Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 8 דקות, korola כתב:

שישיה של קורונה שנשארה לו במקרר 

הוא היה נענה בסירוב.

ברור. גם אני. מצד שני אם היה מביא מלכה או בזלת היה נענה בחיוב.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Blaz00r כתב:

על מה הם מדברים לעזאזל? בתכלס אפשר רק לקנא בהם. עברו את זה ולא צריכים לדאוג ממשהו שכל העולם כרגע מתעסק בו, יכולים לחזור לשגרה ("שגרה", בהתאם למגבלות כמובן), לא צריכים לדאוג מהדבקה או הידבקות. אם היו נותנים לי אפשרות להידבק ולהיות חולה כמה ימים בלי אשפוז/סיבוכים ולשים את זה מאחוריי הייתי הולך על זה.

תעשה טיול רגלי בבני ברק. 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור לי לפענח את ההנחיות המטומטמות האלה? לפי ההנחיות החדשות אפשר להתאמן עם מאמן ספורט עד 500 מטר מהבית. כלומר למאמן ספורט אפשר ללכת ללקוחות או ללקוחות אפשר ללכת למאמן? למה אפשר לקחת טייק אוויר מחנות, אבל אסור ממסעדה? למה פארקים סגורים? למה לעשות את זה כל כך מסובך? מה הבעיה להגיד חובה ללכת עם מסכה כל הזמן + חובה לשמור מרחק. מי שנתפס ללא מסכה 500 שקל קנס מנהלי. הפרה חוזרת 1,000 שקל קנס מנהלי. בית עסק שמפר הנחיות 5,000 שקל קנס מנהלי במקום. הפרה חוזרת של הנחיות 20,000 שקל קנס מנהלי במקום.  

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5717200,00.html#autoplay

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יד ימין לא יודעת מיד שמאל.

חנות מגבילה לקוחות מהליכנס- היום לא

שישי כן

החנות שאני עובד בה נפתחה,אבל לקוחות מחכים ליד השער ואז לוקחים כסף ורשימה ומביאים ללקוח שיושב בחוץ כאילו ימי הצנע חזרו והוא עם תלושי מזון.

אבל במוסך ליד כולם יושבים ועושים לחיים.

לא מובן 

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מסעדות - יש הסבר. בשבוע וחצי שהיה מותר טייק אוואי ממסעדות, בתי הקפה בסביבה שלי נסגרו בהדרגה, אז אנשים היו יושבים על הגדר או הספספלים ליד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, korola כתב:

שוודיה ???  אוכלוסייה דומה בגודלה לישראל . עברו את ה600 מתים ביום.

וזה בכלל לא קשור לגודל האוכלוסייה ובכלל לא קשור להיקף הפתיחה.

סגר  - R0   מתחת ל 1 , כמות החולים החדשים כל יום קטנה וקטנה וקטנה וקטנה בשאיפה עד ל 0 אם תמשיך את הסגר מספיק זמן

כל פתיחה מעלה את ה R0 , כל עוד אתה מתחת ל 1 , מספר החולים ממשיך לרדת.. 

אם מספר החולים ממשיך לרדת אז הציבור מבקש לפתוח עוד , האוצר והכללה ידרשו לפתוח עוד. 

יפתחו עוד ועוד עד ש ה R0  יעלה מעל 1 .  

ברגע ש R0   מעל 1 , יש לך אוכלוסייה של כמה מיליונים , זה רק עיניין של זמן עד שתגיע ל 600  מתים ביום, 

אתה לא צריך אוכלוסייה ענקית בשביל זה, כל מה שאתה צריך זה להחזיק את המשק קצת פתוח (מעל 1) למשך הזמן הדרוש. 

322 עמודים , 3 חודשים ועדיין לא הבנת מה זה אקספוננציאלי? 

3 חודשים והנתונים שלך עדיין לא מחוברים למציאות?

מאיפה הבאת את זה שבשוודיה עברו את ה600 מתים ביום?

ותעשה לי טובה - כל הביטויים האלה אקספוננציאלי, R0 ושות' אולי עושים רושם על תלמידות תיכון ביום פתוח לפקולטה להנדסת חשמל. 

אתה מתיימר לחזות התפשטות של מגיפה עם טבלת אקסל, שמה בדיוק היא עושה?   אקסטרפולציה פשוטה לפי RO שרירותי ומספר החולים בימים נתונים?

זה מאוד מרשים בהתחשב בעובדה שאפידמיולוגים וחוקרים משתמשים כנראה בסימולציות מחשב עבור מודלים מתמטיים, שלוקחים בחשבון גם המון גורמים אחרים, דוגמת ריחוק חברתי, שמירה על היגיינה, מעגלים "חברתיים" ועוד, שמשפיעים, בין השאר, גם על ה-RO.

1.JPG.67c34932de69a9e7a64839d37d1699a1.JPG

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • מצחיק 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, korola כתב:

שוודיה ???  אוכלוסייה דומה בגודלה לישראל . עברו את ה600 מתים ביום.

איפה היה בשוודיה 600 מתים ליום?

לפני כשעה, korola כתב:

גם סתם אנשים/שכנים שפתאום רצים לחבק אותי אני מסמן להם לעצור 2 מטר.

למה שסתם אנשים יחבקו אותך גם ביום יום? ועוד אני חשבתי שחיי החברה שלי עשירים...

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Mrmi כתב:

הוא לא צועק. ענה יפה.

לא שאני מצדד בו. אבל עדיין אי אפשר להישאר עיוור לכמה מנסים להכניס לו פה. בלשון המעטה.

והוא פשוט לא פראייר. לא אכפת לו. לא מזיז. כל הכבוד. רואים שהבן אדם עבר כמה דברים בחיים.

אני לא מומחה על מנת לנתח רק מהודעות בפורום אם זה מעיד עליו בתור איש עסקים מצוין. אבל רואים שהוא לא טיפש.

לאורך כל הדרך הבן אדם לא מתקפל. עונה ועונה ופשוט מראה שכל מה שהוא אומר זה לא לדלקם לאוויר. הוא פשוט מאמין בזה.

פייר, אהבתי. כל הכבוד. אם כבר המשפט של למה אתה צועק הזכיר לי משפטי פיק-אפ, מהסוג הזה של לבאס את הבחורה שלא זרמה איתך בהודעות. סוג של להכניס לה כשאין מה להגיד על מנת לצאת גדול. 

תשמע, הבחור מהמגדל, גם אם כולם פה נגדך, או הם יגידו שהם לא נגדך כי הם לא מכירים אותך. אז בוא נגיד הרושם שיוצא מההודעות שלהם שהם נגדך או הדרך שאתה מציג את הדברים. עדיין, אתה עונה יפה, אהבתי. עומד על שלך. לא זז. לא מנסה לרצות. לא מתקפל. 

משהו שדי נדיר לראות בימינו אנו. היית אמור כבר מזמן להתנצל, להתקפל, להגיד יש מצב שאם כמה אומרים - אולי הם צודקים. לעשות קצת חישוב מסלול מחדש. ואלה לא. ראה בהודעה הזאת כחיזוק חיובי ממני. סתם כי מהנה לקרוא את ההודעות שלך.

אתם יכולים לחזור לנבא מה צופה לנו העתיד ולהמשיך לשפשף את כדור הבדולח הפרטי שלכם. אני ועוד לא מעט גולשים כאן ממתינים לתחזיות ולניתוחים המרתקים הבאים שלכם. בשקיקה. 

אני עובד באחד הענפים הכי תחרותיים שיש

צריך אופי מאוד ברור בשביל לשרוד בו ולהצליח כל כך

אתה עובד באולמות אירועים שלא תמיד האינטרס שלהם דומה לשלך (לא כל מקום שאתה עובד בו באמת רוצה שהאירוע יהיה ארוך וימשך עד מאוחר)

עובדים שם ספקים אחרים שהאינטרס שלהם לא תמיד דומה לשלך, לפעמים הם באים להחתים כרטיס וללכת, מנסים להפריע לך לעבוד, , באירועים גדולים שיש המון ספקים האינטרסים מתנגשים אחד עם השני

אני רואה חברים שלי שזורמים עם מה שיש  ומוציאים מעצמם 60% , ואת עצמי שמגיע לכל אירוע עם הנחיות שלי שהלקוח מבהיר לכולם שהולכים לפיהן ומוציא 200%

בלי קשר זה תחום שאנשים שיושבים אצלי לעל האש בבית למחרת מתקשרים ללקוח שלי ומלכלכים עליי

זה לא מפריע לי להזמין אותם אליי שוב, בסוף בנאדם מלכלך עליי כי אני פוגע לו בפרנסה והוא לא מצליח להיות יותר טוב ממני

בכל מה שקשור לאירועי ענק יש הרבה יותר הבנה בין העובדים באירוע, אבל בגלל שיש מעט מאוד אירועים ורק כמה ספקים בודדים עושים אותם תמיד, זה גורם לכל מי שלא מצליח להתברג לשם לשנוא אותם

אבל אלה החיים ומי שלא בנוי לזה לא צריך להיות במקצוע הזה

לפני 11 שעות, sperial כתב:

ואולי משהו אחר: אותם אנשים לא נהנים מהפוזה שלך ומהסטייק שלך ומהוויסקי שלך כיוון שיש להם דברים אחרים שמעניינים אותם בחיים?

אז נתחיל מכך שבדרך כלל אותם אנשים עובדים קשה. מאד. וכנראה גם אוהבים את העבודה שלהם. וכפי שאפילו אתה כתבת, לא בהכרח מעניין אותם לבלות עם דוגמניות, לנסוע במאייבאך ולעשות פוזות לפאפאראצי. דרך אגב, זה לא אומר שהם לא יצרכו מוצרי יוקרה, אבל לא זה מה שיגרום להם הנאה.

אמרת את אחד הדברים הכי מטומטמים שאפשר להגיד

אנשים שיוצאים עם דוגמניות ונוהגים על מרצדס לא נהנים מהעבודה שלהם ?

אין שום קשר בין להנות מהעבודה ללאהוב סטייק או ציפס או מרשמלו

ואם אתה חושב שזמר במדינת ישראל עובד פחות קשה ממנכל קבוצת דלק, ואם אתה חושב שאני עובד פחות קשה ממנו אתה חי בסרט

אבל אין שום קשר בין לעבוד קשה לבין התחביבים שלך

כמו שאמרתי אף אחד לא מבקש מהם לאכול מה שאני אוכל ולצאת למקומות שאני יוצא. 

יכול להיות שטוב להם עם החיים שלהם, יכול להיות שלא.

אבל אין שום קשר בין התפקיד שלהם לכמה הם נהנים מהחיים, אז אין טעם לציין שהוא מנכל קבוצת דלק או מנכל פלאפל לוי

לפני 10 שעות, halperin96 כתב:

זה אנשים שמרגישים מורמים מהעם בכך שהם כביכול עברו סלקציה לאיזה חור תחת עם אוכל בינוני(ביחס למחיר).

על זה המקומות האלה בנויים,סוג של סירקל ג׳רק שהם כביכול נמצאים באיזה קבוצה מיוחדת ושהם ורק הם נהנים מהחיים כי לכל השאר המלצרית שבכניסה לא נותנת להכנס.

אף אחד שמבלה במקומות האלה לא מרגיש מיוחד

זה בשיגרה שלהם

אני לא ראיתי את עצמי אף פעם מתעסק במישהו שיושב במקומות שאני לא אוהב. שיהיה לו בכיף זה לא מעניין אותי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונת המצב שהתקבלה בחוץ מ 06:30 היא שנראה שמבחינת הציבור אין יותר קורונה. זה מורגש גם בכבישים, במרחבים הציבוריים ואפילו במקום העבודה שלי.

חבל. אנחנו כ"כ הולכים לצעוד ברוורס בעוד חודש~.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם פשוט תקועים בקטע הזה של המימד הרביעי,  לא מסוגלים לראות ב 4 מימדים,

תפתחו קצת את העיניים ותסתכלו קדימה,  בחיי אתם כאילו נוסעים ברכב ומסתכלים אחורה במראה . 

עזבו את השוודים האנטישמים , זה יקח להם עוד שבועיים להגיע ל 600 ביום,

אז תסתכלו על הבלגים, בלגיה כבר חגגה  500 מתים ביום , למרות שגם בלגיה  מדובר על אוכלוסיה דומה לשלנו,

ושוב, גודל האוכלוסיה עדיין לא משפיע, הוא יתחיל להשפיע שמגיעים ל 30% חולים שהבריאו

ואנחנו עוד רחוקים משהם שנות אור. 

image.png.32fab23c8bf887adb1e0ee09b0876af1.png

לפני 3 דקות, Transporter כתב:

אני עובד באחד הענפים הכי תחרותיים שיש

צריך אופי מאוד ברור בשביל לשרוד בו ולהצליח כל כך

אתה עובד באולמות אירועים שלא תמיד האינטרס שלהם דומה לשלך (לא כל מקום שאתה עובד בו באמת רוצה שהאירוע יהיה ארוך וימשך עד מאוחר)

עובדים שם ספקים אחרים שהאינטרס שלהם לא תמיד דומה לשלך, לפעמים הם באים להחתים כרטיס וללכת, מנסים להפריע לך לעבוד, , באירועים גדולים שיש המון ספקים האינטרסים מתנגשים אחד עם השני

אני רואה חברים שלי שזורמים עם מה שיש  ומוציאים מעצמם 60% , ואת עצמי שמגיע לכל אירוע עם הנחיות שלי שהלקוח מבהיר לכולם שהולכים לפיהן ומוציא 200%

בלי קשר זה תחום שאנשים שיושבים אצלי לעל האש בבית למחרת מתקשרים ללקוח שלי ומלכלכים עליי

זה לא מפריע לי להזמין אותם אליי שוב, בסוף בנאדם מלכלך עליי כי אני פוגע לו בפרנסה והוא לא מצליח להיות יותר טוב ממני

בכל מה שקשור לאירועי ענק יש הרבה יותר הבנה בין העובדים באירוע, אבל בגלל שיש מעט מאוד אירועים ורק כמה ספקים בודדים עושים אותם תמיד, זה גורם לכל מי שלא מצליח להתברג לשם לשנוא אותם

אבל אלה החיים ומי שלא בנוי לזה לא צריך להיות במקצוע הזה

היום הראו בטלוויזיה את אחד המתחרים שלך, נתנו לו כותרת "תקליטן" - לא נורא כתב לא מעודכן.

אבל הוא הסתגל די מהר, בשבת בבוקר הטילו סגר על היישוב שלו, הוא מיד מצא עבודה מותאמת למצב.

העמיס ציוד לאוטו והתחיל לעבוד ככרוז של העייריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, eladns כתב:

באמת יד ימין לא יודעת מיד שמאל.

חנות מגבילה לקוחות מהליכנס- היום לא

שישי כן

החנות שאני עובד בה נפתחה,אבל לקוחות מחכים ליד השער ואז לוקחים כסף ורשימה ומביאים ללקוח שיושב בחוץ כאילו ימי הצנע חזרו והוא עם תלושי מזון.

אבל במוסך ליד כולם יושבים ועושים לחיים.

לא מובן 

כי בעיה להנחות מדינה שלמה עם המון סוגים של עסקים

כל אחד מחפש את התחום האפור

הייתי בלילה ב AM PM

המוכרת אמרה לי להעביר בעצמי את הכרטיס כדי שלא תגע בו

אז במקום לעמוד 1.5 מטר ממנה הייתי צריך להתקרב עד למחשב שלה ולנשום עליה

אין הגיון בזה

לא פותחים פארקים כי ברגע שתפתח פארק גם מי שנמצא 10 ק"מ ממנו יגיע לשם

ואז יבואו אנשים לעשות שם על האש...ואם יבוא פקח יגידו לו שהם באמצע ריצה

ואז יבואו משפחות שלמות לשבת שם

ולא יהיה סגר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מהסופר

קו אופ- בודקים חום בכניסה ומכניסים לאט לאט - יש תור רוך בכניסה

רד למטה 500 מטר -חנות אחרת של רשת מתחרה- כנסו אללה ובבללה

תמשיך עוד קילומטר לכניסה לשכונה- עוד רשת מזון גם כנס בוא חמודי בוא

ועוד אחת בסמוך אליה תור ענק בתוך הקופות.

מתוך 4 סופרים רק אחד מקפיד על ההנחיות. וכל ה4 ברדיוס של קילומטר אחד מהשני.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...