Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוייתן כחול או רכישה של סיטרואן סי4 גרנד פיקאסו 2016.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד עדכון קטן לגבי הרכב:
מאז שביצעתי סריקה עם תוכנת FAP הופיעו לי שתי תקלות, אחת P3067 ונוספת P160A, כאדם הסובל ממחלה שאין מצב שאני יודע או חושב שיש תקלה ואני לא פותר אותה.
קיצר הייתי בגבע בזמנו ונאמר לי שהכל בסדר וזה כנראה עדכון גרסא, עברתי על היסטוריית טיפולים וראיתי שבכל כניסה למוסך נסרקו תקלות וזה הופיע בכל פעם שזה הזוי בפני עצמו, החלטתי להגיע למורשה בו הרכב טופל אצל בעלים קודם, מוסך ''המוביל'' בכפר סבא. מפה לשם נאמר לי שזה כנראה עדכון גרסה באמת מגרסה 3606 ל 3607. בוצע לטענתם עדכון.
הטוב: אני באמת מאמין שזה היה זה כי הרכב נסע חלק
הרע: עלה לי 351 שח רק חיבור למחשב והעדכון, האפליקציה fap (מקורית בתשלום) מאז העדכון לא מסתנכרנת עם המחשב רכב עם שגיאה שאין תמיכה במחשב זה.

עוד איזה חודש אערוך בדיקה עם diagbox ונראה.

מצרף תמונות, התקלות זה ביחד עם השסתום פריקה שנהרס ומה שציינתי כאן.09887d46048be5f4ede8d1f7717be97d.jpg23cdbfa5b3bec51b2e69dd50f7b48a99.jpg6d8e41c4b1c1d1c1d5dc339e885486b9.jpg

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 264
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הצינור אויר מעליאקספרס הגיע, בנתיים את היישן הדבקתי עם סיליקון אוטם המיועד לשימוש ברכב ועמיד בחום.

זה התחליפי מעלי, כל עוד הישן בסדר אין לי טעם להתעסק בזה, מה גם שהוא כולל חיישן וזה מעלה בי מעט תהיות עד כמה זה באמת טוב.

אגב מזכיר לי שבייטי היה שסתום על חזור שהיה נוטה להשבר ובארץ עלה מעל 400 ש''ח כאשר בחו''ל תחליפי סיני עלה 40, כזכור לי התחליפי החזיק מעולה. מעניין אם גם פה זה ככה.0a2ebd220bd2e84737ca57889b604a8b.jpg4c9592159a0f6470d6fd761e6cfe5f72.jpg

• רעיון טוב! 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@system_x אני נמצא בצומת דרכים בקשר לקניית רכב 7 מקומות עם תקציב מוגבל,

ועוקב זמן רב אחר השרשור שלך.

שורה תחתונה לאור הנסיון שלך,

מה היית ממליץ בתקציב של 45K (הנסועה שלי בסיסית)?

פיאקסו 2016 עם 130 ק"מ או יפניות 2011 קרועות עם ק"מ גבוה?

יש לציין שאין לי הבנה במכנית לכן האופציה להחליף חלפים לבד כמוך לא רלוונטית.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי צופר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!
אני לא מחליף חלפים לבד, אם כן אז דברים מאוד בסיסיים.
ברכבי 7 מקומות הפז''מ לדעתי דיי קריטי, ככל שהרכב ותיק בשימוש של משפחה עם ילדים קטנים הוא יהיה שבור עוד יותר.
מהשיקולים שלי הגעתי לרכב הזה, אני לא יודע בדיוק מה השיקולים שלך, משער שראית כמה רכבים בחנתי, בסוף זה נגמר פה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי, יש לי שאלה שאולי בעלי הפיקאסו כאן ואחרים יוכלו לעזור,
אני מתעניין בפיקאסו משנת 2014, הצורה החדשה מנוע 165 כ"ס, הרכב עם 200,000 קילומטר, ככל הנראה לא הוחלף טיימינג אף פעם, השאלה האם בדגם הזה יש חששות בעניין וצריך לקחת בחשבון החלפה יזומה ומהירה או שאם הרכב נוסע תקין איו מה לחשוש?
תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לברר אם הרכב רועד ומרעיש בהנעת בוקר זה סימפטום ידוע למותחן כושל או רצועה שהתארכה במקרה כזה כדאי מאוד לבצע מידית החלפה. וגם אם הבעיה לא בטיימיניג זה יכולה להיות משאבת דלק לחץ גבוה או קניסטר דלק (אם כי מן הסתם החליפו כבר בריקול)

בכל מקרה קח את הרכב למוסך מתמחה שיבדוק אותו גם בדיקת מחשב. יכול לחסוך לך המון (מוסך אורן מבצע את זה וגם גבע) טיימיניג אפשר לבדוק גם בצורה ממוחשבת. אם כי בלי קשר הוא כבר עבר את הק"מ שבו בד"כ מחליפים. (כעיקרון הרצועה היא לכל אורך חיי המנוע במציאות זה פחות עובד).

תבדוק אם הוחלף מכסה שסתומים גם בעיה בדגם הנ"ל בשנה הזו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה
משאבת לחץ גבוה הוחלפה באמת, גם הקניסטר, וגם עוד כמה דברים, טיימינג קפץ לי שהיה חסר בהיסטוריה וככל הנראה באמת לא הוחלף, לא חושב שיש את התסמינים שכתבת, ולכן שאלתי על החלפה יזומה.
יש מישהו שיודע עלות של החלפה אצל אורן או גבע?
כדי לקחת בחשבון בתמחור הרכב.
תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.1.2021 בשעה 08:37, צופר כתב:

תודה!

אני במקומך הייתי מחפש מאזדה 5 הכי צעירה שאני מוצא ובמצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 22.8.2020 בשעה 18:30, system_x כתב:

אגב בדקתי מסקרנות מחירון יד 2 כי המוכר לטענתו אמר שהתבסס על מודעות של רכבים ומחירון יד 2, מחירון יד 2 היום יצא בערך 61 אש''ח. את לוי יצחק לגבי הרכב הספציפי שלי לא בדקתי במעמד הרכישה פשוט כי זה לא היה רלונטי לי, אם טרייד מוביל מוכרים אותם מתחת למחירון אז בשוק הפרטי בכלל אין מה לדבר על לוי יצחק.

בטרייד מוביל על רכבים עם נתונים טובים מ 2016 רצו מעל 70 אש''ח כמובן וטענו שזה אחרי מתיחת פנים שלא מוכרת לי. אבל זכותם!

בהתחלה הייתי נעול רק על האקסלוסיב המפואר, אח''כ כבר התפשרתי, אני פדנט מדי בשביל כל יום להסתכל על נקודות במסך, זה יפעיל לי את כל ההפרעות שלי! ואז או לתקן או לחפש להחליף רכב.... בכללי היום אולי כי רכשתי את הפשוט אולי כי באמת הבנתי את זה אני בעד הפשוט, במפואר אין משהו שבאמת שווה את עלות המסך, קרוז אדפטיבי להבנתי ללא בלימה, סטיה מנתחב לרוב מפסיקה לעבוד, חניה אוטומטית רק מהפחד לא הייתי נעזר בזה, ג'נטים בהחלט חסרים לי ה 17 (אולי אוסיף מתישהו), מראה מתכווננת למטה בנסיעה לאחור נחמד אבל בטח מייקר את המראה פלאים, כניסה והנעה ללא מפתח, מה עוד? בטוח שכחתי כמה דברים אבל באמת שזה לא שווה את הפוטנציאל תקלות ואת עלות המסך.

סה''כ מרוצה.

אני מחפש עכשיו את האקסקלוסיב, וגם דיי נעול עליו..
הבעיות של צריבת המסך זה רק באקסקלוסיב?   

תודה 
מיקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, save כתב:

כן. במסך הצבעוני העליון. בדגם קומפורט זה מסך מונוכרומטי ישן ועמיד.

ויש דרך למנוע את זה? איזשהו תריס או משו אחר למנוע את הצריבה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולק על עניין הרכב השמור, לדעתי שילוב של שמש וחוסר איכות.
אולי רכב שחנה בחניה תת קרקעית או עם הצללה זה לא יקרה לו, מעבר לכך הרכב יכול להיות בור ואחרי טיולי שטח גם.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש איזה שיפור עם בעיית המסך הפוטנציאלית בדגמים צעירים?

אנחנו סוגרים עוד חודש 6 שנים עם גרסת הדיזל (הגרסה הארוכה עם חמישה מושבים ברמת גמור נמוכה אבל עם כל מיני תוספות) ואני משתעשע ברעיון לשדרג לרכב חדש, גרסה קצרה, דיזל ברמת גמור אקסלוסיב. הוא נמכר במחיר שנראה לי אטרקטיבי מאוד ביחס לתמורה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אטרקטיבי ותהנה לדעתי מתוספות האבזור בשדרוג לגרסת האקסלוסיב. בטח אם מדובר בשנתון מאוחר עם בטיחות אקטיבית ממש.

נהגתי שנים רבות בכל אחת מהגרסאות.

אני לא חוויתי את בעיית המסך, כן ראיתי כאלו עם מסך בעייתי, כולם היו חבוטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...