Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים חדשים - התלבטות

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 1184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן להחליף צמיגים ואני מתלבט בין :

michelin pilot sport 4 (הגירסה הרגילה)

ל

continental premium contact 6

כרגע יש לי את המישלין שהחזיקו 3 שנים בערך.

אני מעוניין לנסות את הקונטי שהבנתי שהם יותר ספורטיביים מהפיילוט ספורט 4.. אבל מנגד הקונטי גם יותר יקרים.

יש למישהו ניסיון איתם ?

עריכה אחרונה על ידי kfirg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהדגמים הספורטיביים של קונטיננטל נקראים sport contact.
Premium contact אלה צמיגי נוחות

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://tires4u.co.il/tire-service?tire=4629&cs=1&diameter=8&aspectRatio=10&width=19
מישלין פחות יקרים

יש קונטיננטל ספורטיביים במידה שלך ( sport contact 3).
https://tires4u.co.il/tire-service?tire=2534&cs=1&diameter=8&aspectRatio=10&width=19

ואצל היבואן של גודייר אפשר להזמין Asymmetric 5.
https://www.itire.co.il/mobile/search.php?searchBy=tier&searchNow=1&width=215&height=40&koter=17

אני במקומך הייתי שוב קונה מישלין.
אבל טוב שיש אופציות אחרות ( למקרה של חוסר מלאי ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה נוסע ואיפה שאתה צריך משהו יותר ספורטיבי מהפיילוט ספורט 4 ?

מדובר בצמיג מצויין ועוד אם החזיק אצלך 3 שנים (ריספקט) למה חשוב לך להחליף ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע על POLO GTI .. אני יודע שהפיילוט ספורט 4 צמיג מצויין , אם היה את גרסת ה-S הייתי קונה אותו שוב ללא ספק פעם נוספת..

פשוט יצא לשמוע על הקונטי והבנתי שהם יותר ספורטיביים מהפיילוט ספורט 4 ולכן רציתי לנסות גם אותם.. רק שהם יותר יקרים.

עריכה אחרונה על ידי kfirg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע על POLO GTI .. אני יודע שהפיילוט ספורט 4 צמיג מצויין , אם היה את גרסת ה-S הייתי קונה אותו שוב ללא ספק פעם נוספת.. 

למה אין?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הסקירה הזו ודי סומך עליו. בהחלט שהייתי מנסה את הקונטיננטל לפי הביקורת הזו, מצד שני גם ASSY5 לא רעים ובארץ הרבה יותר זולים. מצד שלישי, אם אתה נוסע על פולו GTI שהיא קשיחה מאוד, הייתי נשאר עם הנוחות היחסית של המישלין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קולאויברים KW STREET COMFORT ככה שהקשיחות עכשיו די נסבלת לעומת המקור..

מה שבאמת מבאס זה המחיר לסט של הקונטי , הכי זול שמצאתי זה 690 ש"ח לצמיג!

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעד שלא תשמע חוות דעת קונקרטית ופרטנית ממישהו שיש לו נסיון עם הקונטי, תשאר בכיוון המישלין, כי שורה תחתונה עברת 3 שנים עם צמיג שהוא בסדר במחיר שלו ואתה מבסוט ממנו, אז ללא חוות דעת מעמיקה יכול להיות מצב שתתבאס ותבין שעשית טעות.

בנוסף, אני אישית נוסע עם אותה מידה בדיוק כמו שלך, ואני ממליץ בחום על Assymetric 5 של גודייר. הוא לא יקר, יש לו ביצועים סבבה לגמריי ואם אתה לא משתגע עם האוטו יותר מידי הוא עושה את העבודה בצורה נפלאה (גם בנסיעות מאומצות כגון מסלול ונס הרים). 

2005 VW Passat B5.5 2.0l 115hp 
1991 VW Golf Mk2 1.3l 55hp 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי היום בבוקר את הקונטי ב-2500 ש"ח לסט , ארכיב אותם ביום חמישי.

מאד היה לי חשוב ללכת עליהם לאחר שראיתי את הסרטון של הבחור ההוא , בו הוא טען שהקונטי הכי "ספורטיביים" מבין השלושה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון : הצמיגים הותקנו , פתאום כיף יותר לנהוג באוטו .. יופי של אחיזה ! ממש מבסוט כי האוטו דבוק לכביש..

הצמיגים שלי כבר היו יבשים והמעבר לסט חדש הוא כמו שמיים וארץ.

מבסוט על הקונטי

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...