Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אכן, ובלי להגיד אם זה מוצדק או לא (אני חושב שזה חוסר אחריות, אבל מצד שני, גם בשרשור פה לא מפסיקים לפמפם "הדברים האלה משאירים אנשים בחיים", אז נא ליטול קורה), חוסר הסולידריות הזאת הוא אחת הסיבות שהמדינה הזאת בדרך לאבדון.

והייתי נותן שוב רפרנס לעלק-אידיאולוגיה שלך של "חיה ותן לחיות (*כשזה מתאים לי)", אבל אין בזה שום טעם (מקווה שאין לי קורונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Transporter כתב:

הנה הם הקשישים האלה

אח שלנו היקר שעומד 5 דקות בחדשות ומספר לנו כמה הוא היה חייב להשתזף וללכת לבריכה

אתם אמיתיים ?

במקום להראות קשישים שאין להם כסף גם לתרופות וגם לאוכל כי הילדים שלהם לא יכולים למממן אותם אחרי המשבר הזה

מראים לנו בנאדם שעצוב לו כי הוא לא השתזף ושחה שבוע?

בשביל זה אני צריך לסגור את העסקים שיוכל להמשיך להשתזף ???

סע למלונית קורונה תשתזף שם חוצפן

20200714_174753.jpg

צריך לשנות את הגישה

וההגבלות צריכות להיות על אוכלוסיה מסויימת בלבד

ככה רוב הציבור יחזור לשיגרה

ומי שבסיכון ישמר

נקודה

להשמר = שאתה מגיע לקניון ומבקשים ממך תעודה. אתה בן 65+ אומרים לך סע לשלום תחזור ב 7 בבוקרמחר

רק ככה

אין שום קשר

כשאני ראיתי את הנכים מפגינים זה מאוד הפריע לי לחיים אבל הבנתי אותם אז שתקתי

הוא פשוט אומר כל מה שלא קשור אלייך על הזין שלי

זה בדיוק ההבדל

תפסיק להיכנס לחיים של אנשים, הוא מספיק בוגר בשביל להחליט איך הוא רוצה לבלות את שארית ימיו.

בחודש הראשון של המחלה הפסקנו לבקר את ההורים, אח"כ הם  דרשו שנחזור כי הם רוצים לראות את הנכדים, משפחת חמי שבסיכון יותר גבוה, הקטינו חשיפה דרסטית, כל אחד והשיקול שלו.

בוא נשמור על כללי נימוס בסיסיים, לא נכנסים למקומות בלי מסכה אם אלא אם מאפשרים, לא מתקרבים לזרים במרחב סגור ככל האפשר, אתה יודע, להפעיל את שיקול דעתנו הבוגר.

וירסוים היו ויהיו, וזה שאמרו שיהיה סוף העולם הסתבר כעוד אחד מן המניין ולא המפלצת שעשו ממנו

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, khalil כתב:

תפסיק להיכנס לחיים של אנשים, הוא מספיק בוגר בשביל להחליט איך הוא רוצה לבלות את שארית ימיו.

בחודש הראשון של המחלה הפסקנו לבקר את ההורים, אח"כ הם  דרשו שנחזור כי הם רוצים לראות את הנכדים, משפחת חמי שבסיכון יותר גבוה, הקטינו חשיפה דרסטית, כל אחד והשיקול שלו.

בוא נשמור על כללי נימוס בסיסיים, לא נכנסים למקומות בלי מסכה אם אלא אם מאפשרים, לא מתקרבים לזרים במרחב סגור ככל האפשר, אתה יודע, להפעיל את שיקול דעתנו הבוגר.

וירסוים היו ויהיו, וזה שאמרו שיהיה סוף העולם הסתבר כעוד אחד מן המניין ולא המפלצת שעשו ממנו

לא לא. בוא נעשה סדר

ברגע שכל אחד כזה שמתאשפז גורם לעוד הגבלות על המשק - בטח שנכנס לו לחיים

כי הוא משפיעלי על החיים ועל החשבון בנק באופן ישיר !!

כל עוד אם הוא נדבק זה משפיע על מדינה שלמה - אין לבנאדם בן 93 מה לחפש בבריכה בהולמס פלייס !!

המצב היחיד שיכולים לאפשר לו להסתובב שם זה אם מחליטים שכל אחד אחראי על עצמו

ואז בדיוק כמו שאמרת "הוא מספיק בוגר להחליט"

ברגע שהטיפשות שלו משפיעה על 10,000,000 אזרחים הוא ממש לא יכול לעשות מה שבא לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, אבל חשוב המגמה.

לפני 5 דקות, Transporter כתב:

לא לא. בוא נעשה סדר

ברגע שכל אחד כזה שמתאשפז גורם לעוד הגבלות על המשק - בטח שנכנס לו לחיים

כי הוא משפיעלי על החיים ועל החשבון בנק באופן ישיר !!

כל עוד אם הוא נדבק זה משפיע על מדינה שלמה - אין לבנאדם בן 93 מה לחפש בבריכה בהולמס פלייס !!

המצב היחיד שיכולים לאפשר לו להסתובב שם זה אם מחליטים שכל אחד אחראי על עצמו

ואז בדיוק כמו שאמרת "הוא מספיק בוגר להחליט"

ברגע שהטיפשות שלו משפיעה על 10,000,000 אזרחים הוא ממש לא יכול לעשות מה שבא לו

הסדר הוא שהיה וירוס לא ידוע, שסין עשתה עוצר בגללו, ומערכת הבריאות של צפון איטליה קרסה בגללו, לכן רוב העולם רץ למחבואים, היום אנחנו יודעין יותר טוב על הוירוס ויכולים להסיק מסקנות, כל אחד שיעשה את הבחירה שלו, וצריך להפסיק את ההתערבות הבוטה בחירות הפרט הן בחופש התנועה והן בעיסוק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Transporter כתב:

צריך לשנות את הגישה

וההגבלות צריכות להיות על אוכלוסיה מסויימת בלבד

ככה רוב הציבור יחזור לשיגרה

ומי שבסיכון ישמר

נקודה

להשמר = שאתה מגיע לקניון ומבקשים ממך תעודה. אתה בן 65+ אומרים לך סע לשלום תחזור ב 7 בבוקרמחר

רק ככה

אתה מבקש מראש ממשלה בן 71 להטיל על עצמו מגבלות בגלל הגיל?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהטענות שלנו למעלה הוכיחו את עצמן @ChemGuy85

מקווה שעוד בעלי עסקים ילמדו שרק ככה משיגים כאן דברים

תשימו לב שבעלי המסעדות ביקשו להעביר רק את הסופש ככה (יום ראשון זה יום חלש במסעדות)

הם קיבלו עד שלישי

זה רק מראה לנו כמה הממשלה מתקפלת ומפחדת להלחם בעסקים שעומדים עלשלהם

1662884824_WhatsAppImage2020-07-17at16_15_07.thumb.jpeg.9d75f09146a5fbbfad6f8e146e7eb768.jpeg

לפני 6 דקות, Blaz00r כתב:

בתור מישהו שבשרשור אחר אמר לחבר פורום שפתחו לו בית בושת בדירה מעליו "אל תכנס לו לחיים ותתעסק בעניינים שלך", הצביעות חוגגת עם קונפטי חוטים

יש הבדל בין להכנס לבית של שכן שלי שלא פגע בי בשום דרך

לבין להגיב לבנאדם שההתנהגות שלו יכולה לפגוע ב 10,000,000 אזרחים

לפני 3 דקות, halperin96 כתב:

אתה מבקש מראש ממשלה בן 71 להטיל על עצמו מגבלות בגלל הגיל?

ממנו אתה יכול רק לבקש

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חליל - 

המגמה בכול אירופה היא לפתוח בצורה מסודרת. וזה עובד בינתיים.

איך שרה מרגול? "כפרה הופה פה זה לא אירופה, פה זה ישראל, תתחיל להתרגל"? אז ככה בדיוק.

ביבי, גנץ וכול החברה (וגם טראמפ בארהב) נתפסו מה זה עם המכנסיים למטה, לא מצליחים לברוח. ובמקום להרים אותם ואז לרוץ, הם עושים ... את זה.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, David32 כתב:

איך שרה מרגול? "כפרה הופה פה זה לא אירופה, פה זה ישראל, תתחיל להתרגל"? אז ככה בדיוק.

לא ידעתי שאתה יקיר הזמר המזרחי.

כל יום מגלים משהו חדש :)

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, David32 כתב:

חליל - 

המגמה בכול אירופה היא לפתוח בצורה מסודרת. וזה עובד בינתיים.

ביבי, גנץ וכול החברה (וגם טראמפ בארהב) נתפסו מה זה עם המכנסיים למטה, לא מצליחים לברוח. ובמקום להרים אותם ואז לרוץ, הם עושים ... את זה.

מה זה עובד? אתה מכניס עוד אשמים? ביבי הגאון הציל אותנו במרץ, הוא גם הורג את הכלכלה עכשיו הוא ולא אחר.
לגבי טראמפ... גם טראמפ לא יודע מה טראמפ עושה ורוצה. הוא עשה סגר לאיזה חודש כי טימטמו לו תשכל. בגדול הוא אידיוט אז למה אפשר לצפות?

איך אמר לי חבר מארה"ב "המצב פה חרא ומה שהכי גרוע זה שאין על מי לסמוך בווישינגטון כי טראמפ הוא אידיוט. אתה יכול להסכים עם ביבי או לא אבל לפחות שכל יש לו"

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שהקשיש ההוא  הולך להשתזף ולשחות

שיגיד מתי הוא בא שוב נפתח לו שטיח

יותר ישראלים מבינים שנגיף הקורונה פחות מסוכן ופחות מדבק מנגיף האבטלה

https://www.maariv.co.il/journalists/Article-778173?fbclid=IwAR3W-S2lfrHp9Z6QCPadht8i03Lzyc-j-oH-N_cf8jjcWsgKTc0uJRa-KgQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...