Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מכונת כביסה חדשה

nepet
שימו לב! השרשור הזה בן 1407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי מעל 20 שנה עם המכונה הנוכחית , פה ושם תיקונים קטנים של 500 שח במהלך השנים כנראה שהגיע זמן להתחדש.

משהו במכונה מקצר והפקק קופץ כל הפעלה. 

הנוכחית  AEG תוף ודוד נירוסטה פתח קדמי 60 סמ רוחב עם מהירות סחיטה מקס של 1000 סלד.

זו גם הדרישה מהמכונה הבאה. 

אמינה עד כמה שאפשר , תוף ודוד נירוסטה. 

באתר זאפ אין אפשרות סינון לפי כל הדרישות ובאתרי האונליין במפרט לא ראיתי אזכור גם לתוף וגם לדוד , אשמח לשמוע המלצות על דגמים ספציפים שעדיין משווקים, עוד בעיה של זאפ, הצגת דגמים שלא נמכרים יותר בחנויות . כשהלקוח עושה הזמנה באחת החנויות הוא מקבל תשובה שהדגם לא קיים יש דגם 2020 שעולה יותר וזה מה שמוכרים עכשיו.

תודה 

עריכה אחרונה על ידי nepet

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום, חסר נתון לגבי קיבולת המכונה ( 5/7/8/9 ק"ג).
וגם התקציב.
אני ממליץ על שלישית bosh, siemens, constructa.
בעקרון, מכונות 8 ק"ג שלהם ניתן למצוא תוצרת גרמניה. אבל ההפרש במחיר לעומת 7 ק"ג הלא גרמניות רציני.
אם אין הגבלת התקציב - תקנה מכונה של Miele.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חסיד של bsh ומכוון למה שכתבת. 

תקציב בין 2500 ל 4000 בעדיפות לכמה שפחות . עדיפות לגרמנית כמו זו שלנו.

קיבולת , כל מה שמעל 5 קג זה שדרוג לעומת הנוכחית ולכן אין העדפה . 

אם יש דגם כזה שבמפורש מצויין עליו תוף ודוד נירוסטה אשמח לדעת . 

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוף נירוסטה תוכל לקבל גם במכונת בוש 7-8 קילו שעולה 1500-1800₪, להוסיף 200₪ ל 3 שנות אחריות ולסגור את הסיפור.

https://www.lastprice.co.il/p/25608/%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA-%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A1%D7%94-7-%D7%A7%27%D7%92-%D7%A4%D7%AA%D7%97-%D7%97%D7%96%D7%99%D7%AA-Bosch/BOSCH-WAK20260IL

זאת לא תהיה תוצרת גרמניה.

אבל אני חושש שאף אחד לא מייצר יותר מכונות ל 20 שנה קדימה.

יש עכשיו כל מיני מבצעים למכונות miele שנכנסות לחלק עליון של התקציב ( בדרך כלל המחירים יותר גבוהים ). הן כן תוצרת גרמניה, מאסיביות מאוד, שקטות.

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=974994

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם. 

כנראה שפשרה טובה איפשהו באמצע , מכונה גרמנית סביב 3000 שח עם אחריות ארוכה . 

תוף נירוסטה זה די סטנדרט. 

מילה נראית טובה אני רק פוחד שהתחזוקה יקרה ,תיקונים / חלשקים מחוץ לאחריות וכו . 

שוב תודה . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כאן לפני שבועיים - שלושה שרשור או שנים על אותו נושא. 

הניסיון שלי - אם כי עם top loaders - הוא שכולן אותו זבל. ב-30 השנים האחרונות אף  מכונה לא החזיקה לי יותר מ-6-7 שנים הטובות ביותר היו BSH, הגרועה ביותר היתה קריסטל, AEG היתה באמצע. בקניה האחרונה, לפני כחודש, ה-BSH כלל לא היתה במבחר.

לדעתי - קנה מכונה כלשהי לפי ההגדרות שלך (פתח קדמי, כמות כביסה, מהירות סחיטה), ובכלל לא חשוב מה המותג. כולם אותה אשפה. חבל לשרוף 1000 שח בשביל מותג שלא  מצדיק את שמו. היו כאן אפילו אנשים שהמליצו עת מכונות טורקיות או no name שעלו פחות מ-1000 ש"ח. אותן אני מכיר רק מתמונות.

והערה - AEG לא קיים יותר. חטיבת המוצרים הביתיים שלהם נרכשה על ידי אלקטרולוקס, אשר משתמשת במותג AEG כמותג היוקרתי שלהם. כאשר לפני מספר שבועות חיפשתי מכונת כביסה עמדו זו ליד זו שתי מכונות במותג אלקטרולוקס ואחת AEG, ההבדל היה שאיזה פלסטיקים באלקטרולוקס היו כחולים וב-AEG אדומים. אולי היה איזה הבדל בלוח הפיקוד, אבל כיוון שאני משתמש רק בתוכנית אחת (ובאופן נדיר בתכנית כביסה עדינה) השיקול הזה לא הצדיק עוד 600 ש"ח או קצת יותר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון חשוב כיוון שמהירות הסחיטה (יחד עם קוטר התוף) קובעות את טיב הסחיטה. ככל שהמהירות גבוהה יותר הכביסה יבשה יותר כאשר היא עוברת למייבש או לחבל. מצד שני, מהירות גבוהה שוחקת את המכונה ויש האומרים שגם את הכבסים. אני רגיל למכונות של 1000 סל"ד, ומבחינתי בדרך כלל הייבוש מספק. לכביסה עדינה בדרך כלל משתמשים בסיטה עדינה יותר ותולים לייבוש.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אצלי מכונה של סמסונג שנכנסת לשנת העבודה השמינית שלה,עובדת בלי בעיות בינתיים.

גם כשנקנתה לא מצאנו בעיות איתה באינטרנט.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, nepet כתב:

תודה לשניכם. 

כנראה שפשרה טובה איפשהו באמצע , מכונה גרמנית סביב 3000 שח עם אחריות ארוכה . 

תוף נירוסטה זה די סטנדרט. 

מילה נראית טובה אני רק פוחד שהתחזוקה יקרה ,תיקונים / חלשקים מחוץ לאחריות וכו . 

שוב תודה . 

לדעתי אתה יכול לחסוך הרבה כסף אם תקנה מכונה תוצרת BSH שאינה מיוצרת בגרמניה. מילה אכן מכונה מצויינת ובעיקר שקטה כול השאר לא מצדיק לשלם פי 2 עבור אותה תוצאה קרי כביסה נקייה.

עלות חלקי החילוף עבור מכונת כביסה תוצרת מילה היא אסטרונומית וגם היא מתקלקלת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקופה לא קצרה הייתי נאמן מאד ל-BSH, אבל בשנים האחרונות היו לי לא מעט אכזבות מהיצרן. זה כלל מכונת כביסה, שואב אבק ותנור אפיה (אם כי שם יתכן שהיה רכיב של נזק במעבר דירה. עדיין לא מסביר למה לוח הבקרה מת אחרי כ-5 שנים, כאשר התנור הקודם - סאוטר, לפני שהפך למותג מדבקה - החזיק 15 שנה). אז אני לא נמנע מהמותג - לפני שנה - שנתיים קניתי כירים אינדוקציה סימנס ומטחנת בשר בוש - אבל ממש לא מתעקש עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה גם עניין של מזל ותדירות השימוש.

אצל הוריי מכונת כביסה ומייבש סימנס כבר עובדים כעשור כמעט וללא תקלות. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונת הכביסה שלי עובדת קשה, וצריך להוסיף - היא בעלת פתח עליון, שבגרסה האירופית נחשבת פחות אמינה (בניגוד לארה"ב, בה מכונות בעלות פתח עליון נחשבות אמינות לפחות כמו בעלות פתח קדמ, אבל מדובר במכונות בגודל של מכונות פתח קדמי, והתוף על ציר אנכי, לא אופקי). המייבש, תוצרת בוש, שנרכש לפני 6 שנים מספר שבועות אחרי מכונת הכביסה, אינו מראה בינתיים שום סימני שחיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...