Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

אמרתי לך כבר בטח: אתה בטופ 3 של האנשים שמבחינתי אם הם עוזבים את הפורום אז אפשר לכבות את עמוס

❤️

סיפור אהבה יותר טוב מאשר ביבי וגנץ :) 

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני 9 דקות, garicho כתב:

לבורגר ראנץ׳ יש מוצר אחד ויחיד שמצדיק את הקיום שלוהם - הספרדי.

הקיום של בורגרנאנץ' מוצדק מסיבה אחת - ילדים.
אם אתה מעל גיל 20 ואתה מעדיף המבורגר של טירת צבי בלחמניה שהפשירו במקרוגל על פני כל שאוורמה ממוצעת, משהו לא בסדר בהתפתחות שלך וכדאי ללכת לרופא. אולי תגלה שמגיע לך כסף מבט"ל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קולגה שהפלטת טעמים שלו נעה מחזה עוף בגריל, דרך פרגיות ועד המבורגר (WD ומעלה) וזהו.

זה אותו אחד מהסיפור בהדסון

את היתרון של מקדונלדס גיליתי בטיול בסין, אצלם לפחות בלי לדבר סינית אתה יכול לדעת שאתה לא אוכל משהו מוזר ולא טיגנו אותו ב-Gutter Oil ושלא תקבל קלקול קיבה אחר כך.

ואז הפסקה של איזה 6 שנים עד שלאחרונה גיליתי יתרון אחר של מקדונלדס - הילדה שבקושי אוכלת משהו בשרי בחיים שלה בינתיים מתחברת לנאגטס

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

יש לי קולגה שהפלטת טעמים שלו נעה מחזה עוף בגריל, דרך פרגיות ועד המבורגר (WD ומעלה) וזהו.

זה אותו אחד מהסיפור בהדסון

את היתרון של מקדונלדס גיליתי בטיול בסין, אצלם לפחות בלי לדבר סינית אתה יכול לדעת שאתה לא אוכל משהו מוזר ולא טיגנו אותו ב-Gutter Oil ושלא תקבל קלקול קיבה אחר כך.

ואז הפסקה של איזה 6 שנים עד שלאחרונה גיליתי יתרון אחר של מקדונלדס - הילדה שבקושי אוכלת משהו בשרי בחיים שלה בינתיים מתחברת לנאגטס

1. מקווה שאתה לא שחור כי אז לא יכניסו אותך למקדונלדס בסין.

2. הסיבה שהיא אוכלת נאגטס היא כי זה לא באמת בשר 😜

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, garicho כתב:

1. מקווה שאתה לא שחור כי אז לא יכניסו אותך למקדונלדס בסין.

2. הסיבה שהיא אוכלת נאגטס היא כי זה לא באמת בשר 😜

1. איזה שחור? כל הזמן חושבים שאני רוסי, ואני לגמרי לא אחזור לסין לעולם

2. 😂

לפני 15 דקות, halperin96 כתב:

ממש קל להכין בבית,ואם יש דרישה לחלבי שניצלוני חלומי נחמד להכנה וטעים.

ניסינו, יצא דווקא מצוין אבל היא לא אוכלת את זה, לא יודע מה הקטע הזה

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרף יפה שמראה בהחלט שקרונה זאת "סתם שפעת על סטרואידים".

ממוצע מספר המיתות השבועי בניו יורק הא כ 1700 לשבוע (אצלנו בארץ זה כ 1000 לשבוע).

משפעת רגילה מתים כנראה כ-200 לשבוע (אצלנו גם באופן דומה כ-100 מתים בשבוע משפעת רגילה- כאילו דלקת ריאות  ). 

עד לפני שבועיים בהחלט היה ניתן להגדיר שהקורונה פחות משפעת רגילה, אבל שימו לב שהטיסה למעלה מכילה רק 2 נקודות 

אחת באיזור ה 700 לשבוע והשנייה באיזור ה 3000 לשבוע.

לפי worldometers מתו בניו יורק כבר 17,000 מקורונה עד כה , השאלה כמה זמן זה ימשך. 

image.png.8e41e8684eb93de6331e54696d1cc544.png

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים בארה"ב אנשים מפגינים נגד ההסגר.

https://www.theguardian.com/world/2020/apr/18/stay-at-home-order-protest-lockdown-maryland-texas-ohio

ב-ה-צ-ל-ח-ה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר ויותר מסמכים נחשפים שסין ידעה שמדובר במגפה והסתירה את המידע מהעולם. יותר מזה מצטברות עדויות שארגון הבריאות העולמי נתן לזה יד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, korola כתב:

גרף יפה שמראה בהחלט שקרונה זאת "סתם שפעת על סטרואידים".

ממוצע מספר המיתות השבועי בניו יורק הא כ 1700 לשבוע (אצלנו בארץ זה כ 1000 לשבוע).

משפעת רגילה מתים כנראה כ-200 לשבוע (אצלנו גם באופן דומה כ-100 מתים בשבוע משפעת רגילה- כאילו דלקת ריאות  ). 

עד לפני שבועיים בהחלט היה ניתן להגדיר שהקורונה פחות משפעת רגילה, אבל שימו לב שהטיסה למעלה מכילה רק 2 נקודות 

אחת באיזור ה 700 לשבוע והשנייה באיזור ה 3000 לשבוע.

לפי worldometers מתו בניו יורק כבר 17,000 מקורונה עד כה , השאלה כמה זמן זה ימשך. 

image.png.8e41e8684eb93de6331e54696d1cc544.png

אין לי בעיה עם הגרף,אבל התמונה ברקע זו דמגוגיה זולה.

טוב שלא שמו תמונה של טראמפ מחייך.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, David32 כתב:

https://www.theguardian.com/world/2020/apr/18/stay-at-home-order-protest-lockdown-maryland-texas-ohio

ב-ה-צ-ל-ח-ה.

אם תסתכל ממש טוב בתמונות אולי תראה אדם אחד עם מסכה. ממש גרסה חינמית של Where's Waldo. 

כמה שירדנו על ישראלים והתנהגות של ישראלים בסופו של דבר אנשים בישראל מורגלים למצבי חירום והתאקלמו מאוד מהר למציאות החדשה. מצד שני באירופה פשוט לא מצליחים להשתלט על הוירוס. בארה"ב המצב גם לא יותר טוב. מושל טקסס ועוד כמה מושלים מתעקשים לפתוח את הכלכלה החל ממחר לך תדע מה יהיה בארה"ב עוד 2-3 שבועות מבחינת חולים ומתים. 

בנוגע לתחזית של טראמפ לגבי מספר המתים חשבתי על זה ולדעתי לא סתם הוא זרק "60-65 אלף מתים". כל שנה בארה"ב מתים בערך 60-65 אלף בני אדם משפעת. אם ימותו 65 אלף בני אדם הוא יגיד "אמרתי לכם שזו סתם שפעת דמוקרטים אשמים הרסו את הכלכלה". אם ימותו יותר מ-65 אלף הוא יגיד "סינים אשמים הסתירו מאיתנו מידע אנחנו נסגור איתם חשבון". 

חכו ותראו. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, David32 כתב:

ב-ה-צ-ל-ח-ה.

ספציפית בטקסס המספרים דומים לישראל (מבחינת מקרי מוות פר מיליון איש), אז הדרישה להקל את הסגר היא לא לגמרי מנותקת מהמציאות.

זה שלמפגינים לא היה מספיק בשביל לשים מסיכה או לא להתקהל זה כבר נושא אחר.

אגב, גם בישראל הפגינו היום נגד ההגבלות, וגם בישראל יש מספיק מטומטמים שהתקהלו במהלך הפגנה או הרימו מסיבה באמצע הרחוב בתל אביב (כמובן שבלי מסיכות ובלי לשמור 2 מטרים אחד מהשני), אז נראה שאנחנו באותה הסירה במקרה הזה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...