Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מכונת כביסה חדשה

nepet
שימו לב! השרשור הזה בן 1415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחשוב על זה . 

מדיח סימנס גרמני שברשותנו כבר כמעט 7 שנים ו 0 תקלות. כיריים אינדוקציה כנל. 

אני לא מכוון לשלמות , אם פה ושם יהיה תיקון ב 500 - 600 שקל זה כמו בזו שיש לנו אין עם זה בעיה . 

ברור שבמכונה של 3000 שח עדיף לתקן ולקנות שקט לעוד כמה שנים , ותיקון זהה במכונה של 1000 שח לא משתלם ואז זורקים לפח. 

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התשובה שלי היא בדיוק באמצע.

מכונה מפסגת ההיצע של BSH או Miele תעלה פי 2 ממכונת אמצע הדרך שלהם ומתחרים ראויים אחרים ופי 3 ממותגי מדבקה.

פשוט לא שווה את זה משום שכל מכונה בעלות של 2000₪ לגודל 7/8 ק"ג תעשה את העבודה.

אני חסיד של תאגיד אלקטרולוקס במוצרים לבנים, לא אכזבו אותי מעולם, מה שקשה לי להעיד על בוש/סימנס.

יש לי שנה וחצי מכונת כביסה אלקטרולוקס מעולה שעלתה 2000₪, החליפה בוש שהתקלקלה יותר מדי פעמים ב5 שנים.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היתה מכונת כביסה אלקטרולוקס שהלכה לעולמה בגיל 4. למרות זאת לפני כ-4 שנים קניתי תנור אפיה מאותה תוצרת (יכולתי לבחור בין תנורים זהים במותג אלקטרולוקס ובמותג AEG, נדמה לי שהאלקטרולוקס עלה כמה לירות פחות), בינתיים מרוצה. ומכונת הכביסה שקניתי לפני כחודש גם היא מתוצרת אלקטרולוקס, בחנות (אלמ, שם יש לבן שלי הנחת חבר משמעותית) כלל לא הוצע BSH, ובסקירה קצרה בזאפ לא נראה שהמותג מציע משהו ראוי, לפחות במחיר סביר, בתחום מכונות הכביסה בעלות פתח עליון. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, המכונה שעובדת אצלי 3.5 שנים ( לפחות פעם ביום ) ללא תיקונים ( בנתיים, וגם הגדלתי בזמנו אחריות ל 5 שנים ) עדיין נמכרת
https://www.lastprice.co.il/p/30961/%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA-%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A1%D7%94-7-%D7%A7'%D7%92-%D7%A4%D7%AA%D7%97-%D7%97%D7%96%D7%99%D7%AA-Bosch/BOSCH-WAN20050IL-%D7%99%D7%91%D7%95%D7%90%D7%9F-%D7%A8%D7%A9%D7%9E%D7%99

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעניין, אם אני קונה שקט ל 5 שנים ב 1800 שח זה נשמע כמו אחלה עיסקה . 

תודה 

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש עכשיו אפשרות ל 5 שנות אחריות ( היה מבצע לפני 3.5 שנים ). אולי ניתן תמורת 200₪ לקבל 3 שנות אחריות ( לחלק מהדגמים - צריך לוודא את זה ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, nepet כתב:

זה מעניין, אם אני קונה שקט ל 5 שנים ב 1800 שח זה נשמע כמו אחלה עיסקה . 

תודה 

יש לי את אותה מכונה בקישור, רכשתי את המכונה לפני 3 שנים. 0 תקלות.

מכונת כביסה מעולה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן מאוד מפתיע- 

מכונת כביסה של חברה ישראלית בשם FujiCom . קניתי אותה עקב המחיר האטרקטיבי לפני מס' חודשים והיא פשוט מצויינת! טובה אף יותר מהסמסונג שהייתה לי לפניי.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית יש לי כבר שבע שנים מכונת כביסה יחסית פשוטה של קונסטרוקטה ומייבש של AEG והם עובדים קשה וטוב - המכונה ללא תקלות ובמייבש נאצלתי להחליף קבלים (400 ש"ח כולל הביקור של הטכנאי). מצד שני, שמעתי מספיק סיפורים על כל מותג אז כנראה שזה גם עניין של מזל...

העצה הטובה היחידה שאני יכול לתת לך - תקנה מכונה עם קיבולת קצת יותר גדולה ממה שאתה צריך ומייבש עם קיבולת של לפחות 1 ק"ג יותר מהמכונה, כלומר תקנה מכונה של  7 ק"ג ומייבש של 8 ק"ג. ההפרשים במחיר זניחים פעמים רבות וככה למעשה אתה שם פחות סטרס על המכשיר והוא שורד הרבה יותר שנים. 

Miele באמת מוצר בליגה אחרת - להורים שלי היה מדיח שלהם שהוחלף (במילה אחר כמובן) כשהוא במצב תקין לחלוטין אחרי 35 שנה של עבודה קשה!

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי Miele - נכון בערבון מוגבל, הייתה להורים שלי מכונת כביסה שלהם (פתח עליון), התפגרה לפני כמה חודשים אחרי 8 שנות שימוש (ובין לבין כמה תיקונים שאני לא זוכר את עלותם). אז אמנם 8 שנים זה מכובד, אבל אם זה שווה מחיר פי 3 ממכונה אחרת? לא יודע. בטווח הארוך ה-Miele בטוח עלתה יותר מלהחליף מכונה כל 3 שנים (במקרה הרע). עכשיו הם עם AEG פתח עליון ואמא שלי מרוצה.

אני אישית קניתי Midea MFG70 (או משהו כזה, דגם חדש של 2020) אחרי שקראתי עליה הרבה דברים טובים , 7 ק"ג פתח קידמי. לצערי לא יכול לתת עליה חוות דעת אישית כי בגלל הקורונה טרם יצא לי להשתמש בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Bob Ross כתב:

באופן מאוד מפתיע- 

מכונת כביסה של חברה ישראלית בשם FujiCom . קניתי אותה עקב המחיר האטרקטיבי לפני מס' חודשים והיא פשוט מצויינת! טובה אף יותר מהסמסונג שהייתה לי לפניי.

הנה תמונה שלה. ממליץ בחום. היא מאוד זולה ביחס למתחרות ולא פחות טובה מהם

.IMG_8639.thumb.jpg.b9f3d9d05bf537f25d969447e27a9886.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, nepet כתב:

אחשוב על זה . 

מדיח סימנס גרמני שברשותנו כבר כמעט 7 שנים ו 0 תקלות. כיריים אינדוקציה כנל. 

אני לא מכוון לשלמות , אם פה ושם יהיה תיקון ב 500 - 600 שקל זה כמו בזו שיש לנו אין עם זה בעיה . 

ברור שבמכונה של 3000 שח עדיף לתקן ולקנות שקט לעוד כמה שנים , ותיקון זהה במכונה של 1000 שח לא משתלם ואז זורקים לפח. 

יש לנו את זאת כבר 4 שנים, 0 תקלות

http://www.saleprice.co.il/items/596693

לחץ להגדלת התמונות עבור מכונת כביסה פתח קידמי Bosch WAW28640IL ‏9 ‏ק"ג בוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון האישי שלי כבר עשרים שנה בערך הוא עם LG. המכונה הנוכחית עובדת כבר כמעט עשור עם אפס תקלות, נקנתה ב-1,700₪ פחות או יותר. הקודמות החליפו בעלים עקב מעברי דירות ושינויים אחרים, לא בגלל תקלות.

לא יודע אם זה אומר הרבה, אבל שיהיה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, michael12345 כתב:

ולי היו מלא תקלות ב-LG (היה לי גם מייבש וגם כביסה) וסבלתי משרות גרוע במיוחד של ברימאג

צר לי על החוויה הלא נעימה שלך איתם. אבל  ברימאג היו אצלי השבוע. החליפו לי עינית בטלויזיה ללא עלות במסגרת האחריות. אני אישית ממש התרשמתי לטובה.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...