Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשיגיע החיסון לארץ, אתם מתכוונים להתחסן?

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

כשיגיע החיסון לארץ, אתם מתכוונים להתחסן?  

112 הצבעות

1. 1. כשיגיע החיסון לארץ, אתם מתכוונים להתחסן?

• כן
      60
    • לא
      26
    • לא החלטתי
      26

פוסטים מומלצים

בתאריך 1.12.2020 בשעה 10:10, SchnitzelLova כתב:

בשורה התחתונה זה עניין כמה רוצים לקבל חזרה את החיים טרם המגפה

בקיצור שום סיכוי שאתה מתחסן אה?

• מצחיק 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הוא לא רוצה לחזור לתקופת הפרה-קורונה כי הוא כבר קנה בגדים וציוד לאפוקליפסה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, פינדר כתב:

למיטב ידיעתי לכל המדינות יש הסכם עם יצרני חיסונים (כל החיסונים, גם הישנים), שפגיעות מחיסונים (במידה שיש, זה מאוד נדיר) ימומנו מקרן של המדינה.

עושה רושם צודק,
https://www.health.gov.il/Subjects/vaccines/Pages/LAW.aspx

עכשיו רק נחכה קצת זמן לראות מה קורה לבטא טסטרס ואז נעשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, sperial כתב:

יש סיבה טובה לראות את חברות התרופות כנצלניות, ראה פרשת ה-Epipen.

זה הולך הרבה יותר אחורה, לפרשת הסולפנילאמיד שהייתה אחד הגורמים העיקריים להקמת הFDA.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיסטוריה ארוכה, ציינתי דווקא ארוע רצנטי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, sperial כתב:

*יש סיבה טובה לראות את חברות התרופות כנצלניות, ראה פרשת ה-Epipen. 

או את oxycontin.

למרות שהבעיה לדעתי יותר ברופאים שמצד אחד שמחים לתת כדור לשלוח את הפציינט לדרכו, מאשר לחקור מה הבעיה, ומצד שני לכאורה מקבלים הטבות כאלה ואחרות מסוכנים של אותן חברות תרופות.

לדוגמא - תרופות כמו ריטלין/אדרל יכולות לשפר את איכות החיים במורה דרסטית (מניסיון אישי), אבל מטפלות בסימפטום ולא בבעיה, ובמינון יתר אלה סמים לכל דבר, עם תופעות לוואי והתמכרות (הראשון תחליף קוקאין סינטטי, השני אמפטמין של ממש), ורופא עם גישת "קח מה שאתה רוצה, עזוב אותי בשקט" יכול לעשות הרבה נזק.

שזה המצב עם משבר האופיואידים בארה"ב, שמטופלי אוקסיקונטין הגיעו למצב שהתרופה כבר לא עוזרת, ומשם השתדרגו להרואין מעורבב בפנטניל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה, שיקח לפחות כשנה עד שנקבל את החיסון אם בכלל.

אני כבר מתקשה להאמין לפוליטיקאים. 

Sperial, מהיכרותי אותך (השטחית) על גבי הפורום אתה סומך ובוטח בתעשיית הרפואה.  למה אתה צריך לבדוק מחקרים תופעות לוואי וכד'? 

עריכה אחרונה על ידי Benor
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סומך על מה שאני לומד - לא באופן עיוור.

ברפואה יש נטייה להייפ חזק לכל מוצר חדש, אז מגיעים עוד מחקרים שמדכאים אותו, ובסוף הבדיקה או הטיפול מוצאים את מקומם - לפעמים זה בשימוש ולעתים בפח. ויש גם הצלחות עם עקום למידה עולה.

אפילו בעניין הקורונה, רק להזכיר את הכלורוקוין וההידרוקסיכלורוקווין ואפילו הרמדסיביר. וכעת ראיתי תוצאות שליליות לשתי תרופות נוספות - לופינאוויר ואינטרפרון ביטא.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש גם דברים שנדחקים הצידה שהיו יכולים להיות דווקא יעילים. 

כנראה שלא בכל תחום ברפואה יש אינטרס כלכלי להשקיע. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי. דוגמה חשובה מאד - בשנים האחרונות נעצר פיתוח אנטיביוטיקה חדשות, דבר שתורם לבעיית הזיהומים העמידים הנרכשים בבית החולים.

יש גם בעיה של דחיפת תרופות וטיפולים חדשים ויקרים עם יתרון שולי על פני טיפולים זולים ומוכחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מתכוון להתחסן ברגע שזה יהיה זמין בשבילי.

כל עוד זה לא החיסון הרוסי, לא בא לי להתחיל לשבח את פוטין

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...