Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה דבר יקר קניתם שלגמרי לא היה שווה את הכסף?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

CLA זה עם קסקט של kappa, צריך לדייק.

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ספות עור איטלקיות , בזבוז כסף מוחלט עלו באזור ה15K ואחרי שנתיים הרצועות שאמורות לתמוך בכריות קרסו. הרגיש כמו לשבת על פוף.

2.פיאט פונטו ספייס עם ק"מ נמוך במחיר קרוב למחירון - הק"מ הנמוך כי הרכב לא נסע הרבה. בעליה לאריאל פקק ה"נס קפה" התפרץ והלך הראש מנוע

3.נעלים של caterpillar - החלטתי לגוון אחרי בלאנדסטון - הסוליה התפרקה אחרי שנה - ממש פירורים - היבואן לא לקח אחריות - חזרתי לבלנדסטון.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Potato כתב:

ישבתי שבת על זה שלקחתי 2 מהמעדן הנפלא הזה ולא אחד.

מנפלאות הטירונות.

שאלה אחת - למה לקחת 2 כאלה?! כאילו זה היה לך מספיק טעים שאמרת לעצמך "וואי אני חייב עוד אחד"?

לפני 12 שעות, vadim6385 כתב:

דווקא הרולקס זה דבר שכן שווה את הכסף

יש לי את המכונת בישול ביצים שלהם, שהיא סבבה:

16135920494606618140669938324157.jpg

זה גולקס, לא רולקס 🤣

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם אחד מהמכשירים הכי מזעזעים בעולם.

זה האנטי הירו של מטהרי האוויר. וזה מייצר ריח של פלוצים ברמה שיש בדרך בכלל בשירותים ציבורים בתחנות רכבת עמוסות מדי

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הארלי דיוידסון אספנות 86.
הגשמתי חלום ילדות לסופטייל ישן,
מהר מאוד הבנתי שהערך שיש למכונות האלה לא שווה אותן, לאחר שנה ניסיתי כבר למכור אותו, לקח לי שנתיים עד שנמכר.
טוטל 3 שנים של הוצאה לא שווה את עצמה בעליל.

• אהבתי 1

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Potato כתב:

תשובה מעולה לשאלה:

איזה דבר יקר קניתם שלגמרי לא היה שווה את הכסף?

דווקא בעולם השעונים רולקסים (ספורט ממתכת) נחשבים לקניה בטוחה כי הם שומרים על הערך שלהם באופן יוצא מהכלל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, garicho כתב:

דווקא בעולם השעונים רולקסים (ספורט ממתכת) נחשבים לקניה בטוחה כי הם שומרים על הערך שלהם באופן יוצא מהכלל. 

שמח שכולם התחכמו.

אפשר להמשיך עם חיי בבקשה בבקשה?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה בכוח להיזכר - מתברר שהיה לי מזל, רוב הדברים שלא החזיקו מעמד גם לא עלו יותר מדי.

מה שכן:

- תיק גב של סוויס גיר שהתפרק תוך שנה (300₪? 600₪? לא זוכר. רק זוכר שכעסתי מאוד). מה זה התפרק? לא נותר תפר אחד תקין ליד הרוכסנים.

- נגן cd אודיופילי של nad - אפס תלונות על הסאונד, אבל הטרנספורט היה פשוט קקמייקה שלא מהעולם הזה. לא מצליח לקרוא שום דיסק שלא היה במצב מושלם. 2000₪. גם אחרי שהחלפתי בעצמי את הטרנספורט (יחידה גנרית מתוצרת פיליפס) הוא המשיך לגמגם. בעע.

- יש כל מיני כלי נגרות בעלות אסטרונומית שציפיתי להשתמש בהם תדיר - ושימשו בקושי לפרויקט וחצי בעשור. לא ממש מצטער אבל יש דרכים יותר טובות לנהל את הכסף. 

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או! האנס הזכיר לי.

קניתי פעם אייפוד, דור שלישי או רביעי, לא זוכר בדיוק, 20 גיגה. הוא עלה לא מעט בכלל באותה התקופה... ממש לא מעט.

האחריות עליו הייתה שנה, 3 פעמים שלחתי אותו לתיקון בזמן האחריות, בפעם הרביעית שהוא התקלקל פשוט פירקתי לו את הצורה ופה נגמר הסיפור עם אייפודים.

אחלה מכשיר, הרגיש ממש טוב ביד, רק חבל שלא הצליח לעבוד טוב.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראוטר vDSL לינקסיס x6200.

עלה 600 שקל, ועשה צרות מהיום הראשון.

קודם היו חסרות לו הגדרות לתשתית של בזק, אבל הגדרתי ידנית, אז זה בסדר.

אחר כך היה פשוט היה יוצא מסינכרון מול בזק כל יומיים. החלפתי כמה מיקרופילטרים, בדקתי עם בזק את הקו, לא נמצאה שום בעיה.

לבסוף חזרתי לראוטר הקודם, והסתדרה הבעיה.

אחר כך ניסיתי להשמיש אותו כבר בדירה אחרת, עם תשתית VDSL של בזק דרך פרטנר, ופה הוא כבר לא הצליח להתסנכרן בשום צורה. משם חזר לקופסה וזהו.

שכרתי נתב מפרטנר, לא היה לי כח להתעסק עם ציוד לא סטנדרטי. אחר כך את השכור החזרתי וקניתי מהם אחד אחר.

אה, ואין לו אפשרות להגדיר DNS בצורה ידנית בחיבור לאינטרנט.

פעם חשבתי שלינקסיס זה המרצדס של הראוטרים הביתיים (סיסקו אחרי הכל), אבל מסתבר שגם למרצדס יש את הדגמים הלא יוצלחים.

וכנראה שלא אנסה לינקסיס אחר בזמן הקרוב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לינקסיס כבר מזמן לא קשורים לסיסקו. הם נמכרו ל-Belkin ב-2013 ו-Belkin עצמה נקנתה ע"י Foxconn ב-2018.

• מעניין 2

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנושא השרשור

גייסתי עובד לתפקיד אלגוריתמאי AI בעלות מעסיק של קרוב ל40k ש"ח

התברר כפלופ מוחלט, בזבוז של כל משטבי הגיוס מסביב וזמן החניכה שהלך לפח

זה לגמרי דבר יקר ש"רכשתי" ולא היה שווה את הכסף

• אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Weed - כמה כסף הלך על תחביב יקר ומיותר. מצטער שהתחלתי לעשן.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...