Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קביעת תור למשרד הרישוי - כאילו שדרוג, בפועל קטסטרופה

shais01
שימו לב! השרשור הזה בן 1314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ובכן הבוקר הגיע התור המיוחל.
בכניסה, עשרות אנשים כאשר השומר משחרר כל פעם קצת. בסופו של דבר נכנסתי כ12 דקות אחרי הזמן שנקבע לי. הגעתי אל "מנתב התורים" שהנפיק לי מספר אבל קראו לי תוך דקה. אחרי עוד 2 דקות הייתי בחוץ, למרות שה"לקוח" הקודם הפריע לפקידה "שלי" כל הזמן.

הנפקתי אישור תנועה זמני והלכתי לדואר לשלם אותו כי אי אפשר במשרד הרישוי.

ושם בדואר הפקידה התווכחה איתי שאני לא צריך לשלם את ה40 ש"ח כי יש לי רישיון רכב משולם. היא הדפיסה לי כפל רישיון רגיל כדי "להוכיח" לי שלא צריך לשלם.

הייתי צריך להתווכח איתה 5 דקות שמדובר ברישיון מיוחד ל48 שעות ושהוא לא תקף אם לא שולם. בסוף לקחה ממני את הכסף והיא עדיין טוענת שאני משלם שלא לצורך.. ושהיא מבינה יותר ממני.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסגור את המעגל,

הגעתי חמש דקות לפני הזמן, השומר הכניס אותי בדיוק בשעה היעודה. לקחתי מספר והמתנתי בתור. 

בערך 15 דקות ואני בחוץ.

עובד לא רע.

רק ההמתנה לתור...

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

ובכן ניסיתי עכשיו לקבוע תור לעוד שבועיים למשרד הרישוי, בתקווה לבטל הפקדת רישיון של רכב האספנות שלי שנמצא כרגע בתיקון. (חשבתי שאקבל תור לעוד שבועיים).

מסתבר שלא ניתן יותר לקבוע תורים לפגישה. במקום זאת קובעים תור לשיחת טלפון לפעולות רישוי. מעניין מאוד.

יכולתי לקבוע תור החל ממחר עד עוד שבועיים. כתוב בפירוש שבשיחת טלפון כזו ניתן לבטל הפקדה. אבל אף מילה על רישיון זמני ל48 שעות שאני זקוק לו על מנת לגשת לטסט.

אעדכן כשהרכב יהיה מוכן.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...