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אוזניות, אז JBL Reflect Flow

נשמעות לא משהו, אבל זה אולי הגודל שלהן, אז ניחא.

אבל חוץ מזה - כל הזמן יוצאות מסינכרון בין אחת לשניה, מאבדות מגע מהקופסה שלהן בטעינה, עם הזמן צריך להוריד את הסיליקון רק כדי להטעין (כי אחרת זה מאבד מגע תוך שניה), ואחרי חודש שך חוסר שימוש הסוללה באחת מהן מתה, ואפשר די לזרוק את האוזניות לפח.

מעבר לזה - לא יושבות טוב בתוך האוזניים, או עמוק מדי או שאתה מפחד שזה ייפול.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, innvision כתב:

תודה. לא שאני הולך לקנות, אבל מעניין מי היצרן, שאר הדגמים שלהם מומלצים?

היצרן הוא pinnacle יש לא מעט מכונות שאנשים מרוצים מהן.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Transporter כתב:

אישתי

אם לא תרשום דגם ויצרן, איך נדע ממה להיזהר :wink: ?

סט ספות עור מיצרן "איטלקי". לא ממש נפילה, אבל נראה לי שגם ספות בחצי המחיר היו עושות את אותה העבודה.

מצד שני, המחליטה מרוצה, אז מה אכפת לי...

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה שמישהו יגיב 'לנד קרוזר'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואב עדיין ישן 😆

או שהוא תקוע בשטח

עריכה אחרונה על ידי שביט
  • מצחיק 3

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעון מזהב.

הייתה לי תקופה של שגעון לזה. קניתי שעון ואז גלתי שהוא לא מדייק בעליל. שצריך לעשות לו טיפול שעלה לי 450 שקלים כל 3-4 שנים. ושהוא עבר "חידוש" (שמוריד לו מהערך). מכרתי אותו בהפסד של 800-900 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהחזקתי רנו סניק דור 2 , החלטתי ללכת על רכב חדיש ואמין יותר וקניתי בלמעלה מ 110000 שקל הונדה crv  ידנית שהייתה בת אולי שנה עם 30000 קמ,  הרכב נראה מליון דולר ונקנה מטרייד של אחד היבואנים הגדולים, אז הוא גם היה פחות אמין ממה שחשבתי והייתי איתו במוסך לפחות פעם בחודש על בעיות חיישנים ומזגן , היה הרבה פחות נוח מהסניק, ובסוף התברר שגם עבר תאונה אצל הבעלים הקודם שלא עלו עליה בבדיקה, תבעתי את הטרייד שתבע את מכון הבדיקה ואת הבעלים הקודם ונהיה משפט שמי שהרוויח ממנו בעיקר זה השמאים ועורכי הדין ולקינוח עבר תאונה גם אצלי כשמישהו שיצא באין כניסה נכנס בי והייתי צריך להחליף דלתות, נמכר בסוף אחרי שנה וחצי ב 85000 שקל ואני חזרתי לרנו סניק הפעם דור 3 שהחזקתי אותה 5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פותח על כולכם פה פער,

תואר ראשון- 4 שנים מהחיים 

עלות רק של התואר באיזור ה60 אלף שקל וזה לא כולל מגורים וחישוב שנים שלא עבדתי בהן.

עלה מלא זמן,כסף וכוחות נפשיים.

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Potato כתב:

אתה עושה את מה שלמדת בתואר? אתה רואה את עצמך עובד בתחום עוד 10 שנים?

אם כן, זה כנראה היה שווה את זה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, vadim6385 כתב:

אתה עושה את מה שלמדת בתואר?

אפשר להגיד שלא.

Just now, vadim6385 כתב:

אתה רואה את עצמך עובד בתחום עוד 10 שנים?

אין לי מושג,מי יודע

Just now, vadim6385 כתב:

אם כן, זה כנראה היה שווה את זה.

🤷‍♂️

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, EliC25 כתב:

אני מחכה שמישהו יגיב 'לנד קרוזר'

אני דווקא חושב על איזה דייהו נובירה לשעבר של אחד הגולשים פה. כמה קצת שהיא לא עלתה, כנראה שהיא הייתה יקרה מדי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהו נובירה זה רכב שגם אם מקבלים אותו בחינם, הוא עדיין יקר מדי

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Potato כתב:

אני פותח על כולכם פה פער,

עלות רק של התואר באיזור ה60 אלף שקל וזה לא כולל מגורים וחישוב שנים שלא עבדתי בהן.

עלה מלא זמן,כסף וכוחות נפשיים.

מה למדת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...