Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוייתן כחול או רכישה של סיטרואן סי4 גרנד פיקאסו 2016.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 264
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 5 שעות, system_x כתב:

ממה שהבנתי בזמנו רק מרכב סדאן עם השחרה מאחורה לא עובר, נגיע נראה...

Sent from my MI 9 using Tapatalk

אני גם עשיתי אצל רענן השחרה של 80%, בטסט דרשו ממני להוריד את המדבקה מהחלון האחורי ויש לי 308sw.

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רענן.

יגידו להוריד, אוריד, האחורית האמת פחות קריטית לי למרות שכשכסא 6 יהיה בשימוש יש מצב שתהיה שמש ישירה מהשמשה האחורית.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליה וקוץ בה....

אז הזמנתי את ההתקן מעליאקספרס שאמור להתחבר ולהפעיל אנדרואיד אוטו, החיבור סה''כ פלאג אנד פליי בעזרת 2 חיבורים אבל מה? ברכב שלי כשהוא נקנה בארץ הוא הוזמן עם וייז, התקנת וייז בזמנו נעשתה באמצעות התקן אנדרויד שנקרא cobra web box ומבוסס על אנדרויד ישן (או 4.1 או 4.2) שהיום אין לי טעם אפילו לנסות להחיות אותו (טכנית אפשרי עד גבול מסויים). מפה לשם כאשר כבר פרקתי הכל והשחלתי הכל הסתבר שהתעסקו עם הצמה המקורית והתלבשו עליה, כעבור 40 דק' עבודה בערך מפאת חוסר זמן ויתרתי על לפתוח את האיזו ולראות מה הנזק שגרמו לצמה המקורית והאם ניתן לסדר בקלות או שעדיף לפנות למתקין מקצועי. הכל הוחזר למקום כמו שהיה כי אין אפשרות להפעיל ככה את הקופסא החדשה, משהו לא מסתדר שם בקומבינה שעשו.

יום שלישי כנראה יהיה לי יותר זמן להתעסק עם זהה ואפתח לראות מה קורה דם מתחת לאיזו, אם רק התבשו על הצמה והנזק מזערי ובר שחזור קל או שעליי ללכת למתקין מקצועי.

צירפתי תמונה של מה שהולך שם ושל ההתקן החדש.

55543f363c300ca1fcb0d923dcca0ca9.jpg895f4781d97da77bc4cad35296c9ab3f.jpg

תכנון לעתיד: רוצה לשדרג מעט את השמע ברכב, ירדתי ממונדאו טיטניום כאשר המערכת המקורית שם הייתה מאוד מוצלחת לטעמי. לא אתחיל להתעסק עם מגברים וחיווט אבל את הרמקולים כנראה אשדרג למשהו דל תקציב ממותג (סביב ה 500 ש''ח לסט +-), קדימה קומפוננט 6.5 ואחורה רמקולים 6.5. פה אין טעם גם להשתולל כי לא מוכרת לפחות לי לא מוכרת דרך לשדרוג ההד יוניט ככה ש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקופסה של קוברה, היא מתחברת לצמה ב-4 מקומות (פלוס-מינוס-לחצן SRC-ביטול לחצן). לא משהו בעייתי. בחיבור מסך צריך להחליף בין המחברים (ראשים) של הכבל קואקס.

תתחדש.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים החובבנות הישראלית, למה היבואן "התעסק" עם הצמות המקוריות וחתך אותם, קטן עליו להחזיק צוות פיתוח קטן שיעשה את ההתאמות למערכת המקורית (יש לא מעט חברות בארץ שמחזיקות פיתו UMI, כלמוביל וכו')....

בהצלחה עם החיווט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נותן השירות החיצוני של היבואן (חברות כמו רדיו מילאנו/גיל קאר וכו׳). סה״כ חשיפה של תיל והתחברות אליו, לא משהו לא בסדר. ראיתי התקנות שיצאו יפות ונקיות, אפילו ללא איזולירבנד. מקצועיות משהו.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו מחר אוריד את האיזו ונראה מה הולך מתחת... מקווה שאוכל לשחזר לבד ושזה איזה 2-3 חוטים שנותקו ולא יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין כמי ש"מתעסק" בפיתוח, עלות אחזקת צוות קטן שיעשה התאמות לדרישת הלקוח הישראלי (וכרגע אני לא מדבר נניח על הוספת שפה), היא לא גדולה ביחס למכירות,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליה , וקוץ בה.

אליה - חלק בבשר הכבש , קרוב לזנב, נחשב לחלק הטוב ביותר של הכבש.

סליחה , הייתי חייב.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים מלאי הפתעות, תכננתי להתעסק עם המערכת באוטו היום ובסוף הודיעו לנו אתמול ששני ילדים שלנו ואני צריכים להכנס לבידוד, שורה תחתונה כל המשפחה בבידוד.

מקווה רק שהרכב יניע עוד כשבועיים (קצת פחות) [emoji6]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...