Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה דבר יקר קניתם שלגמרי לא היה שווה את הכסף?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 18.2.2021 בשעה 17:13, avargel כתב:

לנושא השרשור

גייסתי עובד לתפקיד אלגוריתמאי AI בעלות מעסיק של קרוב ל40k ש"ח

התברר כפלופ מוחלט, בזבוז של כל משטבי הגיוס מסביב וזמן החניכה שהלך לפח

זה לגמרי דבר יקר ש"רכשתי" ולא היה שווה את הכסף

אפשר קצת פירוט?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הקודם שלי. הייתה בעיה שבשום מוסך לא הצליחו לאתר את המקור, בעיה שהתחילה כחודש לאחר רכישת הרכב. לאחר 25,000 שקל וזמן רב אותרה הבעיה אבל כל כך הייתי מיואש מהרכב שמכרתי. מכיוון שהרוכש מטפל במוסך הנוכחי שלי (זה שמצא את הבעיה), אני יודע שהוא נהנה עד היום מהסבל שלי :-). 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לה צבע אפור עכבר מטאלי, גיר ידני, מנוע שש צילינדרים ובאמצע שנות התשעים היא היתה אחד הדברים היותר מהירים שכסף קנה בלי לשפר או להזמין מחו"ל.
האחיות שלה לא הגיעו עם גג שמש, או גאנטים מקוריים של BBS או פנסים אחוריים מושחרים ועדיין נראתה כמו הבת של השכן רק בלי הסמל הקטן על הגריל הקדמי ומתחת לכיתוב מאחור.
סה"כ שתי אותיות ומספר, כמו הדרישה של בנק הפועלים לסיסמא סודית באינטרנט... בקיצור VR6.

זה היה האוטו הכי מיותר ולא אמין שהיה לי. מאז לא התקרבתי למותג הזה וגם למדתי שההנאה או ההנעה לא קשורה לכמה צילינדרים או כוחות סוס יש לך מתחת למכסה המנוע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SurfHigh כתב:

נראה לי שניסחת את התירוץ הגברי ל 

"הגודל לא קובע" 

תיקנתי לך.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר יומיים אני מנסה לחשוב על דברים שקנינו ולגמרי לא היו שווים את הכסף. אני מרגיש שאו שאנחנו פשוט עושים המון מחקר לגבי מה אנחנו קונים ואחרי זה קונים או שאנחנו פשוט נהנים ממדיניות החזרות ממש נוחה פה ולכן לא ״נתקעים״ עם משהו שלא שווה את העלות שלו.

שאלתי את אשתי את אותה שאלה והדבר היחידי שהיא יכלה לחשוב עליו זה הזאפר של היתושים שקנינו באמזון ב-7 דולר לפני כמה ימים ועדיין לא חיסל יתוש. אם זה ימשיך ככה הוא כנראה יחזור לאמזון בימים הקרובים :)

עריכה אחרונה על ידי קאררה

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, arik100 כתב:

לקחתי קורס QA באלפי שקלים

בזבוז מטורף של כסף

אני פעם לקחתי קורס טכנאי PC ורשתות שמסמיך אותך למשהו שנקרא A+.

התוצאה זהה לשלך.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים שלמדתי זה לא להתייעץ לפני רכישת מכונת כביסה או מייבש כביסה בפורום אופטופיק כי התשובה כנראה תהיה זהה " לפני 15-10 שנים קנינו מכונת כביסה תוצרת בוש עם פתח עליון ואישתי..." :roll:

• מצחיק 7

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, מרק10 כתב:

אחד הדברים שלמדתי זה לא להתייעץ לפני רכישת מכונת כביסה או מייבש כביסה בפורום אופטופיק כי התשובה כנראה תהיה זהה " לפני 15-10 שנים קנינו מכונת כביסה תוצרת בוש עם פתח עליון ואישתי..." :roll:

יותר נוח לכבס את האשה ככה

• מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, מרק10 כתב:

עצרת באמצע המתח, לא יפה!

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשר אצל איציק הגדול. קניתי 8 פרוסות סינטה ואגיו, קצת קבבים, נקניקיות ופסטרמה לרגל אירוע משפחתי.
הבשר של הפסטרמה טעים, אבל בסהכ זה יותר מדי מלוח, ויש יותר מדי חומרי E ברשימת הרכיבים לטעמי בשביל פסטרמה שעולה 300 ש"ח לקילו.

את הסינטה הכנתי אתמול. עלתה 330 ש"ח לקג כולל עצם וקצת פילה בקצה. היתה טעימה מאוד ללא ספק. אבל גם סינטה שנקנתה בחינאווי ב 160 ש"ח לקג (בלי עצם) היתה טעימה לא פחות. נכון, לא כל נתח שם ברמה כזו גבוהה, ואפשר פעם אחת למצוא נתח מעולה ופעמיים אחרות למצוא נתח פחות טוב ולחזור לפעמים בידיים ריקות או עם משהו אחר מאשר לרכוש סטייק ב 200 ש"ח ליחידה.

הקבב והנקניקיות עדיין במקפיא, נטעם בפעם אחרת.

3e4d0228b0d0e53ef2a8a8e02430e5e1.jpg46fb9af4c61952bba40a52c9cd7d3ef9.jpg4f8f0d4a328196723a298a64e9ce8f5e.jpg1b61e0b23f2ef95892b82c4b06906641.jpg

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר יומיים אני מנסה לחשוב על דברים שקנינו ולגמרי לא היו שווים את הכסף. אני מרגיש שאו שאנחנו פשוט עושים המון מחקר לגבי מה אנחנו קונים ואחרי זה קונים או שאנחנו פשוט נהנים ממדיניות החזרות ממש נוחה פה ולכן לא ״נתקעים״ עם משהו שלא שווה את העלות שלו.

שאלתי את אשתי את אותה שאלה והדבר היחידי שהיא יכלה לחשוב עליו זה הזאפר של היתושים שקנינו באמזון ב-7 דולר לפני כמה ימים ועדיין לא חיסל יתוש. אם זה ימשיך ככה הוא כנראה יחזור לאמזון בימים הקרובים [emoji4]
מדיניות ההחזרות של אמזון מאפשרת להחזיר גם מוצרים שהשתמשו בהם?
יש להם בכלל הגבלות כלשהן?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלליות כמעט הכל שאמזון מכרו בעצמם או שילחו - 30 יום בלי שאלות

משומש או לא.

יש כמה יוצאי דופן, אבל לא הרבה

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Nemesis כתב:

בשר אצל איציק הגדול. קניתי 8 פרוסות סינטה ואגיו, קצת קבבים, נקניקיות ופסטרמה לרגל אירוע משפחתי.
הבשר של הפסטרמה טעים, אבל בסהכ זה יותר מדי מלוח, ויש יותר מדי חומרי E ברשימת הרכיבים לטעמי בשביל פסטרמה שעולה 300 ש"ח לקילו.

את הסינטה הכנתי אתמול. עלתה 330 ש"ח לקג כולל עצם וקצת פילה בקצה. היתה טעימה מאוד ללא ספק. אבל גם סינטה שנקנתה בחינאווי ב 160 ש"ח לקג (בלי עצם) היתה טעימה לא פחות. נכון, לא כל נתח שם ברמה כזו גבוהה, ואפשר פעם אחת למצוא נתח מעולה ופעמיים אחרות למצוא נתח פחות טוב ולחזור לפעמים בידיים ריקות או עם משהו אחר מאשר לרכוש סטייק ב 200 ש"ח ליחידה.

הקבב והנקניקיות עדיין במקפיא, נטעם בפעם אחרת.

3e4d0228b0d0e53ef2a8a8e02430e5e1.jpg46fb9af4c61952bba40a52c9cd7d3ef9.jpg4f8f0d4a328196723a298a64e9ce8f5e.jpg1b61e0b23f2ef95892b82c4b06906641.jpg

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

זה רייר לא?

אפילו לא קצת מדיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...