Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קביעת תור למשרד הרישוי - כאילו שדרוג, בפועל קטסטרופה

shais01
שימו לב! השרשור הזה בן 1293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לעניות דעתי, כל הנושא של קביעת תורים במשרד התחבורה שווים כקליפת השום.

יצא לי כמה פעמים להגיע למשגד התחבורה, לצערי, עם הזמנת תור ובלי הזמנה, אני באופן אישי לא ראיתי הבדלים.

לעיתים אתה קובע תור, מגיע ואומרים שלא היית צריך לקבוע תור, כי זה בקומה למעלה במסלול "המהיר" שאותו מאיישת עובדת.אחת וממתינים בתור כ20 אנשים.

ואם קבעת תור אז עדיין ההמתנה מייגעת.

יצאתי לי פעם אחת ויחידה לזכות בכך.

קבעתי תור לראשון, הגעתי, המקום היה מלא כרגיל, הקשתי תז וטראח נקראתי להגיע לחלון שבו ישבה פקידה, 2 דקות ויצאתי.

ואת המשרד הזה, דרך אגב, סגרו.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז הקורונה כל מה שכתבת כבר לא תקף. עכשיו - רק בקביעת תור מראש, בלי יוצאים מן הכלל (חוץ ממאכערים שחוגגים כנראה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, shugiflex כתב:

אני האחרון שיסנגר על משרד ממשלתי. אם זה היה תלוי בי הייתי מפריט אותם כבר מחר ונפטר מכל חוליי הקביעות והועדים.

אני הייתי מתחיל בתחילה בהפרטה של משרד האוצר ומגייס בחזרה את העובדים דרך קבלן ובתנאי עבודה של פועלים כמו שרק עובד קבלן מסוגל להעניק.

בשלב הבאה הייתי מפריט את את העירייה ואת כול העובדים הסוציאלים ומעסיק אותם דרך קבלן. לא רק הפרטה של פעולות ניקיון ואחזקה אלא את כולם.

לאחר ההפרטה הייתי ממתין שנה ובוחן כיצד ההפרטה השפיעה על השירותים הניתנים לציבור ועלות השירותים ומשם ממשיך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לכם שכל ההפרטות יעברו חלק חלק.

והעובדים (אם הייתי יכול לעשות עם הראש, כמו במערכון של יצפאן בו הוא מחקה את עמיר פרץ...) יתנדבו אף לקצץ בשכרם כמחצית (ממה שהקבלן מוכן לשלם להם) כאות לקשיי הקבלן שאליו הם נקלטו...

צריך פתרון ישים. לא נראה לי שהפרטה היא ישימה (אם כי אולי היא באמת מתבקשת).

צריך גם מס' טלפון זמין לפעולות האלה, כפי שכבר הציעו. לא לכולם יש אפליקציות ושאר ירקות.

בעידן הקורונה - ניתן לתרץ כל עיכוב במצב (חלק מזה מוצדק וחלק - סתם תרוץ).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני מציע להפריט תחילה את ילדי האוצר ושיעבדו תחת קבלן כפועלים במשך שנה שנתיים ורק לאחר מכן לתת להם את הסמכות להציע רעיונות מגניבים על הפרטה.

כול עוד הם יושבים במרומו של האולימפוס ונהנים מיתרונות של עובד מדינה וביטחון תעסוקתי שישתקו ולא יציעו להפריט משרדים אחרים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא צריך להפריט כל דבר, כן צריך לשאוף להתייעלות וזאת נראית לי מילה שגורמת לפצעים בגוף אצל אנשי משרד הרישוי והתחבורה.

לפני 19 שעות, amosbmw כתב:

אם הצליחו לפתור את העניין היחסית מורכב של העברת בעלות, מרגיז שבשביל הפקדה, שיחרור מהפקדה ואישור תנועה זמני צריך עדיין לגשת למשרד. זה היה יכול להיות ממש פשוט להוסיף את הפעולות האלה באיזור האישי.

הנה דוגמא טובה.

כל מי שהחזיק רכב אספנות יודע כמה הוא תלוי במשרד הרישוי לכל פיפס ותמיד זה יהיה מייגע ויצריך ביקורים חוזרים.

אני יכול לכתוב ספר על מעללי משרד הרישוי באזרח itaysamurai.

"תלך-תבוא", ביצוע עבודה חלקית מספר פעמים, גרסאות שונות של כל נציג.

דוגמא טרייה משרשור שכן: העברת בעלות על רכב ללא טסט 3 חודשים ומעלה.

לי אישית אמרו "אי אפשר". ואז הפעלתי קצת לחץ ופתאום נציג אחר שמע והחליט לעזור, שלחו לו בפקס מסמך מתאים מטבריה.

ועכשיו חבר פורום טוען שנתקל שם בחומה. אין שירות כזה.

עוד דוגמא: אישור תנועה זמני. פקידה אחת נתנה לי שני מועדים שונים וקבעתי אותם בהתאם להתקדמות שיפוץ הרכב.

ביקור נוסף ובקשה דומה וקיבלתי כאלה נביחות שרציתי לברוח:

"אין דבר כזה, מי נתן לך??"

(הפקידה לידך)

"אי אפשר, רק אישור אחד וליום-יומיים הקרובים" ומה זה מעניין אותה שהאוטו בעבודה.

עוד מקרה, היו על הרכב שלי 3 חסימות לפני העברת בעלות. הם ביטלו כל פעם רק אחת. למה? ככה.

וכל פעם אני ניגש לרישיומט ומנסה להנפיק רישיון חדש שמן הסתם לא יוצא, כי האוטו חסום.

וזה רק על קצה המזלג, ממש לאחרונה. יש לי רכבי אספנות כבר 15-16 שנה וזה כל הזמן אותו דבר.

מה הבעיה להעביר את הפעולות האלה לאונליין?

מה הבעיה טיפה להגמיש את החסמים? הרי את ההקפאה האוטומטית שרכב ללא טסט היה מקבל - ביטלו ביוזמת מועדון החמש.

מהלך מבורך, שמראה שאם נכנסים להם למקום הנכון, אפשר לעשות שינוי.

פעולת העברת בעלות היא הרבה יותר משמעותית מעוד אישור תנועה או הסרת חסימה כלשהי.

ובכלל עוד לא נגעתי בתקנה 380 הזדונית והמתעללת בכל חובב רכב באשר הוא.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, itaysamurai כתב:

הרי את ההקפאה האוטומטית שרכב ללא טסט היה מקבל - ביטלו ביוזמת מועדון החמש.

מהלך מבורך, שמראה שאם נכנסים להם למקום הנכון, אפשר לעשות שינוי.

זו היתה יוזמה וטופל ע"י IVC - אספני כלי הרכב הארצישראלים.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 2 שעות, kompy כתב:

ראיתי את השם של נחום קדמיאל ממועדון החמש וקישרתי לשם. 

מצטער על לקיחת הקרדיט ותודה ענקית למי שיזם ודחף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חדשות לשניכם - למרות הריבים הרבים שהיו בין המועדונים השונים, בנושאים הללו כל המועדונים משתפים פעולה. אם מישהו דווקא רוצה לקחת קרדיט - שיבושם לו.

• רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.6.2020 בשעה 15:35, itaysamurai כתב:

דוגמא טרייה משרשור שכן: העברת בעלות על רכב ללא טסט 3 חודשים ומעלה.

לי אישית אמרו "אי אפשר". ואז הפעלתי קצת לחץ ופתאום נציג אחר שמע והחליט לעזור, שלחו לו בפקס מסמך מתאים מטבריה.

ועכשיו חבר פורום טוען שנתקל שם בחומה. אין שירות כזה.

תוכל לעדכן אותי האם במ. הרישוי חולון/ ת"א/ר"ג הדבר אפשרי? באתר שלהם כתוב מפורש שכן!

אני פשוט צריך לעשות את זה בשבוע הבא (לקנות בעזרת ה' אוטו בלי טסט כמה חודשים) ואני רוצה לדעת לאיזה סניף כדאי ללכת

בברכה ותודה! (הבנתי שאתה מתעסק הרבה עם מ. הרישוי ואולי אתה יודע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 47 דקות, המחליף כתב:

תוכל לעדכן אותי האם במ. הרישוי חולון/ ת"א/ר"ג הדבר אפשרי?

לצערי אין לי מושג, הם כ"כ לא אחידים בשירות שלהם שבתוך הסניף עצמו יש פקידים שאומרים דבר אחד ופקידים שאומרים ההיפך, כך שהעצה הכי טובה ומבאסת שיש לי בשבילך זה פשוט לגשת לאחד מהם ולנסות.

והניסיון שלי הוא כי בחרתי תחביב מאתגר,  לא מתוקף תפקיד או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, itaysamurai כתב:

הם כ"כ לא אחידים בשירות שלהם שבתוך הסניף עצמו יש פקידים שאומרים דבר אחד ופקידים שאומרים ההיפך, 

שלחתי להם פניה מקוונת. מקוה שיגיבו.. העתקת לשון הפניה:

מען הפניה : מטה אגף הרישוי
בחר נושא הפניה: פניה בנושא רישוי רכב כללי
תוכן הפניה: שלום לכם! באתר הרשמי של מ. הרישוי כתוב: "ניתן להעביר בעלות על רכב ללא טסט מעל שלושה חודשים אך ורק במשרד הרישוי" והנה, ישנם פקידים במשרדכם הנכבד הטוענים ש"אין דבר כזה" וברצוני שתחדדו את הנהלים בקרב הפקידים שאכן ניתן להעביר בעלות גם לרכב ללא טסט אשמח לקבל את תגובתכם בנידון. שהרי אם אכן חוקית אי אפשר להעביר בעלות- מדוע באתר נכתב אחרת? בברכה ותודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי קבעה אתמול תור למשרד הרישוי בחיפה - היתה אפשרות לקבוע להיום, אבל היא רצתה ליום שני בשבוע הבא - היה מגוון שעות שהיא יכלה לבחור.
נקווה שכשהיא תגיע לשם היא גם באמת לא תחכה הרבה :-)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...