Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלאי רדאר - יונידן R7

BobbyMiata
שימו לב! השרשור הזה בן 321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם קנית את המכשיר לא מזמן, הוא מגיע עם ה-firmware הכי חדש אם לא אחד לפני (כך זה היה אצלי ב-R3 לפחות).

בכל אופן, אני לא מבין איפה הבעיה? חיפוש בגוגל של “Uniden R7 firmware update״ מניב מיליון תוצאות, כולל סרטונים ביוטיוב שמסבירים צעד אחר צעד כיצד לעשות זאת. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 18.9.2021 בשעה 09:17, BobbyMiata כתב:

you can't afford me...😜

אבל הנה קישור לסרטון שמסביר בדיוק איך לכוון הכל:

אבל ברצינות - זה ממש פשוט, אם הצלחת להזמין לבד מאמזון ארה"ב, זה לא אמור להיות אתגר אינטלקטואלי עבורך. זה נראה קצת מפחיד כל השורות האלו, אבל זה ממש לא נורא, ההגיון פשוט - להשאיר לייזר ו-Ka בנד 1-3 + POP ולכבות את כל השאר (x, k...).

תאמת די מאוכזב ממנו חלפתי על יד שוטר עם אקדח והוא לא נתן לי שום התראה וראיתי שהשוטר ירה עלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהרכבת את המכשיר בנקודה שבה הלזירה לא פגעה בה. בכל אופן, אם אתה מחפש הגנה נגד ממל״ז - אין כזה דבר. גם אם המכשיר היה מתריע לך, השוטר כבר היה רואה את המהירות שלך ולא היה לך צ׳אנס. 

בגדול המכשיר טוב רק נגד דבורה, מכמונות מהירות (מסד נתונים) ואזורים חמים שאתה מסמן בעצמך. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Fraysa כתב:

אם קנית את המכשיר לא מזמן, הוא מגיע עם ה-firmware הכי חדש אם לא אחד לפני (כך זה היה אצלי ב-R3 לפחות).

בכל אופן, אני לא מבין איפה הבעיה? חיפוש בגוגל של “Uniden R7 firmware update״ מניב מיליון תוצאות, כולל סרטונים ביוטיוב שמסבירים צעד אחר צעד כיצד לעשות זאת. 

חלפתי כרגע על יד שוטר עם אקדח והשוטר ירה ממש עלי ולא קיבלתי שום התראה די מאכזב

לפני 9 דקות, Fraysa כתב:

כנראה שהרכבת את המכשיר בנקודה שבה הלזירה לא פגעה בה. בכל אופן, אם אתה מחפש הגנה נגד ממל״ז - אין כזה דבר. גם אם המכשיר היה מתריע לך, השוטר כבר היה רואה את המהירות שלך ולא היה לך צ׳אנס. 

בגדול המכשיר טוב רק נגד דבורה, מכמונות מהירות (מסד נתונים) ואזורים חמים שאתה מסמן בעצמך. 

מכיר פורום טוב שאפשר למכור אותו הוא ממש חדש קיבלתי לפני כמה ימים מאמזון  עלה לי 2300 שח

לפני כשעה, Fraysa כתב:

איפה אני יכול למכור אותו? הוא ממש חדש יום שלישי שעבר קיבלתי אותו

לפני 31 דקות, Fraysa כתב:

אם תשמע מישהו מעוניין לקנות אני מוכר אותו עלה לי 2300 שח באמזון מוכר ב1800 ..

IMG20210920120853.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Noambbb כתב:

נמכר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Noambbb כתב:

חלפתי כרגע על יד שוטר עם אקדח והשוטר ירה ממש עלי ולא קיבלתי שום התראה די מאכזב

מכיר פורום טוב שאפשר למכור אותו הוא ממש חדש קיבלתי לפני כמה ימים מאמזון  עלה לי 2300 שח

איפה אני יכול למכור אותו? הוא ממש חדש יום שלישי שעבר קיבלתי אותו

IMG20210920120853.jpg

קנית את המכשיר ספציפית להגנה מול לייזר? הR7 ממש לא טוב בגילוי לייזר. שום גלאי רדאר לא טוב בגילוי לייזר. בשביל זה יש לך פתרונות אחרים אבל הם לא חוקיים בארץ. אין לך מה למכור כי הR7 מצוין בתחום שלו לגילוי דבורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה כמה תגובות שהמכשיר לא מזהה לייזר. זה קרה גם לי. ייתכן ששינו את תדר הלייזר ? יכול להיות שהיונידן לא מסתנכרן על המכשירים של משטרת ישראל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל לקנות מכשיר דומה , מה הטעם במכשירים מסוג זה אם זה לא יעיל נגד לייזר. הרי זה החשש הכי גדול , או שאני טועה?

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, vigi כתב:

ייתכן ששינו את תדר הלייזר ? יכול להיות שהיונידן לא מסתנכרן על המכשירים של משטרת ישראל ?

לייזר זה לייזר. הוא אחיד בכל מקום ואין לו תדרים.

אתם צריכים להבין שקרן לייזר היא מאוד ממוקדת. ממוקדת עד כדי כך שיש מצב ששוטר לוזר על הרכב שלכם, והגלאי לא קולט את הקרן כי היא לא בדיוק עליו, ולכן לא מתריע. שלא נדבר על מקרה שהשוטר לוזר על רכב אחר, קרוב ככל שיהיה.

אגב, למי שרוצה להגדיל את הסיכויים לגלות לייזר, כדאי למקם את הגלאי בחלק התחתון של השמשה, מהסיבה שלרוב שוטרים לוזרים על החלק התחתון של הפגוש, והחלק התחתון של השמשה קרוב יותר לשם. צריך רק לקחת בחשבון שזה כנראה ייפגע מעט בביצועים של גילוי הדבורה, אבל לא משמעותי לדעתי.

לפני 4 דקות, 98civic כתב:

אני שוקל לקנות מכשיר דומה , מה הטעם במכשירים מסוג זה אם זה לא יעיל נגד לייזר. הרי זה החשש הכי גדול , או שאני טועה?

אין מכשיר יעיל באמת נגד לייזר למעט משבש שלא חוקי בארץ. לייזר לא ניתן לגילוי עד הרגע שלזרו על הגלאי. הגלאי יעיל יותר נגד דבורה מאשר נגד לייזר. בכל אופן, אולי במצב שכבר לזרו עליך, לפחות תדע לא להאיץ עוד, אם תכננת.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר טיפים שצברתי לאורך השנים: 

לנסוע מהר זאת אומנות.   חובה לנהוג בריכוז מקסימלי, בחוכמה ובמודעות גבוהה לסביבה ותוך
 כדי שמירה על רמת בטיחות גבוהה.   
גם כשנוסעים מהר, צריך לעשות זאת בהתאם לתנאי הסביבה, מזג האוויר, הכביש, הרכב 
 וכמובן משתמשי הדרך האחרים. 

לגבי הלייזר: 

ה WAZE נותן את ההגנה הטובה ביותר בפני לייזר.

כאשר אתם לבד על הכביש או נמצאים בראש חץ לשיירה מהירה אתם בסיכון 
 מאוד מאוד גבוה.
 תמיד עדיף להיות הרכב השני הכי מהיר בכביש. 

תלמדו להכיר את הכבישים שאתם נוסעים בהם באופן קבוע, תשננו היכן בד"כ ממוקמות המלכודות, רצוי להאט 
 לפני כל מיקום פוטנציאלי. 
 נסיעה בכביש חדש שאינכם מכירים מעלה את הסיכון. זה לא המקום למהר. 

עדיין, אין 100% הגנה!    תמיד יכול להפתיע אתכם שוטר. זה התפקיד שלו. 

מי שמעוניין  להימנע ממשחקי חתול ועבר, שיפעיל את בקרת השיוט על מקסימום 10% מעל המהירות המותרת לפי מד המהירות
ברכב (לא לפי ה WAZE). 

עריכה אחרונה על ידי banji man
  • אהבתי 2

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אתם צריכים להבין שקרן לייזר היא מאוד ממוקדת. ממוקדת עד כדי כך שיש מצב ששוטר לוזר על הרכב שלכם, והגלאי לא קולט את הקרן כי היא לא בדיוק עליו, ולכן לא מתריע. "

משהו כאן לא מסתדר לי.

הלזירה מתבצעת כשהרכב די רחוק מהשוטר הלוזר (100-300 מטר).הרכב מתקרב לכיוון השוטר שמחזיק את המכשיר בידיו (ולא על חצובה  לייצוב). כמו כן הכביש לא חלק וישר כמראה, כך שבמהלך הלזירה הקרן נעה קצת למעלה וקצת למטה כך שהגלאי אמור לגלות את הקרן או את רסיסיה. ועדיין המכשיר לא מזהה כלום ולא מתריע. מאוד מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, vigi כתב:

"אתם צריכים להבין שקרן לייזר היא מאוד ממוקדת. ממוקדת עד כדי כך שיש מצב ששוטר לוזר על הרכב שלכם, והגלאי לא קולט את הקרן כי היא לא בדיוק עליו, ולכן לא מתריע. "

משהו כאן לא מסתדר לי.

הלזירה מתבצעת כשהרכב די רחוק מהשוטר הלוזר (100-300 מטר).הרכב מתקרב לכיוון השוטר שמחזיק את המכשיר בידיו (ולא על חצובה  לייצוב). כמו כן הכביש לא חלק וישר כמראה, כך שבמהלך הלזירה הקרן נעה קצת למעלה וקצת למטה כך שהגלאי אמור לגלות את הקרן או את רסיסיה. ועדיין המכשיר לא מזהה כלום ולא מתריע. מאוד מוזר.

איך אתה יודע שהשוטר לזר עליך? אלא אם היית לבד בכביש או שעצרו אותך אח"כ, אתה לא באמת יכול לדעת.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.9.2021 בשעה 17:43, banji man כתב:

מספר טיפים שצברתי לאורך השנים: 

לנסוע מהר זאת אומנות.   חובה לנהוג בריכוז מקסימלי, בחוכמה ובמודעות גבוהה לסביבה ותוך
 כדי שמירה על רמת בטיחות גבוהה.   
גם כשנוסעים מהר, צריך לעשות זאת בהתאם לתנאי הסביבה, מזג האוויר, הכביש, הרכב 
 וכמובן משתמשי הדרך האחרים. 

לגבי הלייזר: 

ה WAZE נותן את ההגנה הטובה ביותר בפני לייזר.

כאשר אתם לבד על הכביש או נמצאים בראש חץ לשיירה מהירה אתם בסיכון 
 מאוד מאוד גבוה.
 תמיד עדיף להיות הרכב השני הכי מהיר בכביש. 

תלמדו להכיר את הכבישים שאתם נוסעים בהם באופן קבוע, תשננו היכן בד"כ ממוקמות המלכודות, רצוי להאט 
 לפני כל מיקום פוטנציאלי. 
 נסיעה בכביש חדש שאינכם מכירים מעלה את הסיכון. זה לא המקום למהר. 

עדיין, אין 100% הגנה!    תמיד יכול להפתיע אתכם שוטר. זה התפקיד שלו. 

מי שמעוניין  להימנע ממשחקי חתול ועבר, שיפעיל את בקרת השיוט על מקסימום 10% מעל המהירות המותרת לפי מד המהירות
ברכב (לא לפי ה WAZE). 

הגעתי לבדיוק לאותה מסקנה , מילה במילה. וזו הסיבה שאני לא קונה את המכשירים האלה. 

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מגלה רדאר פתוח (גם על לייזר) ו-וייז פתוח, יתן לכם הגנה של מעל 99% מהמקרים.

בהחלט יכול להיות שניידת בדיוק התמקמה, ואתם היו הראשונים לראות / לחטוף / לדווח. 

אבל ללא מגלה רדאר אתם חשופים מאוד. 

אם כעיקרון אתם נוהגים עם קרוז המכוון ל +10% מהמהירות המותרת באותו הכביש - אין לכם צורך במגלה רדאר. המקסימות שתקבלו זה דוח ברירת קנס, אם בכלל. 

אם בכביש 6 מותר לנסוע 120 קמ"ש בחלק מהקטעים, ואתם תכוונו את הקרוז שיראה 132 במד המהירות, המהירות שלכם בפועל יותר נמוכה, ואתם לא מעניינים אף אחד, חוץ מהמשאיות שאתם מעכבים אתכם בנתיב.

אם אתם נוסעים במהירות הזו באחד הנתיבים השמאליים - לכו ללמוד נהיגה. 

אבל,  

אם אתם לא נוהגים ככה, כדאי לכם מאוד לנסוע עם מגלה רדאר פתוח קבוע. אתם לעולם לא תדעו מאיפה תבוא לכם הדבורה. וכשדבורה עוקצת זה כואב. 

אם אתם נוהגים עם רכב ספורטיבי, השאלה היחידה היא מתי תרכיבו מגלה רדאר - לפני שתחטפו דוח או אחרי. אבל הלימוד עלול להיות יקר. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 3

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...