Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשיגיע החיסון לארץ, אתם מתכוונים להתחסן?

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

כשיגיע החיסון לארץ, אתם מתכוונים להתחסן?  

112 הצבעות

1. 1. כשיגיע החיסון לארץ, אתם מתכוונים להתחסן?

• כן
      60
    • לא
      26
    • לא החלטתי
      26

פוסטים מומלצים

לפני 40 דקות, David32 כתב:

זה לא מה שרשמת.

רשמת שאתה הולך על נתיב מוכר ש"פותח" במשך מאות מיליוני שנות אבולוציה - יעני מערכת החיסון שלך.

תרופות אמיתיות קיימות קצת יותר ממאה שנה, בטח שלא "מיליוני שנות אבולוציה"

אני אישית גם ככה בתחתית הרשימה שהולכים לחסן.

אבל כן, לפני כמה שנים ביקשתי חיסון נגד אבעבועות רוח כי לא חליתי בזה כילד.

אם היית קורא את המשפט שלי עד הסוף ולא נעצר באמצע אז היית צריך להבין שאני מתייחס למקרה הספציפי הזה.

אבעבועות רוח היא מחלה מאוד לא נעימה בגיל מבוגר והחיסון שלה יעיל למדי ובטוח (עבר את התהליך כהלכתו) ולכן עשית נכון. בינו לבין חיסוני הקורונה המדוברים פעורה תהום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 19 דקות, sperial כתב:

מה פירוש "התארגנתי על קבוצת סיכון" - לנגיף או לחיסון?

מן הסתם לנגיף.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בקבוצת סיכון לנגיף דווקא תרצה חיסון, לך ולמי שעלול להדביק אותך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, omerkot כתב:

אני בהחלט מתנגד לחיסונים ולתרופות שלא עברו את תהליך הניסויים והאישורים המקובלים (שנמשך הרבה שנים) והראו אפקטיביות ובטיחות לאורך זמן.

אם תרופה או חיסון מסוימים גורמים לסרטן, למחלות אוטואימוניות מסוימות וכדומה, אתה לא תדע את זה בתוך חצי שנה. גם לא בהכרח תוך שנתיים.

מהשמפו שלך אתה חושש כמו מהחיסון הזה? מהדיאודורנט? ממשחת השיניים? מהאוכל שאתה מכניס לגוף? אתה בודק כל תכשיר וכל מזון בפרוטרוט, כולל השפעות פוטנציאליות ארוכות טווח ומחקרים של שנים? אם התשובה היא לא (והיא לא), אז מה ההבדל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, omerkot כתב:

אם היית קורא את המשפט שלי עד הסוף ולא נעצר באמצע אז היית צריך להבין שאני מתייחס למקרה הספציפי הזה.

לפני 3 שעות, omerkot כתב:

ולהשאיר את הניסוי המעניין לנסיינים.

זה הבנתי, ניסוי מעניין. מה אבל הם ההתחלה? היא מתקשרת למה?

אתה הולך לתת בראש עם אגרופים לקורונה או מה?

מוכן לחתום פה שאם אתה חוטף קורונה אתה לא הולך לבית חולים והולך להסתמך רק על האבולוציה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, tzahico כתב:

מבחינה קוסמטית, אבעבועות רוח בשנת 2020 זה לא דבר כזה נוראי... אני בטוח שיש פילטר מיוחד לזום שיכול לטפל בזה 😂.

וברצינות, תודה על הרעיון - אני אבדוק לגבי חיסון במקום לברוח כל פעם שאני רואה ילדים עם פצעי אבעבועות (שעד כמה שידוע לי, באותו שלב המחלה כבר לא מדבקת...).

עדיין מדבקת. 

מיומיים לפני הופעת הפריחה ועד שהנגעים הגלידו. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה שלי לבלייזר ולדוד היא כן.

אני אשמח אם גם אתם תתחייבו כאן שלא לקבל טיפול רפואי במידה והניסוי משתבש.

(בדרך, שווה לקרוא מה בית חולים באמת מסוגל להציע לחולי קורונה : https://www.facebook.com/ichilovmedical/posts/4084170661596489)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 13 שעות, Blaz00r כתב:

וכאילו החבר'ה ב-FDA הם חבורה של פראיירים

בוא נשנה את זה באות אחת ונכתוב :

"וכאילו החבר'ה ב-FAA הם חבורה של פראיירים"

וצמוד לזה נכתוב "Boeing 737 Max"

עריכה אחרונה על ידי dani666
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזור על מה שכתבתי במעלה השרשור: היצרנים עצמם חוששים מבתי המשפט. תחשבו על MSD לפני ואחרי פרשת הויאוקס. לכן הם יהיהו זהירים. בסופו של דבר מדובר בניהול סיכונים, שכן גם החיים עם הקורונה, ולו מצד המערכת הרופאית, בעייתיים מאד. 

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, יובל .מ. כתב:

העניין שאנשים מדברים כאילו החיסון פותח בבית של מדען רוסי.

לא ידעתי שהרוסי הזה היה מדען.

• מצחיק 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

היצרנים עצמם חוששים מבתי המשפט

אם אני לא טועה, אחד התנאים של שיווק השחרור זה WAIVERS של היצרנים מפני תביעות נזיקין, לא? לא דובר על זה שהמדינות יקחו עליהן את נזקי החיסון (במידה ויהיו)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, omerkot כתב:

התשובה שלי לבלייזר ולדוד היא כן.

אני אשמח אם גם אתם תתחייבו כאן שלא לקבל טיפול רפואי במידה והניסוי משתבש.

(בדרך, שווה לקרוא מה בית חולים באמת מסוגל להציע לחולי קורונה : https://www.facebook.com/ichilovmedical/posts/4084170661596489)

"למזלנו, המדינה נכנסה לסגר והמספרים ירדו...."
"הרופאים הבכירים בחלקם בדרך להיות אזרחים וותיקים, למקצתם מחלות רקע ולכן ממעטים להיכנס למתחם הקורונה"

" לכל המטופלים יש קורונה, אבל למקצתם יש גם בעיות רפואיות אחרות הדורשות את תשומת ליבנו."
תתחסן תוריד את המספרים ותן להם לעבוד בצורה נורמלית ולא עם מסיכה במשך 16 שעות מחוץ לחדר הניתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לענות לך. הצדדים המשפטיים מסובכים, ובארה"ב בתי המשפט נוטים לראות ביצרני התרופות גורמים נצלניים* והרופאים תמיד נחשבים עשירים ובחולים מסכנים, וחפסוק פיצויי ענק גם כשהתמונה לא חד משמעית.

*יש סיבה טובה לראות את חברות התרופות כנצלניות, ראה פרשת ה-Epipen. מצד שני, חלק מהעלויות הבלתי נסבלות של הרפואה בארה"ב נובע מפסיקת פיצויים לא פרופורציונליים, כולל במצבים לא חד משמעיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, omerkot כתב:

אני מתכוון ללכת בנתיב המוכר שעבר "פיתוח" על פני מאות מליוני שנות אבולוציה ולהשאיר את הניסוי המעניין לנסיינים.

לאבולוציה לא ממש אכפת אם אתה או הילדים שלך או ההורים שלך, תמותו, תסבלו או תחטפו נזק לכל החיים.

העיקר שהמין האנושי ישרוד (וגם זה לא מובטח, יש הרבה מינים שהאבולוציה לא הצילה אותם מהכחדה).

מבחינתי האבולוציה נתנה לאדם מח חושב ויכולת להמציא חיסונים.

לכן להתנגד לחסיונים זה לירוק לאבולוציה בפנים.

לפני שעתיים, stas12 כתב:

אם אני לא טועה, אחד התנאים של שיווק השחרור זה WAIVERS של היצרנים מפני תביעות נזיקין, לא? לא דובר על זה שהמדינות יקחו עליהן את נזקי החיסון (במידה ויהיו)?

למיטב ידיעתי לכל המדינות יש הסכם עם יצרני חיסונים (כל החיסונים, גם הישנים), שפגיעות מחיסונים (במידה שיש, זה מאוד נדיר) ימומנו מקרן של המדינה.

ההסדר הזה קיים, כי כל המדינות המפותחות מכירות בחשיבות של החיסונים ולא רוצות שהחשש מתביעות ימנע פיתוח של חיסונים או שיגרום להם להיות יקרים מדי (בשל הצורך לממן הגנה מתביעות).

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...