Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים חדשים - התלבטות

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 1164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה חברים , מעניין באמת עד כמה האחיזה תישאר.. מקווה שאחרי שנה זה לא ידעך בצורה מורגשת

להלן תמונות של הצמיג :)

20201225_072549.jpg

20201225_072603.jpg

עריכה אחרונה על ידי kfirg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, kfirg כתב:

עדכון : הצמיגים הותקנו , פתאום כיף יותר לנהוג באוטו .. יופי של אחיזה ! ממש מבסוט כי האוטו דבוק לכביש..

הצמיגים שלי כבר היו יבשים והמעבר לסט חדש הוא כמו שמיים וארץ.

מבסוט על הקונטי

יופי לשמוע, אם אתה יכול לפרט עוד על הצמיג והתנהגות ההיגוי יותר, ממש מתלבט לגבי הצמיג הזה וה asymmetric 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, yogev20 כתב:

מעניין, עיצוב שאיני אוהב. אבל על טעם וריח. 

מה הכוונה עיצוב? של הסוליה? מה חשוב העיצוב בצמיג?

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חישוקים מדהימים,היו לי כאלה במשך 5 שנים וכל פעם התאהבתי מחדש.  כנראה באמת עניין של טעם .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן, קונטי לא נוהגים להתקין רצועת הגנה לחישוק אז תיזהר עכשיו מהיצמדות למדרכות, למדתי את זה בדרך הקשה עם חישוקים חדשים בני שבוע :-) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, אייל כתב:

חישוקים מדהימים,היו לי כאלה במשך 5 שנים וכל פעם התאהבתי מחדש.  כנראה באמת עניין של טעם .

לפעמים תמונות עושות עוול, ולפעמים הפוך. 

רק  כשאראה בכביש את החישוקים האלה, אדע בוודאות שהם לא לטעמי. (ואולי כן) אבל לפעמים גם אין ברירה כי הם באים ביחד עם החבילה שלקחנו. (פשרות הם חלק מהאילוצים שאנחנו נאלצים לקחת בכל דבר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.12.2020 בשעה 18:18, kfirg כתב:

נוסע על POLO GTI .. אני יודע שהפיילוט ספורט 4 צמיג מצויין , אם היה את גרסת ה-S הייתי קונה אותו שוב ללא ספק פעם נוספת..

פשוט יצא לשמוע על הקונטי והבנתי שהם יותר ספורטיביים מהפיילוט ספורט 4 ולכן רציתי לנסות גם אותם.. רק שהם יותר יקרים.

יש גרסאות 4S

למשל משליפה ראשונית כאן

ומניסיון לא מחליף את המישלין

אשמח לשמוע פידבק אחרי שתיסע על הצמיגים כמה חודשים עם הקונטי

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שפות"ש כבר רכש, אבל אכתוב בכל זאת למי שקורא את הדיון ומתלבט.

יש לי ניסיון גם עם מישלין פיילוט ספורט 4 וגם עם גודייר אסימטריק 5. אם אני צריך להשוות בינהם לפי ההרגשה האישית שלי, אז המישלין הרגישו לי נוחים יותר, אך פחות ספורטיביים מהאסימטריק 5, שהרגישו לי יותר אוחזים (בכביש רטוב ההפרש אפילו גדול יותר).

דבר נוסף, הרגיש לי שהאסימטריק 5 החזיקו למשך זמן וק"מ רבים יותר, אבל קחו זאת בערבון מוגבל מהסיבה שכמובן לא בדקתי את 2 הדגמים באותו אקלים, אותם תנאי כביש, אותו סגנון נסיעה וכו' אז יכול להיות שיש סטייה כאן, ובנוסף זה מתבסס נטו על ההרגשה שלי ולא על מדידה מסודרת.

מבחינת עיצוב (למי שזה מעניין אותו), המישלין נראים קצת יותר טוב לטעמי.

הבחירה שלי תיהיה אסימטריק 5 לרכב ספורטיבי, ומישלין PS4 לכל מקרה אחר.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המישלין פיילוט ספורט 4 הוא צמיג טוב , אבל לדעתי הוא יותר מידיי אוברייטד כאן בארץ ופחות ספורטיבי מהקונטי פרמיום קונטקט 6 שפחות פופולרי כאן.

אם הייתה גרסת 4S בקוטר 17 אז ללא ספק הייתי הולך על המישלין.

סמכתי על הבחור בסרטון כי יש לו מספיק ניסיון בבחינות צמיגים ואין לו אינטרס כזה או אחר לחברה מסויימת.

בחרתי בקונטי כי הוא הכי ספורטיבי בקטגוריה שלי מבין השלושה שהוא הציג ולכן בחרתי לנסות אותו.

הרכב דבוק לכביש , ההגה חד , בקושי מזיז אותו בשביל לעבור נתיב , מרגיש בטוח מאד על הכביש.

מבסוט מכל רגע.

* וכן , החיסרון היחידי שלהם שאין להם הגנה על החישוק וצריך להיזהר ממדרכות.

עריכה אחרונה על ידי kfirg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...