Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוייתן כחול או רכישה של סיטרואן סי4 גרנד פיקאסו 2016.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 264
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראה נהדר, תתחדש.

מניח שתשמור עליה כמו הבעלים הקודמים.

אם רוצה לספר, כמה המחיר היה לעומת המחירון?

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר רכישה 64 אלף ש''ח, מחירון נכון להיום הוספתי בתמונה בתקווה שלא טעיתי בשום דבר.61203c72f05853f2732570cb6f7192ff.jpg

Sent from my MI 9 using Tapatalk

• מעניין 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, נשמע כמו קניה מצויינת. 

אבל אני באמת לא מבין מי אתם האנשים האלה שקונים רכב צרפתי.

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • מבאס 1
  • מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא כיוונתי לשם מהתחלה אבל זה מה יצא, זה היה התקציב ואישית העדפתי את זה על פני סורנטו בת 10 וכו', בהינתן תקציב גבוה יותר אולי הייתי הולך על משהו אחר.

בהמשך גם אפרט על הבעיות הנפוצות שמוכרות לפחות לי בפיקאסו.

אגב שכחתי לציין מדובר בבנזין 1.6 טורבו, 165 כ''ס.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהפיקאסו עם מנוע 165 כ"ס עדיף על סורנטו או אאוטלנדר ישנים יותר. זו בכלל לא שאלה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי, נבדק במוסך של חבר, טופס סליקה של ביטוח, מד צבע, סורק תקלות, וזהו בעצם.
הרכב אחרי טיפול גדול מתועד וטסט.

בכנות מאז המכירה של היטי איבדתי את הרצון לעשות בדיקה או את האמון בבדיקות, ברכבים מודרניים לטעמים פחות רלונטי, אולי רק לשלילת תאונות רציניות שאת זה ניתן לבחון לבד עם מעט נסיון.

את הסורנטו אם ברצינות הייתי רוצה לקנות הייתי לוקח לבדיקה כי שם עלו סימני שאלה.

• רעיון טוב! 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!
לפני כשנה וחצי חיפשנו רכשנו את דגם האקסקלוסיב לאחר חיפוש ממושך. אכן הרכבים השמורים נחטפים מהר מאוד.

כשרכשנו את הרכב המסך היה תקין לחלוטין, לאחר מספר חודשים התחילו להופיע העיגולים השחורים האלה, שאחר כך גילינו שזאת מחלה ידיעה במסכים אלה. כיום יש 5 או 6 עיגולים כאלה שממוקמים כך שהם לא מסתירים כלום.

ככל הנראה זאת תופעה שמתרחשת כאשר אין חניה מקורה. לבעלים הקודמים הייתה חניה מקורה, הרכב היה אצלו כארבע שנים ולא הופיעו העיגולים ה"מתים" במסך. אני חונה תחת השמש לצערי והעיגולים הופיעו די מהר.

אם מישהו רוצה להבין על מה מדובר, אני יכול להעלות תמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב כזה שמור היה אמור להמכר קרוב מאד למחירון שגם ככה יצחק לוי שוחק.
אכן יש הרבה רכבים שטבעו בחורף העצבני שהיה ויצאו מהר למכירה. מפליא שלא ניקו את החלודה ולא ניקזו את המים לפני מכירה. זה יותר מאמץ מספריי סקאי.

תופעת הצריבה במסך הצבעוני העליון נידונה פה בעבר . היה אחד שטען שניתן להחזיר את התהליך . אני טוען שזו צריבה לתמיד וצריך מסך חדש . השמש טיגנה את המסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בדקתי מסקרנות מחירון יד 2 כי המוכר לטענתו אמר שהתבסס על מודעות של רכבים ומחירון יד 2, מחירון יד 2 היום יצא בערך 61 אש''ח. את לוי יצחק לגבי הרכב הספציפי שלי לא בדקתי במעמד הרכישה פשוט כי זה לא היה רלונטי לי, אם טרייד מוביל מוכרים אותם מתחת למחירון אז בשוק הפרטי בכלל אין מה לדבר על לוי יצחק.

בטרייד מוביל על רכבים עם נתונים טובים מ 2016 רצו מעל 70 אש''ח כמובן וטענו שזה אחרי מתיחת פנים שלא מוכרת לי. אבל זכותם!

בהתחלה הייתי נעול רק על האקסלוסיב המפואר, אח''כ כבר התפשרתי, אני פדנט מדי בשביל כל יום להסתכל על נקודות במסך, זה יפעיל לי את כל ההפרעות שלי! ואז או לתקן או לחפש להחליף רכב.... בכללי היום אולי כי רכשתי את הפשוט אולי כי באמת הבנתי את זה אני בעד הפשוט, במפואר אין משהו שבאמת שווה את עלות המסך, קרוז אדפטיבי להבנתי ללא בלימה, סטיה מנתחב לרוב מפסיקה לעבוד, חניה אוטומטית רק מהפחד לא הייתי נעזר בזה, ג'נטים בהחלט חסרים לי ה 17 (אולי אוסיף מתישהו), מראה מתכווננת למטה בנסיעה לאחור נחמד אבל בטח מייקר את המראה פלאים, כניסה והנעה ללא מפתח, מה עוד? בטוח שכחתי כמה דברים אבל באמת שזה לא שווה את הפוטנציאל תקלות ואת עלות המסך.

סה''כ מרוצה.

• אהבתי 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתיחת פנים = מתיחת לקוח.
הלוגו מאחור עבר מילוי בשחור במקום כסף.
אני רגיל לבדוק את מנועי הדיזל 2.0 של פיאקסו. רכב שמור נחטף ובמחירון . אין הרבה כאלה

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...