Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד ישראל מתכננת לחזור - ובגדול - ומתחילה עם הפוקוס

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 21 שעות, PriceDevil כתב:

1. לא ויתרו על הסדאן, היא תגיע מאוחר יותר עם מנוע בנפח 1000 או עם מנוע דיזל בנפח 1500 סמ"ק.

2. המונדיאו וה-SMax ירדו מההיצע מזמן בגלל היותן יקרות מדי עבור השוק המקומי.

ועוד שאלה שחייבת להשאל , למה המונדיאו ממותגת ומתומחרת כזה יקר ביחס לסונטה לאופטימה ולסופרב למשל?

עריכה אחרונה על ידי lolmit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המבחן, ה- אקטיב X  עושה בהחלט רושם טוב, ושמרה על התדמית של הפוקוס:  מהירה, נוחה (גם בגלל  צמיגים נוחים)  ,בעלת התנהגות-כביש טובה, ומהנה לנהיגה. כבונוס, מגיעה בלי גג-שמש (!)

במחיר הזה היא יכולה למכור הרבה.

השאלה היא איך  יתגברו שיווקית על התדמית שדבקה בה.

זאת בעקבות הבעיות שהיו עם התיבות הרובוטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת עצוב שבארץ תדמית נדבקת ולא יורדת. כאילו כמעט כולם עדר זומבים שלא יכול רגע להפעיל חשיבה ולבדוק דברים קצת לעומק, מעדיפים לתת "לתחושות" שלהם להנחות אותם גם אם אותן התחושות מתבססות על מידע שכבר לא רלוונטי. אני מקווה שהרכב בכל זאת יהיה הצלחה נאה בארץ ושנראה עוד דגמים מפורד (מפנטז על ייבוא של הפיאסטה ST...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת עצוב שבארץ תדמית נדבקת ולא יורדת. כאילו כמעט כולם עדר זומבים שלא יכול רגע להפעיל חשיבה ולבדוק דברים קצת לעומק, מעדיפים לתת "לתחושות" שלהם להנחות אותם גם אם אותן התחושות מתבססות על מידע שכבר לא רלוונטי. אני מקווה שהרכב בכל זאת יהיה הצלחה נאה בארץ ושנראה עוד דגמים מפורד (מפנטז על ייבוא של הפיאסטה ST...)
בס"ד

מישהו אמר מכונית צרפתית?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלא רק שכולם עדר של זומבים, הבעיה עם הפוקוס, היא הבעיה של כל הקטגוריה הזו. תראה איפה יונדאי 30ו? פעם רבת מכר, היום לא קיימת. הבעיה השנייה היא עם דלק מוטורס, הם לא השקיעו כסף בלקוח הפרטי. רק בשוק המוסדי. עכשיו שהשוק המוסדי נטש אותם, הם מחפשים לקוחות פרטיים.
אני יודע שפה הרבה התלהבו מהפוקוס, אבל לדעתי, היא הולכת להמכר בדיוק כמו אופל אסטרה. גם הם עמדו באותה צומת לפני מספר שנים. הם היו קבוצת ליסינג הכי חזקה, אבל זה לא עזר, השוק המוסדי לא התרשם, הם ניסו למצא לקוחות פרטיים, שום דבר לא עבד. גם עם פורד זה יהיה אותו הדבר. אני לא מתרשם ממנוע 1.5 טורבו, אם יש לו 150 או 180, לי בתור נהג זה ירגיש אותו דבר. בכל מקרה אני נוהג על כל המומנט של המנוע כזה

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, lolmit כתב:

ועוד שאלה שחייבת להשאל , למה המונדיאו ממותגת ומתומחרת כזה יקר ביחס לסונטה לאופטימה ולסופרב למשל?

סדר עדיפויות של היצרן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, lolmit כתב:

המונדיאו וה-SMAX לא משווקות בארץ, מאותה סיבה שהרבה מיניואנים קומפקטיים ורכבי מנהלים לא משווקים פה - הקרוסאוברים כובשים את השוק.

לדעתי גם באירופה ימי המונדיאו ספורים, לא הוצג לה כלל דגם מחליף ובארה"ב הפסיקו את שיווק הפיוז'ן המקבילה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר על החלטה שנעשתה עכשיו, מדובר על החלטה בתנאי השוק של לפני 6 שנים.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונדיאו וה-SMAX לא משווקות בארץ, מאותה סיבה שהרבה מיניואנים קומפקטיים ורכבי מנהלים לא משווקים פה - הקרוסאוברים כובשים את השוק.
לדעתי גם באירופה ימי המונדיאו ספורים, לא הוצג לה כלל דגם מחליף ובארה"ב הפסיקו את שיווק הפיוז'ן המקבילה.
בס"ד

האסמקס (לגבי המונדיאו אני לא יודע), במידה והיבואן היה מחליט לייבא אותה, היא הייתה נמכרת במחיר לא תחרותי בכלל, מעל 200 אלף ש"ח בקלות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להשוות את זה למספרים של פיג'ו 2008 שהיא מתחרה של הפומה?

זרקת השערה שהגיעו 100 יחידות. הוא הביא נתונים של 1700 בארבע שנים.
אז אתה מטיח בו את זה????
אתה לא רציני ולא מנומס.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, guy.a כתב:

הבעיה שלא רק שכולם עדר של זומבים, הבעיה עם הפוקוס, היא הבעיה של כל הקטגוריה הזו. תראה איפה יונדאי 30ו? פעם רבת מכר, היום לא קיימת. הבעיה השנייה היא עם דלק מוטורס, הם לא השקיעו כסף בלקוח הפרטי. רק בשוק המוסדי. עכשיו שהשוק המוסדי נטש אותם, הם מחפשים לקוחות פרטיים.
אני יודע שפה הרבה התלהבו מהפוקוס, אבל לדעתי, היא הולכת להמכר בדיוק כמו אופל אסטרה. גם הם עמדו באותה צומת לפני מספר שנים. הם היו קבוצת ליסינג הכי חזקה, אבל זה לא עזר, השוק המוסדי לא התרשם, הם ניסו למצא לקוחות פרטיים, שום דבר לא עבד. גם עם פורד זה יהיה אותו הדבר. אני לא מתרשם ממנוע 1.5 טורבו, אם יש לו 150 או 180, לי בתור נהג זה ירגיש אותו דבר. בכל מקרה אני נוהג על כל המומנט של המנוע כזה

פופולאריות היונדאי נעצרה ברגע שהגיע האיוניק.

האיוניק, במיוחד לפני הגעת הקורולה ההיברידית, מציעה שילוב של רכב חסכוני, בטיחותי ומאובזר וכשהוא מיועד לציי רכב - גם שווי שימוש נמוך. אני מניח שבכלמוביל מתמקדים בשיווק האיוניק ומזניחים את שיווק ה-i30 המצויינת.

עובדה שאפילו לא טרחו להביא את גרסת הסטיישן שלה.

אני מאמין שדלק מוטורס יינסו עם הפוקוס לחזור לזירת ציי הרכב. את מאזדה 3 הם כמעט הוציאו מהציי הרכב בשל מחיר גבוה.

הפוקוס תיכנס בדיוק לפלח השוק שמאזדה פינתה.

עדיין לא נהגתי בפוקוס, אבל ישבתי בה והיא נראית מרשימה ומאובזרת. החסרונות העיקריים בעיניי הם מחסור בפתח מיזוג מאחור ואיכות חומרים נמוכה.

חוץ מזה היא מציעה מנוע חזק, אבזור מרשים, תא נוסים מרווח וכל זה בעטיפת "רכב פנאי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שכלמוביל מזניחים את שיווק ה-i30. לאיוניק יש יתרון גדול בצורת הטבות מס, ונכון להיום אין ביקוש ל-i30 בציי הרכב.

• אהבתי 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקטגוריה של רכבי סטיישן שהיו פופולריים לפני מספר שנים, בעיקר בשוק הליסינג, קרסה לחלוטין וכמעט ולא מיובאים יותר, כך גם רכבים משפחתיים, חוץ מטיוטה קורולה, השאר נעלמו. איפה הקיה סיד או הפורטה, היונדאי 30ו או אלנטרה. בסובארו b3 כולם נעלמו כמעט לגמרי.
גם הפורד הזו, תעשה קצת רעש בפורום וכמעט ולא תמכר, אפילו שיבאו אותה עם פלסטיקים לבתי הגלגלים. זה לא יעבוד. מי שרוצה רכב שטח לא יקנה את זה. ורכב משפחתי קלאסי , אף אחד לא רוצה יותר

• לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, zvit כתב:

זה לא שכלמוביל מזניחים את שיווק ה-i30. לאיוניק יש יתרון גדול בצורת הטבות מס, ונכון להיום אין ביקוש ל-i30 בציי הרכב.

הייתרון הוא לא רק בהטבת מס אלא ובעיקר בצריכת הדלק,

גם לאלו שלא מוגבלים בדלק מנהלי התיקים הבינו שהם חוסכים מאות אלפי שקלים בצריכה וזה משתלם,

מהטעם הזה בחברה שאני עובד בה כל המשפחתיות הם היברידיות ו95% הם איוניק...

אמינות וצריכה נמ  נמוכה הם ערבות לחוסר עבודה למנהל הצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...