Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשיגיע החיסון לארץ, אתם מתכוונים להתחסן?

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

כשיגיע החיסון לארץ, אתם מתכוונים להתחסן?  

112 הצבעות

1. 1. כשיגיע החיסון לארץ, אתם מתכוונים להתחסן?

• כן
      60
    • לא
      26
    • לא החלטתי
      26

פוסטים מומלצים

כדאי שתדגיש שמדובר בחיסון לקורונה.

עקרונית תשובתי חיובית. מעשית אני ארצה לדעת באיזה מהחיסונים מדובר ולקרוא את המאמרים הפורמליים של תוצאות הניסויים. זאת כיוון שחלק מהחיסונים עשויים בטכנולוגיות חדשות וחשוב לי לדעת באיזה השפעות לוואי נתקלו החוקרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להתחסן במיוחד בשנתיים הראשונות. אני בטוח שהרבה חברות עשו קיצור דרך כדי לקבל אישורים כאלה ואחרים ואני לא מוכן להיות שפן ניסיון. עוד משהו שאני לא רואה את הוירוס הקורונה בתור משהו שיכול לפגוע בי.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמצטייר הוא שהחברות לא עשו קיצורי דרך - מי שניסה לעשות אותם הן הרשויות, ואילו היצרנים, שיש להם ניסיון מר בבית המשפט, דורכים חזק על הברקס.

לגבי מה שאתה רואה לגבי עצמך אתה טועה, כיוון שיש לך סיכון גם אם לא גדול, אבל בעיקר בגלל הסיכון שתדביק אנשים רגישים סביבך. לא היית רוצה להדביק את ההורים שלך, שבלי להכירך ברור לי ששייכים לקבוצת סיכון. אישית אני מכיר מקרה כזה - מישהו שהדביק קרוב משפחה בקבוצת סיכון, והקרוב נפטר.

• אהבתי 2

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית כן, העיקר שכל הטימטום הזה יהיה מאוחריי סוף סוף.

כבר לא יכול לראות מסכות, זום, הגבלות ושאר "השגרה החדשה".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר שעד שיתחילו לחסן בארץ כבר יהיה ניסיון לא קטן בעולם. הבעיה היא שיש גן חיות שלם של חיסונים, ויהיה צורך לבדוק פרטנית לגבי החיסון שתקבל.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כן.  אבל רק אם מתחייבים לי שבאותה הזדמנות גם מזריקים לי את  המיקרוצ'יפ של ביל.  שלא אצטרך להגיע פעמיים.

• מצחיק 6
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שככל שאנשים היו צריכים לשנות את ההתנהגות שלהם יותר, כך עולה האינטרס להתחסן. למי שמבחינתו "עסקים כרגיל" אין שום סיבה להתחסן כרגע.

אולי אם ירחיבו את נושא הדרכון הירוק למחוסנים זה יעודד אנשים להתחסן, ככה יוכלו להגביל רק את מי שיכול להפיץ את המחלה.

אני אישית אתחסן ברגע שאוכל, החיים שלי השתנו מאוד בעקבות הקורונה והייתי רוצה לחזור למצב נורמלי יחסית כמה שיותר מהר.

לפני שעה, vadim6385 כתב:

כבר לא יכול לראות מסכות, זום, הגבלות ושאר "השגרה החדשה".

המסכות יהיו איתנו כנראה הרבה אחרי שיתחילו לחסן, הרי החיסון לא יעיל ב 100% ובכל מקרה נראה שיהיו הרבה שלא ירצו להתחסן. זה ספציפית בסדר מבחינתי, המסכה לא מפריעה לי בכלל.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל לא בשנה - שנתיים הראשונות אחרי שיתחילו חיסונים בקנה מידה נרחב. אני לא מוכן להיות בטא טסטר של חיסון שפותח בזמן שיא בטכנולוגיה חדשה שלא נבדקה אף פעם בשימוש מעשי בהיקף גדול. אני מסוגל לשרוד מספר שנים ללא חו"ל, מסעדות ואירועים. אגב, אם החיסון מחזיק מעמד רק חצי שנה אתם תלכו לקבל 2 מנות בהפרש של חודש כל חצי שנה? ואם החיסון מחזיק מעמד רק 3 חודשים? 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו שאני לא רואה את הוירוס הקורונה בתור משהו שיכול לפגוע בי.

את הוירוס אתה לא רואה בתור משהו שיכול לפגוע בך, אבל את החיסון כן. הגיון בריא סה"כ [emoji3]
  • אהבתי 3
  • מצחיק 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בחירה בין להיות שפן (למרות שזה בעצם ארנב) נסיונות של החיסון לבין להיות שפן נסיונות של הנגיף. שתי האופציות לא משהו.

• אהבתי 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Night Driver כתב:

זו בחירה בין להיות שפן (למרות שזה בעצם ארנב) נסיונות של החיסון לבין להיות שפן נסיונות של הנגיף. שתי האופציות לא משהו.

אמת, אבל חיסון לא בדוק אתה הולך לקבל באופן יזום. מצד שני אם נזהרים ונמנעים מהתקהלויות אפשר לצמצם משמעותית את הסיכוי להידבק מלכתחילה. בשורה התחתונה זה עניין כמה רוצים לקבל חזרה את החיים טרם המגפה ואיזה מחיר מוכנים לשלם בשביל זה. 

אגב, שים לב אף אחד לא עונה על השאלה "כמה זמן החיסון יעיל" כי הם פשוט לא יודעים. מדובר בחתיכת נעלם. לא יודע מה איתכם, אבל אני לא מוכן לקבל 2 מנות בהפרש של חודש כל חצי שנה. (4 חיסונים בשנה) 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קודם כל שיהיה מספיק חיסונים לקבוצת גיל שלי. אני משער שקודם יחסנו זקנים, חיילים וילדים בגיל בית ספר וגם נראה לי שאמתין קודם כמה חודשים כדי לראות מה השפעות החיסון הזה. אבל בעיקרון בטח שכן, אם זה ישחרר את המחוסנים קצת מההגבלות המעפנות האלה.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...