Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאכזבת נוספת במבחן דינמי - M235i XDrive

מיץ פטל
 שיתוף
עוקבים 9

Recommended Posts

לאחר השרשור באותו נושא עם הגולף 8, הפעם זה כבר מקבל פרספקטיבה אחרת.

הבימרית לובשת אותם צמיגים שהגולף נבחנה בהן. ומציגה תוצאה עוד פחות טובה.

עולות פה שאלות - האם הצמיג אשם? בבדיקה לא מעמיקה - הצמיג זכה לציונים טובים במבחני צמיגים.

האם מכונית עם ניחוח ספורטיבי מיצרן בעל מונטין כמו BMW לא נבדקת?

מאוד מוזר בעיני העניין.

הצבע שלה מהמם. העיצוב...

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

בגלל הפאדיחה

לא נעים. ב.מ.וו. מכונית שפונה לנהג, וכל זה.

מה אתה מציע? שיחליפו לבד או שיבקשו מהיצרן/יבואן/דילר להחליף? אגב לאיזה צמיגים אתה רוצה שיחליפו?     אני חושב להיפך. כמו ב NCAP ומבחנים אחרים, הרכב צריך (מה צריך, חייב) להיבחן בדיוק

לא מבין למה הנהג יושב לבד באוטו עם מסכה על הפנים.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל הפאדיחה

• מצחיק 4
  • רעיון טוב! 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ת'כלס...

האמת, אם הייתי משאיל את האוטו שלי למבחן הזה, הייתי מבקש מהנהג ללבוש חליפת חלל.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

במבחן של הגולף הוזכרו עוד כמה רכבים שלא ממש הצליחו בתמרון הזה ונעלו את אותם צמיגים.

די מוזר בעיני שהערוץ לא מבצע מבחנים חוזרים לכל אותם רכבים עם צמיגים אחרים, אחרת זה מאבד מאוד מהטעם ומהמסקנות שניתן להסיק.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 5 דקות, shachar187 כתב:

די מוזר בעיני שהערוץ לא מבצע מבחנים חוזרים לכל אותם רכבים עם צמיגים אחרים, אחרת זה מאבד מאוד מהטעם ומהמסקנות שניתן להסיק.

מה אתה מציע? שיחליפו לבד או שיבקשו מהיצרן/יבואן/דילר להחליף? אגב לאיזה צמיגים אתה רוצה שיחליפו?

אני חושב להיפך.

כמו ב NCAP ומבחנים אחרים, הרכב צריך (מה צריך, חייב) להיבחן בדיוק כמו שהוא נמכר.

אם החברה בפולקסוואגן ספרד/גרמניה, או ב.מ.וו בספרד/גרמניה החליטו שהם מוכרים את הרכב עם צמיגים מחורבנים - זאת בעיה שלהם שהם נכשלים במבחן. וזה לא מעניין שעם פיילוט ספורט 4 הרכב היה עובר את המבחן ב 78 קמש או ב 100.

• אהבתי 1
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, אני זוכר לטובה את דגם הצמיג הזה מהעבר - שקט מאוד ואוחז מעולה יחסית למחיר. מה שכן, מדובר בצמיג קשה יחסית שמספק קילומטראז' גבוה, ואין שום ספק שצמיג דביק יותר (ואורך חיים קצר בהרבה) יתאים הרבה יותר למכוניות עם יומרה ספורטיבית.

כמובן שאין לי שום כלי / יכולת / מדד להקיש איזו שהיא מסקנה מהסרטונים שהועלו, הכול יכול להיות. לא מרשימה הבימר, זה בטוח.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, David32 כתב:

מה אתה מציע? שיחליפו לבד או שיבקשו מהיצרן/יבואן/דילר להחליף? אגב לאיזה צמיגים אתה רוצה שיחליפו?

אני חושב להיפך.

כמו ב NCAP ומבחנים אחרים, הרכב צריך (מה צריך, חייב) להיבחן בדיוק כמו שהוא נמכר.

אם החברה בפולקסוואגן ספרד/גרמניה, או ב.מ.וו בספרד/גרמניה החליטו שהם מוכרים את הרכב עם צמיגים מחורבנים - זאת בעיה שלהם שהם נכשלים במבחן. וזה לא מעניין שעם פיילוט ספורט 4 הרכב היה עובר את המבחן ב 78 קמש או ב 100.

זורם איתך.

אבל אז נשאלת השאלה, האם במצב כזה, כשכל רכב עם סט צמיגים שונה, אפשר לבצע איזו השוואה כלשהי?

האם תוצאות המבחן הזה יותר תלויות בסוג הצמיג ואחיזתו או בפרמרטים אחרים? 

הייתה פיג'ו כלשהי (אינני זוכר את הדגם המדויק) שביצעה את התמרון הזה יותר טוב ונעלה SP3/4, האם זה אומר שהיא רכב דינמי או מתנהג יותר טוב מהBMW? אני בספק.

מה שכן ואני לגמרי מסכים איתך, ברכב כמו זה הוא חייב להימכר עם צמיגים אוחזים ויומרה ספורטיבית. זאת לא גולף.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 14 דקות, shachar187 כתב:

האם במצב כזה, כשכל רכב עם סט צמיגים שונה, אפשר לבצע איזו השוואה כלשהי?

בהחלט, ההשוואה היא בין מוצרים שאדם יכול לקנות עכשיו בסוכנות.

האם תוצאות המבחן הזה יותר תלויות בסוג הצמיג ואחיזתו או בפרמרטים אחרים?

המבחן עצמו לא מתייחס לצמיג כזה, או קפיץ אחר. ברור לך שאם מחר יוציאו גרסא xDrive Munmah אז התוצאה אולי תיהיה שונה, אבל זה יהיה רכב שונה.

האם זה אומר שהיא רכב דינמי או מתנהג יותר טוב מהBMW?

זאת אינטרפרטציה של כול אדם שצופה במבחן הזה.

בצורה יבשה - כן. זאת אומרת, לא יודע לגבי מתנהג, או דינמי. אבל רכב שמצליח לצלוח את המבחן הזה יותר טוב מה BMW, גם אם הוא על גלגלי עץ, הוא יותר טוב במבחן הזה מאשר אותה BMW.

רוצה להגיד מה יותר מתנהג? אוקיי, יש הרבה פרמטרים בעיניין וזה לא נגמר במבחן הסוס/גמל/אייל/סללום/בלימה.

[רק רוצה לחדד שזאת דעתי בעיניין, אשמח לטיעונים שישנו את דעתי]

עריכה אחרונה על ידי David32
  • אהבתי 1
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה באמת שאלה לגבי הצמיגים - האם הם אשמים.

אבל כפי שנרשם - זה מה שהיצרן מספק! זבשו.

אין פה שאלה למשל לגבי השוואה בין הגולף לM235.

הבימר מגיעה עם שלל מדבקות M (שמוכרות ביצועים) והספק כפול (300 כ"ס מול 150 כ"ס) - ומן הסתם מייצרת ציפיות גבוהות.

אבל עם אותם צמיגים לא מבצעת יותר טוב. בעיני זה מאכזב מאוד.

מכוניות "חמות" מחפשות כל טריק אפשרי כדי לגנוב כתר על הרינג - שניה על המסלול הזה היא בערך חמישית אחוז! (0.2%)

ופה הבימר במבחן מוכר (עומד בסטנדארט ISO) שהמהות שלו בטיחותית מרשה לעצמה ליפול בפער של 20% מול מתחרות (פוקוס RS עשתה את זה ב 82 קמ"ש) ואפילו מכוניות משפחתיות ללא יומרות - פיג'ו 5008 עשתה את זה ב 78 קמ"ש. (דוגמאות בלבד).

אפשר להגיד שזה מבחן לא חשוב למי שקונה רכב כזה. לא קונה את הגישה הזו. אבל האם הייתם מצפים שהיא גם תבצע פחות טוב מסדרה 1 (בסיסית) עם אותו צמיג? זה מה שקרה בפועל.

שלא לדבר על תוצאה פחות טובה בהרבה מהדגם המוחלף הכי לא ספורטיבי 116D.

מטריד לחשוב שיצרן סוחט את המוניטין שלו בצורה כזו. למכור M ולספק ביצוע כזה. יש לצפות ליותר.

• אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ביצוע מרשים ביותר.

למען ההגינות היא מגיעה שם עם צמיגים במידה אחרת מבארץ. לא יודע אם אותו דגם כמו בארץ.

באופן כללי עושה רושם שבתחום הדינמי פורד והחבר'ה מצרפת מגיעים עם מוטיבציה גבוהה או עם חוסר יכולת להסתמך על תדמית. פשוט מותגים חלשים יותר מ VW ו BMW למשל.

יש כמובן עוד דוגמאות.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• Create New...