Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Transporter כתב:

אתה חייב להבין שזה לא מעניין מה אתה חושב או איך אתה רואה את זה מהצד

יחסית למישהו שלא מעניין אותו מה חושבים עליו, אתה ממש מתאמץ לשכנע אותנו בזה. רק בהודעה המצוטטת כתבת את זה 4 פעמים.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו לחזור למשרד רק בשביל לגלות שמספר לקוחות שלנו מניו-יורק נפטרו מקורונה.  מסתבר שהוירוס פגע מאוד קשה בקהילה היהודית במדינה. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתון שמשומה אנשים שוכחים.

כל יום נולדים בישראל כ+- 500 תינוקות.

כל יום מתים בישראל כ+- 120 אנשים.

וזה בלי קורונה אגב. זה ברגיל, יום רגיל לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסית למישהו שלא מעניין אותו מה חושבים עליו, אתה ממש מתאמץ לשכנע אותנו בזה. רק בהודעה המצוטטת כתבת את זה 4 פעמים.

הוא ממש מזכיר לי בהתנהגות הזו את הבעלים של חברת אטיסוטו שראיינו לפני שנה בערך בחדשות, שהתגאה בזה שהוא ״הדיגיי הכי יקר בארץ״

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, IONI1 כתב:

הסיכון האמיתי לדעתי הוא תספורת של החוב האמריקאי כי אז גם רווח של 1000 אחוז בורסה לא יהייה שווה לכלום והמבורגר יעלה מיליון דולר.

איך לדעתך זה יעבוד בדיוק?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. 

מה שאני כן יודע זה שהפד פשוט הפליצו 2.3 טריליון דולר במספר ימים והמשבר רק בתחילתו. 

https://www.federalreserve.gov/monetarypolicy/bst_recenttrends.htm

balance.jpg.48bd49783aeb856366f4a6092d1cca85.jpg

=====================

אני עוסק גם בהכנת מיסים אמריקאיים בנוסף למיסים ישראלים. את זה קיבלתי היום:

Glitches prevent $1,200 stimulus checks from reaching millions of Americans

Several million people who filed their taxes via H&R Block, TurboTax and other popular services were unable to get their payments. Some parents reported they didn’t get the $500 promised for their dependent children.

אנשים שהכינו דוחות מס באמצעות שירותים כמו Turbo Tax ו-H&R Block (בגדול מקדונלדס של עולם המס האמריקאי) הולכים לספוג עיכוב בקבלת התשלום מאחר ואותן חברות לא העבירו את פרטי חשבונות הבנק ל-IRS. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למחוק

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, אתה חושב שאנחנו תכף נאסוף חרא של חתולים כדי להכין ממנו מרק.

מספרים כאן שארה״ב תעשה תספורת ובעצם תנסה לשמור רק על עצמה והבנקים שלה.

אז אני רוצה להבין איך זה יעבוד: לצורך העניין, במלחנת הסחר של טראמפ מול סין, ארה״ב היתה צריכה לסבסד חקלאים אמריקיאם שהיו תלויים בייצוא לסין.

מה יקרה איתם אז? יחיו על חשבון משלם המיסים האמריקאי לנצח? 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, EliC25 כתב:

בארה"ב, השנה מיום המת הראשון מקורונה, מתו משפעת ודלקת ריאות 25% יותר אנשים מב6 שנים שקדמו לכך בתקופה המקבילה, זה בנפרד מ37 אלף מתים שסווגו כמתים מקורונה.

מי שרוצה קצת יותר פרטים, אשמח לספק. ההודעה שלי כבר ארוכה מספיק ולא מעניינת במיוחד.

לפני 44 דקות, stum כתב:

נתון שמשומה אנשים שוכחים.

כל יום נולדים בישראל כ+- 500 תינוקות.

כל יום מתים בישראל כ+- 120 אנשים.

וזה בלי קורונה אגב. זה ברגיל, יום רגיל לחלוטין.

כן אבל כבר ציינתי אתמול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

בסדר, אתה חושב שאנחנו תכף נאסוף חרא של חתולים כדי להכין ממנו מרק.

זה נקרא second harvest. במצבים של הישרדות מחפשים חרא של בעלי חיים בשביל להוציא משם חתיכות מזון שלא התעכלו. 

תשמע זה לא הרבה יותר גרוע מבית קפה תל אביבי טיפוסי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 45 דקות, ChemGuy85 כתב:

לא יודע. 

מה שאני כן יודע זה שהפד פשוט הפליצו 2.3 טריליון דולר במספר ימים והמשבר רק בתחילתו. 

Money Printing GIF - Money Printing PinkWojak - Discover & Share GIFs

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, ChemGuy85 כתב:

תשמע זה לא הרבה יותר גרוע מבית קפה תל אביבי טיפוסי. 

image.jpeg.f4afff41ce8f4854405f92f34ab42b1c.jpeg

(הרפרנס: the bucket list)

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, korola כתב:

וכמו שרשמתי בעבר , הגדלת האיכלוס של מכונת ההנשמה בהכרח יגדיל את מספר המתים היומי.

וזה נראה כאילו הם הגיעו כבר למספר המתים היומי שמקובל עליהם, ואני חושש שמדובר במעל 100 ביום.

לא חושב שזה נכון, לפחות לא כל עוד אין יותר לקוחות ממכונות נשימה.

הרי גם במצב הנוכחי שבו המערכת לא קורסת, ומכונות ההנשמה פנויות ואפשר להעביר נניח בחור מאסותא אשדוד לאיכילוב ת"א, ועדיין יש 164 מתים נכון לעכשיו.

משמע שככל הנראה ישנם אנשים שבלתי אפשרי להציל עם המסלולים הטיפוליים הקיימים.

משמע לאנשים כאלה הפתרון היחיד כרגע זה מניעת חשיפה, והספינה הזו כבר הפליגה מהרגע שהגיעו הנוסעים מהדיימונד פרינסס (ואם לא הם אז התיירים מאיטליה שבוע אחרי).

לכן המשחק הוא לצמצם למינימום את מספר המתים בגלל טיפול לא אופטימלי, מה שכרגע אין אבל עלול לקרות אם יש יותר שצריכים מכונת הנשמה מאשר מספר המכונות.

לפני 10 שעות, korola כתב:

לכולם היה רצף מושלם של שרידות בזמן שמסביב כולם מתו,  השואה, החצבת, הפוליו  - הם עברו הכל ותמיד זה עבד להם

ייתכן שיש לזה משמעות, אבל זה ממש לא מקנה עמידות, בטח לא בגילאי ה-80 ומעלה שהמערכת החיסונית לא מתפקדת ב-100%.

לפני 5 שעות, Mrmi כתב:

עדיין, אתה עונה יפה, אהבתי. עומד על שלך. לא זז. לא מנסה לרצות. לא מתקפל. 

משהו שדי נדיר לראות בימינו אנו. היית אמור כבר מזמן להתנצל, להתקפל, להגיד יש מצב שאם כמה אומרים - אולי הם צודקים. לעשות קצת חישוב מסלול מחדש. ואלה לא.

במילים אחרות הוא טועה וממשיך לטעות.

על זה נאמר - הפיקח לומד מטעויות של אחרים, החכם לומד מטעויות של עצמו, הטיפש לא לומד מטעויות של עצמו.

לענות סתם ככה גם תוכנה (בוט) יכולה, לענות לעניין כבר מצריך אינטליגנציה, כאן לא ראיתי ממנו תשובות רלוונטיות, אלא בעיקר אותו קשקוש למה הוא צודק בכל דבר.

לפני 8 שעות, Transporter כתב:

אמרתי שהמקומות האלה לא פונים לכל אחד ויותר מזה

הם לא רוצים כל אחד

תן להם חודש חודשיים להתבשל ואחרי זה תראה איך הם יוצאים עם עסקיות צהריים ומשלוחי תן ביס

Desperate times והכל.

בטח מקומות שחיים על ה-So called אקסקלוסיביות ומתפרנסים מכוכבי חיי הלילה (שבוא, לא מרוויחים עכשיו כלום).

קח גם אתה עוד חודש, חודשיים, חצי שנה שאין מועדונים וחתונות ענק, וגם אתה תעשה הגברה לאירועי בית ספר.

גם אני אם מחר אין לי עבודה לחודשיים אני אלך לעשות Frontend.

שלא יובן לא נכון, אין כאן מדרג של מה טוב ולא, אלא שבזמנים קשים אתה תעשה גם דברים שאתה לא הכי אוהב.

Beggars can't be choosers והכל.

לפני 8 דקות, Gosser1860 כתב:

image.jpeg.f4afff41ce8f4854405f92f34ab42b1c.jpeg

(הרפרנס: the bucket list)

ברגע שראיתי שהגענו לחרא של חתולים הבנתי שאנחנו מרחק קצר מקופי לואק.

בסין הזויים התורים שלהם למקומות שמכינים קופי לואק.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

תן להם חודש חודשיים להתבשל ואחרי זה תראה איך הם יוצאים עם עסקיות צהריים ומשלוחי תן ביס

Desperate times והכל.

בטח מקומות שחיים על ה-So called אקסקלוסיביות ומתפרנסים מכוכבי חיי הלילה (שבוא, לא מרוויחים עכשיו כלום).

קח גם אתה עוד חודש, חודשיים, חצי שנה שאין מועדונים וחתונות ענק, וגם אתה תעשה הגברה לאירועי בית ספר.

גם אני אם מחר אין לי עבודה לחודשיים אני אלך לעשות Frontend.

ברגע שהם מתחילים לעשות משלוחים עם חמגשיות הלכה כל הפלצנות ולא בטוח שהם ישקמו את מעגל הלקוחות הפלצני שלהם אחרי הפניה הזו ל"פשוטי העם".

יותר הגיוני שייסגרו ויפתחו תחת שם חדש.

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...