Jump to content
 • הודעות

  93
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי [email protected]

 1. הרכב גולף 2014, מבקש השערה לעלות תיקון הנזקים שבתמונות, או לשווי הנזק בערך על מנת להסתדר עם בעל הרכב הפוגע. תודה.
 2. תודה משאבת לחץ גבוה הוחלפה באמת, גם הקניסטר, וגם עוד כמה דברים, טיימינג קפץ לי שהיה חסר בהיסטוריה וככל הנראה באמת לא הוחלף, לא חושב שיש את התסמינים שכתבת, ולכן שאלתי על החלפה יזומה. יש מישהו שיודע עלות של החלפה אצל אורן או גבע? כדי לקחת בחשבון בתמחור הרכב. תודה.
 3. הי, יש לי שאלה שאולי בעלי הפיקאסו כאן ואחרים יוכלו לעזור, אני מתעניין בפיקאסו משנת 2014, הצורה החדשה מנוע 165 כ"ס, הרכב עם 200,000 קילומטר, ככל הנראה לא הוחלף טיימינג אף פעם, השאלה האם בדגם הזה יש חששות בעניין וצריך לקחת בחשבון החלפה יזומה ומהירה או שאם הרכב נוסע תקין איו מה לחשוש? תודה.
 4. רק לי מחירי החלפים נראים מוגזמים בקנה מידה שגדול אפילו על צ'מפיון?
 5. מחפש מוסך מקצועי ואמין לצורך בדיקה, מעדיף שלא מכון בדיקה אלא מוסך מקצועי שמכיר. תודה.
 6. פיספסתם משהו, יש לו הנעה ללא מפתח, רק חסר הכניסה...
 7. התוודעתי היום לסוג הצמיגים הזה שאמור להיות מוגן בפני פנצ'ר, ובעצם פתרון טוב לרכבים ללא גלגל ספייר. מעניין לשמוע אם יש מי שניסה? משתמש? ויכול לשפוך אור על יתרונות וחסרונות ומה שביניהם. תודה.
 8. אשמח לשמוע, בעניין הנוחות, אמינות, שימושיות, ועוד..
 9. מקפיץ שוב, עדיין מחפש חוות דעת ממי שהחזיק / מחזיק, בעיקר משנתונים הראשונים, 13/14.
 10. לא נעול בכלל.. הם מאוד מפתות מבחינת הכוח והגודל, אבל אחרי מה ששומעים כאן, ממשיך הלאה.
 11. לא מבין איך קנייה עם תוספת 8.5 היא אחלה קנייה אבל בסדר.. מלבד הגיר שאני מבין שבעייתי, עיקר השאלה שלי האם חלקים מתבלים על ימין ועל שמאל או שאני טועה.
 12. עדיין בחיפושים אחר רכב 7 מקומות, תוך כדי נתקלתי בדגמי פורד הנ"ל, מלבד שמועות ודיבורים על חוסר אמינות, בשני רכבים שקיבלתי היסטוריה של טיפולים, שנתון 13/14, קילומטרז סביר ובאחד אפילו נמוך, ועדיין בוצעו המון החלפות של חלקים, כמו משאבת דלק, משאבת ואקום, משאבת הגה, מיכל שמן הגה, תושבות מנוע וגיר, טיימינג, פולי מנוע, מפוח מזגן, טורבו. ואני שואל האם זה המצב? חלקים שדורשים החלפה בתדירות כ"כ גבוהה? או שנתקלתי ביוצא מן הכלל? ובאופן כללי אשמח לחוות דעת והמלצות בנוגע לרכבים הנ"ל, גם בשנתונים נמוכים יותר. תודה.
 13. אני לא חושב שמדובר בטווין טורבו אבל לא יודע בוודאות, נחכה שמישהו מהמומחים ידבר.
 14. אשמח לחוות דעת, תקלות ידועות אם יש, דברים שצריך לדעת. וכל הערה והארה. תודה.
 15. איזה נקודות של חוסר אמינות ידועות בטוראן?
 16. מתעניין ברכב הנ"ל, אשמח לשמוע מבעלי הניסיון בנוסף ברכב הספציפי מותקנת מערכת גפ"ם, אף פעם לא התנסיתי, אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות של מערכת כזו, וגם על האמינות שלה.
 17. לאחר המון חיפושים, לפתע הופיע סרטון של בחור אחד שמצא שיטה מעט מאתגרת יותר אך שאינה גורמת לנזק כלל. בעצם נדרש לשים חלק קשיח בין מכסה המנוע לגריל כדי ליצור מעט רווח ובכך לאפשר גישה לברגים של המנעול עצמו (שיושב על המכסה מתחת) ולשחרר אותם בזהירות עם מפתח 10 מ"מ. אפשר קישור לסרטון?
 18. בשיטוט אחרי רכב ל7 נוסעים נתקלתי בג'רני, לא מכיר בכלל את הרכב, אשמח לשמוע מה דעתכם מבחינת נוחות ושימושיות, אמינות, צריכת דלק, וכל מידע חשוב. תודה רבה.
×
×
 • תוכן חדש...