Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס חוזרת במגוון גירסאות

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מזלזל בשמירת ערך. אבל זה לא הפרמטר היחיד. גם הנחות לציי רכב זה פרמטר, ופה צ'מפיון פחות במשחק.

אני לא יודע אם הפוקוס הזו תצליח לשפר את התדמית של פורד, אבל אני לא חושב שזה לגמרי בלתי אפשרי. כאמור, התדמית לא היתה שלילית במשך כל העשור הקודם, אפילו די חיובית לדעתי.

בשיווק נכון לציי רכב, יש מספיק לקוחות לפוקוס הזו. אם אפשר לתמחר אותה לא רחוק מדי מאקסנט, ומספיק רחוק מקורולה / איוניק, יכול להיות שיהיו מספיק עובדים שיבחרו בה. אם הם יהיו מרוצים אחרי 3 שנים, יש סיכוי שמשהו יזוז.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתמונות ניתן לראות בלם יד חשמלי וככה"נ Auto Hold, וכן מסך מולטימדיה יחסית גדול

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, PriceDevil כתב:

תהיה בהיצע בעתיד הצ'באק ברמת גימור ST-Line אך היא אינה מוגבהת "Active" ומחירה צפוי להיות 129900 ש"ח בלבד.

לכך התכוונתי,ה-Active פחות לטעמי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פורד לא יצליחו להתרומם בחזרה כמו מאזדה כיום כניראה פיספסו משהו בדרך.
אני זוכר שפעם מאזדה לא הורידו שקל בזמן רכישת רכב חדש לא מבצעים ולא נעלים. היום יש מבצעים וכו אבל עדין לא הצליחה להתרומם וככה יהיה אצל פורד.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל אולי. אבל מאזדה כיצרן הלכה למקום אחר והיא מנסה למצב את עצמה כיקרה ויוקרתית יותר. בהשקת ה-3 החדשה היבואן ציין מראש שהכיוון הוא לא ליסינג. עם זאת כרגע יש לא מעט רכבים כאלה במגרשי ה-0 ק"מ, ודווקא מהדגם המאובזר ולא הפשוט שהושק לאחרונה.

הפוקס אקטיב נראית חביבה מאוד, המחיר תחרותי ויש לה כמה יתרונות לעומת האקסיד כלל מחיר זול יותר, שלא לדבר על מאזדה CX-30 שיקר משמעותית.

אני לא מאמין שהיא תמכר בכמויות גדולות אבל על הנייר ולפני שניסיתי אותה היא אופציה חביבה, ואם היא מתנהגת כמו הפוקוס הקודמת אז היא חביבה עוד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפורד אין דיסקאונט בשוק באופן קבוע, אלא לדגמים לא מוצלחים.

אם מדובר בדגמים מוצלחים וללא תחרות S_MAX גלאקסי (בנות עד 5-7...) וST למינהן - לא איבדו יותר ערך מ VAG מקביל.

הפוקוס הרובוטית הייתה דפוקה. 

אם הפוקוס הנוכחית תהיה מוצלחת, סביר שהיא תשמור טוב יותר על המחיר מהמוחלפת.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספיציפית פורד smax וגלקסי סבלו מירידת ערך גבוהה מאד ואין להם מקבילה בוואג וואג היא בכל מקרה לא דוגמה לשמירת ערך טובה, תסתכל על מותגים יפנים וקוריאניים (לא זכור לי גם שוואג שיווקו מיניוואן בגודל תואם, הטוראן קטן יותר וסבל מבעיות במנוע ה- 1.4 כפול המגדשים ככה שהוא לא דוגמה בכל מקרה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, asafasraf כתב:

מאזדה נפגעה במכירות שלה לחברות הליסינג בגלל ה...פוקוס.

יותר בגלל ההיברדיות,

היום שם המשחק בציים ה חסכון בדלק,

ושם ההיברדיות מקום ראשון, דיזל (ראה ערך גרנד קופה) מייד אח"כ
והוואגיות המוגדשות שסה"כ חסכוניות,
הג'יפונים בליסינג גם נפגעו יחסית (למעט שוב ההיברדיות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל GREEN:

בעבר פולקסווגן שארן ואח"כ סיאט אלהמברה.

רק השניה נמכרה בארץ בכמויות שוליות.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, m3x7r3m3 כתב:

מהתמונות ניתן לראות בלם יד חשמלי וככה"נ Auto Hold, וכן מסך מולטימדיה יחסית גדול

אכן, וגם בורר הילוכים אלקטרוני

20200507_123129.jpg

20200507_123116.jpg

• אהבתי 1

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...