Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלאי רדאר - יונידן R7

BobbyMiata
שימו לב! השרשור הזה בן 315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גלאי לייזר יכול לעזור במקרה שהוא גורם לך להפסיק להאיץ. אם לדוגמא לזרו עליך ב120 קמ"ש, ולא שמת לב שלזרו עלייך ואתה ממשיך להאיץ ל140 קמ"ש, אז ברור שהדו"ח יהיה הרבה יותר חמור מאשר אם תקבל התראה מהגלאי ותאט / לא תאיץ יותר.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 170
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה קורה עם הדיבור שבקרוב יותקנו בארץ מצלמות כל כמה קילומטרים כמו בהולנד ופשוט ימדדו כמה זמן לוקח ממקטע למקטע. האם להשקיע במגלה רדאר עדין רלוונטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

שאלה שאולי נשאלה פה בעבר...

קניתי מאמזון את ה-UNIDEN R3 ולאחר הרכישה נאמר לי שלא ניתן לעדכן את מסדר הנתונים של המצלמות בארץ.

אני מבין שניתן להשתמש ב-WAZE עבור מיקם מצלמות נייחות אך בכל זאת, ראיתי פוסטים ישנים מלפני כמה שנים בהם נאמר שלא ניתן לעדכן כרגע את מסד הנתונים למיקומי המצלמות בארץ אך בעתיד אולי יהיה ניתן... 

האם מישהו עדכן מסד נתונים ויש לו ניסיון עם הדגם הספציפי?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 2.6.2021 בשעה 23:50, TomB450 כתב:

שלום חברים,

שאלה שאולי נשאלה פה בעבר...

קניתי מאמזון את ה-UNIDEN R3 ולאחר הרכישה נאמר לי שלא ניתן לעדכן את מסדר הנתונים של המצלמות בארץ.

אני מבין שניתן להשתמש ב-WAZE עבור מיקם מצלמות נייחות אך בכל זאת, ראיתי פוסטים ישנים מלפני כמה שנים בהם נאמר שלא ניתן לעדכן כרגע את מסד הנתונים למיקומי המצלמות בארץ אך בעתיד אולי יהיה ניתן... 

האם מישהו עדכן מסד נתונים ויש לו ניסיון עם הדגם הספציפי?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הי חברים,
הזמנתי את  R7 דרך אמזון עם שליחות של UPS
יש המלצות או אישורים שכדאי להנפיק עוד לפני ההגעה של הראדר לארץ? 
במידה וכן אשמח למידע.
בנוסף, האם ישנן הגדרות חדשות\ בסיס נתונים מעודכן יותר מזה שצויין בתחילת השירשור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אמזון + UPS לא תהיה לך בעיה. יגיע אליך בלי שום התעסקות. גם דואר ישראל עובר חלק אגב.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, motek כתב:

עם אמזון + UPS לא תהיה לך בעיה. יגיע אליך בלי שום התעסקות. גם דואר ישראל עובר חלק אגב.

זה לא נכון. אני הזמנתי לפני כחודשיים ו-UPS ביקשו ממני גם אישור משרד התחבורה וגם אישור משרד התקשורת.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 28.11.2020 בשעה 20:00, BobbyMiata כתב:

אם ליונידן R1 מגיע שרשור, אז למה לא לאחיו הגדול R7?

לאחר המון שנים (ממש המון, לדעתי לפחות 10, אולי יותר) עם הולנטיין המהולל ודו"ח על מהירות מניידת שהגיע מולי 😲 (נסיעה די מנהלתית, בדרך לאילת...) החלטתי לחפש את המחליף. לא אחפור כמו בשרשורים אחרים... בקצרה, בנקודות, מדוע R7: 

• הולנטיין מלא (ממש מלא) בהתראות שווא מה שהופך אותו ללא רלוונטי ולכן, למרות שהוא יכול לגלות דבורה, הוא חסר ערך
  • ל-R7 טווח גילוי גבוה של דבורה והכי מוצלח מבחינת אתרות שווא בתדר Ka בשימוש הדבורה (וגם אפס בהתראות ממכוניות אחרות), יותר מה-V1G2 החדש.
  • ל-R7 יש 2 אנטנות כמו בולנטיין ויודע להצביע גם על הכיוון
  • ל-R7 יש GPS מובנה ולכן יכול להתריא גם על מצלמות הגאטסו (על כך בהמשך) ולתת כיסוי עד כמה שניתן מלא ללא קשר ותלות בוויז (למרות שכמובן שוויז מאוד עוזר) כי לפעמים למקומות מוכרים לא מפעילים וויז. תכלס זה כמו צ'יטה וולנטיין מוצלח במכשיר אחד.
  • מי שמוכן להתפשר קצת על הטווח, הכיוון ועוד כמה פיצ'רים יכול לרכוש את ה-R3. מי שרוצה את הפשרות האלו + להתפשר על GPS יכול לקנות את ה-R1 ולגלות רק דבורה (להשתמש בוויז עבור המצלמות).  

לאחר התלבטות בין רכישה בארץ (סביב ה-4,000 ש"ח) לבין רכישה מאמזון (פחות מחצי, כולל כל המיסים, עד הבית), החלטתי לרכוש מאמזון. למרות החסכון, לא בטוח שזו המלצה גורפת לכולם, הנה למה עדיף לקנות בארץ:

• שרות ואחריות מקומית
  • מקבלים מהיבואן עידכונים על מיקומי מצלמות, מבלי להיות תלויים בקהילה
  • התראות בעברית למי שזה חשוב לו
  • כיוונון כל ההתראות למה שצריך בארץ (שונה מאוד מארה"ב) ישר מהקופסא

מי שרוצה לחסוך קצת, זורם על התראות באנגלית, מוכן לכוון הכל לבד ולהשען על הקהילה ימצא בשרשור הזה את בסיס הנתונים לארץ מעודכן לנובמבר. לא יודע אם ומה יהיה בהמשך, אבל אני מקווה ומכוון שבשרשור הזה אולי תהיה קהילה שתעדכן על שינויים יחד עם האתר האמריקאי.

למי שקנה/קונה. הכיוון לא מסובך. קצת קריאה בהוראות ומה שצריך לזכור זה שהדבורה פועלת בתדר Ka של 33.8, כך שפשוט צריך לכבות הכל חוץ מאשר Ka. (ולייזר כמובן, אם כי היונידן קצת פחות טוב לליזר וסביר להניח שבכל מקרה סיכוי טוב שההתראה תגיע יחד עם הנעילה, אז נגד ליזר צריך לפקוח עיינים ווויז)

הנה רשימת הכיוונים המלאה על פי התפריט (למי שיש הארות/הערות שיוסיף ונעדכן):

הסברים מפורטים באנגלית על הכל אפשר למצוא בשרשור הזה או בסרטון יוטויב הזה.

• Menu: Expert
  • Highway
  • Rear Bal: 100%
  • GPS: On
  • Speed Camera: On
  • Redlight Cam: On
  • RLC Q-Ride: Off
  • Voice: Off (אלא אם אתם נהנים לשמוע את הרדאר מדבר כל הזמן, לדעתי זה קצת חופר)
  • Ka Freq Voice: On (אם הוא מכריז 33.8, סביר להניח שאכן דבורה)
  • X Band: Off
  • K Band: Off
  • Ka Band: On
  • Laser: On
  • K POP: Off
  • MRCD: Off
  • Ka POP: On
  • K Filter: On
  • Ka Filter: On (אומרים שההפרעות נדירות ואנשים שמים על Off כדי לקבל ביצועים טובים יותר, אני אנסה ואעדכן, כרגע נותן עדיפות לשקט)
  • TSF: On
  • K Block: On
  • K Narrow
  • Ka Segmentation: 1/2/3 (הדבורה "שלנו" נמצאת על סגמנט 2, אבל השארתי טווח ליתר בטחון או דבורה לא מכוונת - שמעתי שיש דבר כזה, יכול להיות קשקוש)
  • Ka/MRCD Priority
  • Mute Mem: X & K
  • All Threat: On

צבעים ווליום כל אחד כמובן מוזמן לכוון כיפה בעיניו...

• Color: Red
  • Arrow ColorX Band: Red
    • K Band: Yellow
    • MRCD: Red
    • Ka Band: Blue
  • Band ColorX Band: Signal
    • K Band: Signal
    • MRCD: Signal
    • Ka Band: Signal
  • Time Display
  • Scan Icon: Off
  • Display: Spd+Comp
  • Alert Display: #1
  • Speed Unit: kph (מגיע במיילים מארה"ב)
  • X Band Tone: 1
  • K Band Tone: 2
  • MRCD Tone: 7
  • Ka Band Tone: 3
  • Bogey Tone: 5
  • Laser Tone: 4
  • Auto Mute: On
  • Auto Mute Vol: 2
  • Rear K Mute: On
  • Dark Mode: Bright
  • Auto Dim SettingBright Level: Bright
    • Dim Level: Dim 
  • Quiet Ride: 40 kph (יתריע בתוך העיר רק אם תסעו מהר יותר)
  • Q-Ride MRCD: On
  • Q-Ride Beep Vol: 0
  • LimitSpeed: Off
  • GMT: +2 Hour
  • DST: Off (בקיץ תעבירו ל-On כדי שהשעה תהיה נכונה)
  • BAT Warning: Off
  • Bat Saver: Off
  • Self Test: Off
  • Memory QuotaMute Mem: 1,750
    • User Mark: 250

אשמח לשמוע מבעלים אחרים עוד המלצות/רשמים, בנתיים נסעה אחת לצפון, התריע רק על מצלמות אמת (דחליל שהוויז זיהה לא הקפיץ אותו!) ו-0 התראות שווא (אבל גם לא היו ליזרים/דבורות עדיין)

היי קניתי חדש מאמזון ואני אשמח אם תעזור לי לעשות לו עדכון כמובן בתשלום תודה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Noambbb כתב:

היי קניתי חדש מאמזון ואני אשמח אם תעזור לי לעשות לו עדכון כמובן בתשלום תודה..

you can't afford me...😜

אבל הנה קישור לסרטון שמסביר בדיוק איך לכוון הכל:

אבל ברצינות - זה ממש פשוט, אם הצלחת להזמין לבד מאמזון ארה"ב, זה לא אמור להיות אתגר אינטלקטואלי עבורך. זה נראה קצת מפחיד כל השורות האלו, אבל זה ממש לא נורא, ההגיון פשוט - להשאיר לייזר ו-Ka בנד 1-3 + POP ולכבות את כל השאר (x, k...).

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע האם MRCD בשימוש בארץ? אני די בטוח שלא, אבל זו ההגדרה היחידה שעוד יש לי ספק לגביה בגלאי.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.9.2021 בשעה 09:17, BobbyMiata כתב:

you can't afford me...😜

אבל הנה קישור לסרטון שמסביר בדיוק איך לכוון הכל:

אבל ברצינות - זה ממש פשוט, אם הצלחת להזמין לבד מאמזון ארה"ב, זה לא אמור להיות אתגר אינטלקטואלי עבורך. זה נראה קצת מפחיד כל השורות האלו, אבל זה ממש לא נורא, ההגיון פשוט - להשאיר לייזר ו-Ka בנד 1-3 + POP ולכבות את כל השאר (x, k...).

כן אבל אני רוצה לעשות לו עידכון גירסה כי אני שמתי לב שחסר לו כמה אופציות והבנתי רק אחרי עידכון זה יחזור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...