Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

עזבו קורונה

אף אחד לא חייב לאהוב אותו

אבל תראו את ההבדל בין זמר ממוצע שלא מצליח לשיר שורה בלי לזייף (כשהוא לא נמצא באולפן עם אוטוטיון שמתקן אותו)

לבין זמר שאף אחד בישראל לא מגיע ליכולות הווקאליות שלו

וזה רק מוכיח

שיש זמרים שגלגלץ דוחף אותם בכל הכוח כדי לבנות אותם

ויש זמרים שגם אלף כלי תקשורת לא יצליחו לגמור להם את הקריירה כי הם פשוט אגדה.

עצוב שאנשים בוחרים להתפס על סיפורים מגוכחים שהופרכו ואפילו הפרקליטות לא  רוצה לשמוע עליהם יותר.

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הקול שלו, ואיכות אי אפשר להתווכח.

אבל לי קשה לקבל, לכאורה מה שעשה.  גם אם הוא לא אומד לדין ונסגר התיק.

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yor2 כתב:

על הקול שלו, ואיכות אי אפשר להתווכח.

אבל לי קשה לקבל, לכאורה מה שעשה.  גם אם הוא לא אומד לדין ונסגר התיק.

אני אומר שכל היו דמויות בסיפור שקיבלו עונש  זה אומר שיש מי שחקר את הנושא (וחקרו תאמין לי)

ואם סגרו את התיק זה אומר שאפשר לרדת מהבנאדם ולהפסיק לטחון סיפורים מלפני כמעט עשור שמי יודע אם בכלל היו.

פשוט נראה שיש אנשים שלא יודעים להפריד בין הסיפורים לבין הזמר. אז לפעמים צריך לראות אותו עומד ליד זמר אחר כדי להבין מה זה זמר-על

ומה זה זמר שגלגלץ טוחנים אותו בלופים וגורמים לנו להתחבר אליו.

בכל מקרה במסגרת סקיצות שאני בונה לפורים ויום העצמאות לכמה פרוייקטים שקבלתי לקחתי את המופע האחרון שלו עם אתניקס במנורה בתור אחד הרפרנסים ונזכרתי שוב כמה שכל מופע שלו מתוקתק עד הפרט הכי קטן ומותר לפעמים להנות מהזמר ולהפסיק להסתכל על סיפורים שנשכחו מזמן

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, korola כתב:

יש עולם חדש, בתי הספר פתוחים זה עלייה בתחלואה, עלייה בתחלואה זה הרבה עצמאיים לא עובדים.

אבל אני מבין שאתה עובד בהייטק מהבית , אז אתה לא ממש שונה מהחרדים. 

על ה Xין שלך שכל הסוחרים יפשטו את הרגל , אתה לא רואה את הכללה , 

אתה רואה רק את ה4 מטר שלך, רוצה את להעיף את הילדים מהבית על מנת שיהיה לך שקט לכתוב עוד כמה שורות קוד. 

לא, כי כל המתחתנים בסתר, המתפללים, חוטפי הגופות, אלו ש"מקבלים מהבית" וכל השאר, להם ממש אכפת מכל השאר.

הקורונה הראתה לנו בצורה הכי טובה שלאף אחד פה לא אכפת מכלום, אם זה לא היה לגמרי ברור לפני זה. במילים אחרות, היא "קרעה את המסיכה" (pun intended) מעל ה"ערבות ההדדית" לכאורה. זו פשוט מדינה של סוציומטים שלא רואים אף אחד ממטר.

ציטוט

נכון 

הילדה הכי קטנה שלי בת 4, והילד הכי גדול בן 18.  ויש עוד 4 בניהם.

דווקא כולם מצליחים יפה מאוד ללמוד בזום...  2 בנות גם לומדות במקביל לבית הספר תואר באוניברסיטה הפתוחה. 

יש פה שתי אפשרויות, או שאתה הוא זה שכל המדינה מחפשת שמצליח לו הלמידה מהבית, או ש(כמו כל גבר ממוצע) אין לך מושג מה קורה עם הילדים שלך.

מהילדים שאני מכיר, מיעוט קטן של ההורים מחזיק בשיניים את העסק הזה אבל רובם די וויתרו, כלומר הילדים מתחברים לזום לרוב אבל לא באמת לומדים. שלא לדבר על ילדים שפשוט אין להם איך להתחבר או שאין להם מי שיסביר להם מה שהם לא הבינו בשיעור.

• אהבתי 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הוא לא היחידי.
גם שני הילדים שלי שעדיין לומדים, מצליחים באמת ללמוד בזום ( כיתות ה'+ ט') , וכל העסק עובד יותר טוב ממה שציפית שיקרה..
הכל תלוי במנהל/ת ומורים/ות.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שלי בט' מצליחה ללמוד. נכון שזה לא כמו פרונטאלי בכיתה אבל בהחלט מצליחה.

לפני 9 שעות, Potato כתב:

לא ברור למה כי אף אחד גם ככה לא ישלם אותם.

המדינה זה לא משה שקנו אצלו והחליטו לא לשלם.

לא תשלם אז מיד הוצל"פ ויעקלו לך את הרכוש והכסף שאין לך עד שיגבו את החוב.

אתה מוזמן לשלם פי 2 כדי להתמודד בבית המשפט ולהפסיד.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה היחיד שחושב שהוא יפסיד.

הגישה של אנשים היא שברגע שיש חיסון יסלחו להם על הכל וקצת בכי יפתור הכל.

אתה יוצא מנקודת הנחה שתפסיד,לא בטוח שזה המצב.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כגור הבדולח שלי בתיקון אז קשה לי לחזות את העתיד כרגע אבל כשאנשים משתינים מהמקפצה בדרך כלל לא רק שלא מוותרים להם אלא גם לא מביאים וזלין.

מי שבאמת רעב ללחם שיפתח גם אם ישלם את הקנס אחר כך כי אדם שאין לו אוכל עבור הילדים צריך לעשות הכל כדי להביא להם אוכל כולל אפילו לגנוב אבל מי שלא שימתין עוד כמה ימים.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, pooh-bear כתב:

זו פשוט מדינה של סוציומטים שלא רואים אף אחד ממטר.

עולם*

לפני 53 דקות, Night Driver כתב:

לא תשלם אז מיד הוצל"פ ויעקלו לך את הרכוש והכסף שאין לך עד שיגבו את החוב.

בוא, יגררו את זה משפטית וזהו. עוד כמה שנים יוותרו לאנשים ויהיה בסדר.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, David32 כתב:

בוא, יגררו את זה משפטית וזהו. עוד כמה שנים יוותרו לאנשים ויהיה בסדר.

בוא, בשביל 5000 שקל תשים 7,000 עו"ד, ימי עבודה, זמן וריצות בשביל שאולי יסכימו בפשרה לוותר לך ותספוג רק את העלויות שלך?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

עזבו מצליחים ללמוד או לא מצליחים.

הם מתחרפנים בבית. הבן שלי (ה') כ"כ מחכה לבית ספר שזה אמנם אישית מרגש בצורה מיוחדת שצאצא שלי מדבר כך על מסגרת חינוכית, אבל רק מראה כמה הם כבר מותשים.

זה רע. יותר מאיזה וירוס.  הנזק הנפשי והגופני שלהם יוודע רק בהמשך.

שלשום גררנו אותם ליער עם עוד משפחה בסטטוס דומה, הם התרוצצו שם 4 שעות ושיחקו כמו שאנחנו היינו משחקים בתור ילדים.

בכל זמן אחר, אחרי שעה הייתי רואה ניסיון לחלץ איזה מסך מהתיק. שלשום? כלום.

• רעיון טוב! 3

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה טוב, לא? אולי זה מה שיגמול את הילדים מהמסכים. זה כמו שכדי לגרום לך להפסיק לעשן יכריחו אותך לעשן ברצף פאקט סיגריות שלם. גם למבוגרים זמן מסך הפך ליותר מדי. פעם ישיבות עבודה היו אמיתיות, היום הכל בזום וזה מעיק. אין יותר מדי לאן ללכת אז אתה עובר מהמסך הרע למסך הטוב בבית ואחרי זה במיטה שלא מצליח להרדם למסך של הטלפון. היום אני מקבל בברכה כל הזדמנות להיות מחוץ לבית אפילו שחם ולח ומגעיל רוב הזמן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...