Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קביעת תור למשרד הרישוי - כאילו שדרוג, בפועל קטסטרופה

shais01
שימו לב! השרשור הזה בן 1293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

צריך להקפיא רשיון רכב אחד ולהפשיר רשיון של רכב שני.

אז בעלות כבר אפשר להעביר און ליין. את זה לא. חייבים להגיע פיזית למשרד הרישוי.

מוריד אפליקציית myVisit.

תהליך הזדהות מסורבל, התור הקרוב בסניף הקרוב אלי (רחובות), בעוד שבוע וחצי.

קובע וחושב, בוא נבדוק מה עם סניפים טיפה רחוקים יותר.

אז אי אפשר לבדוק את זה אלא אם ביטלת את התור שכבר קבעת, בלי לדעת מה פנוי.

אז תיחמנתי את המערכת כדי לא לאבד את התור שיש לי כבר  ונכנסתי עם ת.ז. של אישתי.

באשדוד אין כלום.

אשקלון גם.

בדקתי ברהט! אין.

ב *5678 מסרבים לקבוע, ומפנים לאפליקציה.

זה לא נראה לי סביר.

פעם, לא מזמן, היית מתייצב במשרד הרישוי, מכין את עצמך להמתנה מבאסת של שעה או יותר אבל יודע שתצא עם וי על ביצוע המשימה.

עכשיו זה הזוי שאלו קבועי הזמן לטיפול.

אם יש רעיונות איך למצוא תור במועד קרוב יותר אשמח לשמוע, גם אם מדובר בנסיעה ארוכה יותר (כאמור, גר באזור רחובות).

• אהבתי 2

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי שבוע שעבר ברחובות לאחר המתנה של 15 יום. תורים יותר קרובים לא היו. כמובן שגם שיש הזמנה יש תורים ארוכים - אבל זה הלך די מהר להפתעתי. מה שיותר מקומם זה הפסד של 15 יום שלא באשמתי על החזרים מהטסט. לשאלתי מדוע לא דרך האתר, כמובן אין תשובה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאפשרים לבצע העברת בעלות און ליין, שזו פעולה הרבה יותר בעייתית ובעלת פוטנציאל פלילי, ואת הפעולה הכמעט טכנית של הפקדה ושל הפשרה - לא.

הזוי.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, shais01 כתב:

קובע וחושב, בוא נבדוק מה עם סניפים טיפה רחוקים יותר.

אז אי אפשר לבדוק את זה אלא אם ביטלת את התור שכבר קבעת, בלי לדעת מה פנוי.

אז תיחמנתי את המערכת כדי לא לאבד את התור שיש לי כבר  ונכנסתי עם ת.ז. של אישתי.

באשדוד אין כלום.

אשקלון גם.

בדקתי ברהט! אין.

ב *5678 מסרבים לקבוע, ומפנים לאפליקציה.

מה עם משרד הרישוי ברמלה?

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אפליקציה כלשהי יכולה לא לעבוד טוב על מכשיר ספציפי, או שיש באג לאחר עדכון גרסא. מזעזע שהם לא מאפשרים להזמין בטלפון ומפנים לאפליקציה. מה אם האפליקציה לא עובדת?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, זה מחיר הקידמה. 

האפליקציה MYVISIT מאפשרת הזמנת תור לכול משרדי הממשלה בקלות רבה גם ללא רישום.

הבעיה שבתקופה הזו משרדי הממשלה צימצמו את מספר האנשים אשר יכולים לקבל שירות בכול יום נתון בגלל התו הסגול לכן לא קיימים תורים זמינים מהיום למחר.

לפני 1 שעה, MostlyWicked כתב:

לפעמים אפליקציה כלשהי יכולה לא לעבוד טוב על מכשיר ספציפי, או שיש באג לאחר עדכון גרסא. מזעזע שהם לא מאפשרים להזמין בטלפון ומפנים לאפליקציה. מה אם האפליקציה לא עובדת?

ומה אם אין לך טלפון חכם כמו לרוב הדתיים ? ומה אם אין לך בכלל טלפון בבית ? ואם אין לך מחשב ואינטנרט בבית ?

משרדי הממשלה לא לקחו בחשבון אנשים שאין להם אמצעים בסיסים לשם הזמנת תור לשירותים שהם מעניקים.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מקבל את הטיעון שזה בגלל הקורונה.

צוואר הבקבוק הוא הזמן של כל לקוח מול הפקיד/ה.

פעם נאלצת להגיע בזמן אקראי ולהמתין שעשרות לקוחות לפניך יסיימו ויגיע תורך.

זה באמת גרם להצטברות עשרות ויותר לקוחות, לצפיפות ודוחק.

עכשיו מתזמנים את התור כך שתגיע מעט לפני הזמן שבו צפוי שהפקיד יסיים עם זה שלפניך.

אם כבר אז להיפך, המערכת מונעת הצטברות אנשים ומייצרת זרימה יעילה מהגעה ועד לסיום הטיפול.

לא רואה את הקשר לקורונה.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אולי יש שטף של אנשים שצריכים שירות ולא הגיעו בחודשי הקורונה ועכשיו נוצר עומס.

הייתי צריך תור במשרד הרישוי לפני 3 שבועות, הקרוב אליי זה סניף כרמיאל, היה תור משהו כמו יומיים קדימה.

ביום יום זה סניף די עמוס. בסוף לא הזמנתי כי התוכניות השתנו אבל כאמור, תור סביר דווקא היה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, shais01 כתב:

לא רואה את הקשר לקורונה.

בהחלט שכן קשור לקורונה. משרדי הממשלה צימצמו את מספר התורים הזמינים בכול יום בכדי לעמוד בתו הסגול.

* אחד שיודע קצת יותר מחובבי החיפושים באינטרנט.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יש קשר לקורונה. זו הסיבה שיש זימונים לפי שעות, והם מכנסים רק את האנשים לפי שעה הנקובה. כל השאר מחכים בחוץ. תוסיפו שהרבה זמן המשרדים היו סגורים.

אבל לפי מה שראיתי ברחובות, כל העמדות היו מאוישות . אבל 4/5 עמדות זה בהחלט לא מספיק, אפילו בדיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, yogev20 כתב:

בהחלט יש קשר לקורונה. זו הסיבה שיש זימונים לפי שעות, והם מכנסים רק את האנשים לפי שעה הנקובה. כל השאר מחכים בחוץ. תוסיפו שהרבה זמן המשרדים היו סגורים.

אבל לפי מה שראיתי ברחובות, כל העמדות היו מאוישות . אבל 4/5 עמדות זה בהחלט לא מספיק, אפילו בדיחה.- בחלק ממשרדי הממשלה אשר מקבלים קהל בדרך כלל קיים "תקן" שעל פיו קובעים את מספר התורים הפנויים באפליקציה MYVISIT.
בימים רגילים בדרך כלל כול 12 דקות יש תור כלומר כול פקיד מסוגל לטפל ב-5 מבקשי שירות בשעה. אם הפקיד הצליח לטפל ביותר מבקשי שירות במשך שעה הוא מתוגמל כספית.
בתקופה זו של הקורונה כול משרדי הממשלה עובדים בהתאם לתו הסגול לכן ייתכנו גם כאן שינויים במספר מבקשי שירות לשעה שפקיד צריך לקבל.

במשרדים מסויימים גם צמצמו את מספר שעות העבודה. נניח  שקבלת הקהל הייתה בין השעות 8-13:00 והייתה גם קבלת קהל אחר הצהריים אז ביטלו את קבלת הקהל אחרי הצהריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם נאלצתי להשתמש בפרטים של אדם אחר (באישורו כמובן) כדי לקבוע תור נוסף לתור שיש לי, שנקבע שבועיים קדימה.

הבנתי שבקריית ארבע אפשר לקבוע תור מהיום למחר, אבל ויתרתי על הנסיעה הארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מאד פעולות שאפשר לבצע טלפונית. למשל תשלום אגרה לנכה אפשר לקבל קוד לתשלום בדואר שמייתר את הצורך לגשת למשרד הרישוי. צריך לפנות למוקד ולהגדיר מה רוצים, יש תחליפים מקוונים לרוב הפעולות.

והנה לדוגמא אפשרות למשל טופס החזר אגרת רישוי לרכב בצורה מקוונת

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...