Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

איך "עושה לעצמו"? ניגש כל יום למתחם הבדיקות?

סה"כ זה מיותר, בחור חייב ב-14 ימי בידוד מיום חזרתו, ולא משנה כמה בדיקות יבצע. יתכן שבעתיד הלא רחוק בדיקה שלילית ביום העשירי תשחרר מבידוד, עד כמה שאני יודע (וכרגע אני בחופש אז לא מתעדכן כרגיל) זה עדיין לא בתוקף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

איך "עושה לעצמו"? ניגש כל יום למתחם הבדיקות?

לא הבנת? הוא הביא איתו ערכה של בדיקות ביתיות לגילוי קורונה מארה"ב

זה לא PCR

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בדיקות ביתיות לקורונה. יש ערכות ללקיחת דגימה שנשלחות למעבדות מרכזיות (בארה"ב) לצורך עיבוד ופענוח. מצתי איזה מאמר די מעודכן, כדאי לראות כמה הן עולות . רמז - לא משהו שהישראלי או האמריקאי הממוצע יעשה כל יום.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

The first rapid at-home coronavirus test 

You could definitely consider all of the above at-home tests to be rapid -- getting your results back within days is pretty fast -- but something even quicker could be available to consumers soon. 

Axios reported on Sept. 16 that two companies, Gauss and Cellex, are teaming up to manufacture the first rapid-results at-home coronavirus test for the public. This test would give you results in minutes, and there'd be no need to send your sample back to a lab. 

The FDA has not approved or authorized this test, but it could happen if Gauss and Cellex can prove that their product is accurate and would help the bigger coronavirus fight. 

מה שכן זה כנראה עדיין לא זמין ובטח לא מאושר לבדיקת קורונה

נראה שזה זמין אבל הם כותבים במפורש באתר שלהם:

ציטוט

Please note, this technology is currently investigational and not authorized or approved by FDA.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הכתבה שהבאתי זה עדיין לא מאושר FDA. לא לשכוח שהבדיקות האלה מצריכות אימות מול ה-gold standard, שלמטב ידיעתי הוא ה-PCR. 

הבדיקות המהירות שנכנסו לבתי החולים ולמרפאות (מכשיר הסופיה) בעלות רגישות של 60-80%, כך שהן מספקות לצורך אבחנת זיהום בקורונה אבל כדי לשלול אותו עדיין נדרש PCR.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה לא מאושר FDA וגם לא יהיה בקרוב, הם מקווים לאישור בסתיו הקרוב מתישהו.

קל וחומר שאלה לא בדיקות שיקבלו אישור לצורך שיחרור מבידוד.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

@Transporter האם אתה יודע מה משמעות המילה "פרופסור"?

הסבר החל מדקה 3:30

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, באמת.... זה ייחודי לנהריה 😄

דרך אגב, אנחנו רגילים להתיחס לפרופסור כאל דרגה במינוי אקדמי, אבל בעבר גם מורים בבתי ספר תיכוניים במדינות מסויימות (אהממ.. אהממ.., גרמניה) כונו פרופסור. אין לי מושג באיזה מנגנון הוצמד הכיוני.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוריס ג'ונסון הודיע: סגר של חודש בכל אנגליה

הנגיף מתפשט, וראש ממשלת בריטניה הכריז שאין ברירה: מיום חמישי עד 2 בדצמבר החנויות יהיו סגורות, ואסור לצאת מהבית למעט למטרות חיוניות. ג'ונסון: "זה הזמן לפעול – או שיהיו אלפי מתים ביום". בתי הספר יישארו פתוחים: "זה מקומם של הילדים, אסור להניח לנגיף להרוס את עתידם". גם הליגה האנגלית בכדורגל לא תיעצר

https://www.ynet.co.il/news/article/HkvzJrsOP

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצהרת כוונות על מרד אפשרי
https://www.haaretz.co.il/tmr/1.9278531?fbclid=IwAR3NBXAPiyJ0iiSWVqhSCv86qaDOd1xujnz2wh4yuwRdu_rZVC7Ni5MyOdQ

המצב מייאש, מחר אני אמור לשלוח את הילדה לכיתה א' עם מסכה (המורה הגדילה ואמרה להביא 2-3 מסכות למקרה הצורך). למה ילד בן 6 צריך ללבוש מסכה אין לי מושג, ושאר ההורים שמחים שבית הספר חזר ולא רוצים לומר מילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, מרק10 כתב:

בוריס ג'ונסון הודיע: סגר של חודש בכל אנגליה

הנגיף מתפשט, וראש ממשלת בריטניה הכריז שאין ברירה: מיום חמישי עד 2 בדצמבר החנויות יהיו סגורות, ואסור לצאת מהבית למעט למטרות חיוניות. ג'ונסון: "זה הזמן לפעול – או שיהיו אלפי מתים ביום". בתי הספר יישארו פתוחים: "זה מקומם של הילדים, אסור להניח לנגיף להרוס את עתידם". גם הליגה האנגלית בכדורגל לא תיעצר

https://www.ynet.co.il/news/article/HkvzJrsOP

זה סגר שמאפשר לאנשים לעבוד.

תעשיה ואקדמיה יישארו פתוחים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, khalil כתב:

למה ילד בן 6 צריך ללבוש מסכה אין לי מושג, ושאר ההורים שמחים שבית הספר חזר ולא רוצים לומר מילה.

כדי שלא יהרוג את המורה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...