Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלפון אנדרואיד - אבטחת תמונות.

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 1282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אומר, להדפיס את התמונות של הסיסמאות, לגלגל, להכניס בתוך מוט של תליית בגדים בארון.

בשביל מה שאתה צריך, מה שהצעתי לך יעבוד , אבל באמת שיש כלים יותר טובים לנהל את הדבר הזה.

דרך אחרת היא למצוא/להמציא מפתח קידוד ולהצפין את הסיסמאות (למשל, כל ספרה זוגית מחליפים בשלוש ספרות לפניה, כל אי זוגית בשלוש אחריה, כל אות בספרה שלה בגימטריה, עם אפס לפניה ואפס אחריה).

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בסמסונג יש דבר שנקרא secured folder, בעקרון זה כדי לשמור קבצים בבטחה עם סיסמא או משהו כזה. מעולם לא השתמשתי בזה אבל אולי זה יהיה מספיק טוב.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, חולגי כתב:

צילמתי כל מיני סיסמאות ויוזרים של אתרים חשובים עקב החלפת סיסמאות כוללת בכל האתרים (הדורשים סיסמאות) אליהם אני נכנס (כי צריך לפעמים לשנות (ולא כל אתר כמו בנק למשל, דורש ממך להחליף סיסמה כל זמן מסויים).

מן הסתם, ניתן לעשות "משהו" עם מישהו שמשיג את הנתונים האילו (עד שאזכור לפחות את מרביתם בע"פ. בדר"כ אני כן מצליח לזכור).

או! פה הגענו לשורש הבעיה.

כמו שאמרו לך - אתה צריך מנהל סיסמאות מאובטח.

Lastpass או המועדף עלי - 1Password.

מה שאתה עושה לא מאובטח וזה שאתה אפילו מצליח לזכור את הסיסמאות בע״פ לרוב אומר שהן לא באמת רנדומליות או קשות / ארוכות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא יודע מה הסיסמאות שלי.... מבקש מכרום לחולל לי איזו סיסמא אקראית ונותן לו לזכור אותה בשבילי.

נדירים המקרים שלא היתה לי גישה לחשבון גוגל שלע ולכרום והייתי צריך לשחזר סיסמא. זה זניח לעומת האבטחה המשופרת - כאמור, אפילו אני לא יודע מהי הסיסמא.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מה שרשמו. תן לכלים לעשות את העבודה.

גם אני עם Lastpass שמסונכרן לכל המכשירים. אתה יכול להגדיר סיסמא אחת אליו שתצטרך להקיש כל פעם {יענו לא לשמור אותה אוטומטית} או טביעת אצבע וזה די בטוח. בפרימיום (36$ לשנה) יהיה לך גם 2FA. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, חולגי כתב:

המכשיר מוגן בקוד (האיקס מיקס דריקס).

זה לא מרגיש לי כמו הגנה מי יודע מה. אתה לפחות משתמש בקורא טביעת אצבע של המכשיר?

הנייד שלי נפתח ע"י טביעת אצבע ובאופן רנדומלי גם מבקש קוד סודי בן שש ספרות.

סיסמאות אני שומר על נייד קטן שלא מחובר לאינטרנט (ללא wifi או סים) שגם הוא מוגן בסיסמה חזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מחכה שמישהו ייגנוב את הזהות שלי. יש מצב שהוא יעשה עבודה יותר טובה ממני...

• מצחיק 1
  • מעניין 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, elibaba כתב:

כמות הידע, המשאבים, הזמן והמומחיות שאתה יכול להקדיש לאבטחת הקבצים החשובים שלך היא שבריר זעיר לעומת מה שספק ענן מקדיש.

הפתרון הכי בטוח מבחינתך הוא להעביר את הבעיה הלאה לספק הענן

קצר ולעניין ובדיוק נמרץ!

אני נותן לכרום לשמור לי על רוב הססמאות, ורק ססמאות מסוימות נשמרות במוח.

זה אולי לא נראה ככה, אבל אין עוד חברה בעולם שמתעסקת באופן כל כך אינטנסיבי באבטחה כמו גוגל.

כמה נקודות נוספות - שדרוג האבטחה הכי טוב שאתה יכול לעשות זה להשתמש בגרסת האנדרויד/iOS העדכנית ביותר שיש.

אל תתבייש להחליף טלפון אם סמסונג הפסיקו לעדכן את הענתיקה שלך.

הדבר היחיד ששום פטנט לא יכול לסדר היא גניבה פיזית של המכשיר - אבל מכיוון שטלפון הוא אביזר קטן,

אין שום סיבה שהוא לא יהיה עליך 100% מהזמן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, חולגי כתב:

טוב,

את האישה אולי אולי זה יעניין ואולי לא והמאהבת נשלחה בכלל לבידוד ללא הגבלת זמן מהקורונה...

😁

צילמתי כל מיני סיסמאות ויוזרים של אתרים חשובים עקב החלפת סיסמאות כוללת בכל האתרים (הדורשים סיסמאות) אליהם אני נכנס (כי צריך לפעמים לשנות (ולא כל אתר כמו בנק למשל, דורש ממך להחליף סיסמה כל זמן מסויים).

מן הסתם, ניתן לעשות "משהו" עם מישהו שמשיג את הנתונים האילו (עד שאזכור לפחות את מרביתם בע"פ. בדר"כ אני כן מצליח לזכור).

זו הסיבה. אולי לא פרטתי יותר מדיי ולכן גם נתתם תשובות של אבטחת מידע שחלק מהן אולי גדולות על המקרה והצרכים.

אז נתתם פה רעיונות יפים (ותודה !), אבל איני חושב שאני אגיע להכל (ובספק אם צריך...?) , ובטח לא להרחיק עד לצווי בית משפט...

עננים - מצטער, חזקים או לא - לא בשבילי (יום אחד יקיץ עליהם הקץ ונחזור לתקופת האבן, ממש כמו בקורונה, לפחות בתור משל).

מקווה שהבהרתי לפחות קצת.

אוקיי אז לצרכים האלה כמובן שזה אוברקיל, והרשויות המעוניינות גם ככה לא צריכות את הסיסמה שלך לבנק 😅

כאמור אתה צריך מנהל סיסמאות, אני כבר לדעתי עשור +- עם aWallet שהיא מאוד פשוטה ונוחה, אבל עבור נעילה עם טביעת אצבע צריך לשלם רישיון, יש כאן אופציות מעניינות אחרות שעלו בשרשור שאני אבחן

לפני 14 שעות, mm1987 כתב:

בסמסונג יש דבר שנקרא secured folder, בעקרון זה כדי לשמור קבצים בבטחה עם סיסמא או משהו כזה. מעולם לא השתמשתי בזה אבל אולי זה יהיה מספיק טוב.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

בשביל הצרכים האלה זה יכול לעשות את העבודה, בהחלט

אם רוצים לשמור דברים יותר רציניים מסיסמאות כדאי לא לסמוך על Secured Folder.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגוגל יש מנהל סיסמאות שגם מייצר סיסמאות לאתרים וגם שומר עליהם וזה מסונכרן בין המכשירים שלך שמחוברים לאותו חשבון

כך שתצטרך רק תמונה אחת עם הסיסמה לחשבון גוגל שלך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BOBA?

(מעניין כמה מעט חומר יש ברשת על המתקפה הזו).

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיטה היעילה להחביא פיסת מידע זה להטביע אותה בהר של מידע לא רלוונטי.

שמאלנים ואנרכיסטים שומרים חומר רגיש בתוך תמונת טבע. אבל לא סיסמה עם המילה ביבי. יש אלגוריתם, DCT, שמחלץ/שותל את המידע מתוך התמונה התמימה למראה. כל מי שעבד בעיבוד תמונה מכיר את התהליך. קריפטו-סטגנוגרפיה .
פשוטי העם וימניים ישתמשו במנהל סיסמאות רגיל.

חשוב מאד: להגיד לגוגל לגבות את התמונה המשודרגת בגודל המקורי. לא לבחור אחסון חינמי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...