Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך לקנות טרולי עליה למטוס. מה לקנות?

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

צריך לקנות טרולי עליה למטוס.

הדרישות:

שיתאים גם ללאו קוסט. נראה לי גודל 19 מקס'.

משקל עצמי קל.

איכותי.

סולידי. צבע שחור/כחול. גג אפור.

עד 400 שח.

מה מומלץ?

כמעט כל מה שיש בחנויות זה סוויס/מרקו פולו וכיוב'. נראה ומרגיש לא משהו.

אני לא רוצה לקנות ג'אנק ב200 שקל שיכשל תוך כדי שימוש.

תודה

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שים לב שלכל חברת תעופה תקן שונה למידות הטרולי. חפש לפי החברות בהן אתה מתכוון להרבות לנסוע, או את המכנה המשותף הקטן ביותר.

לגבי סוג הטרולי - הניסיון שלי, הן עם מזוודות והן עם טרולי הוא שגם גנריים יעשו את העבודה. היוצא מהכלל היה סט מזוודות קשיחות גנריות זולות שנסדקו די מהר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מידות, מה שחשוב זה הגודל. ברוב חברות הלואו קוסט מידות של 55 על 40 על 20 (כולל הגלגלים) עוברות בלי בעיה. מהניסיון שלי, אמריקן טוריסטר עושה עבודה לא רעה בכלל במזוודות הזולות. אפשר לקנות סביבות 200-250 שקל. מעל זה סביב 500-600 סמסונייט, איגל קריק. 1000+ אבל תחזיק לך מעמד כל החיים כנראה זה טוממי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם קשה לי להמליץ כי עדיין לא השתמשתי בה בשטח, אבל הקונספט מעולה - טרולי קורס אל תוך עצמו כך שניתן ממש לשים אותו בתוך מזוודה, וכשעולה הצורך - הופ יש טרולי יש מאין.

חפש - Rollink.

מידות: 20x40x55 ס"מ (מתאים לכל ה LC לדעתי), משקל 2ק"ג, תכולה: 40 ליטר, שנתיים אחריות. מחיר סביב 220-250.

אם אינני טועה מדובר בחברה ישראלית.

הבניה מרגישה עמידה מאוד. שוב, לא השתמשתי עדיין, אוכל לעדכן במאי :)

9a1764e2.jpg

8c97e35a.jpg

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני שנתיים בממסי תיירות טרולי שהיה במבצע אני צריך לבדוק את השם של המותג

עלה לא יקר יחסית משהו כמו 200 שח ומשהו ויש אחרוית ל5 שנים עד היום הטרולי מצוין עם 4 גלגלים מבד

ויש הרבה תאים.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרולי, בניגוד למזוודות שהולכות לבטן המטוס, עובר חיים קלים - לא צריך לעמוד בהתעללות של עובדי ההנדלינג. כל מה שהוא צריך זה להיות קל ולמקסם את הנפח בגודל נתון. לכן עצתי לקנות את הדבר הזול ביותר שאינו זבל מוחלט. חבל על הכסף. 200 ש"ח נשמע סביר לגמרי כגבול עליון.

אמריקן טוריסטר זה בסדר גמור (מותג של סמסונייט).

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל על איכות התפירה והשלד ותבחר. אנמ נוסע לא מעט עם מזוודה גנרית והיא מחזיקה יופי (עשרות טיסות).

מה שכן, בטרולי חפש אחד עם גלגלים שקועים כי אתה מרויח נפח בלי לפגוע במידות החיצוניות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי קודם - אני לגמרי עם נהג הלילה. יש לי מזוודות גנריות רכות שמחזיקות עשרות טיסות, לאחר כל טיסה אני מחליט שזו זהף, הגיע הזמן להחליף, אבל בנסיעה הבאה שולף אותן מזוודות מהמחסן. עם מזוודות קשיחות היה לי ניסיון רע, כנראה שהיה מדובר בתוצרת ירודה במיוחד.

כפי שכתב קורן - לטרולי חיים הרבה יותר קלים. חשובים המשקל והנפח עבור מידות חיצוניות מרביות נתונות.

בנסיעות ב-LCC יש יתרון ללקיחת תרמיל גב ולא טרולי - בחלק מהחברות מגבילים את מספר הטרורלי העולים לקבינה (עניין של קיבולת תאי האחסון העיליים), ואם לא שילמת מראש עבור הובלתו יש סיכוי טוב שהטרולי ילקח בגייט וישלח במגלשה לבטן המטוס. עם תרמיל גב זה לא יקרה, הוא תמיד יעלה לקבינה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל מה שיש בחנויות זה סוויס/מרקו פולו וכיוב'. נראה ומרגיש לא משהו.

אני לא רוצה לקנות ג'אנק ב200 שקל שיכשל

יש לי טרולי של סוויס, מחזיק מצוין כמה שנים טובות כבר, ואני טס הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע עם תיק בד רך,קפוץ לפרימארק הקרוב למלונך והצטייד בטרולי בגרוש וחצי,כבר 4 שנים עושה עבודה מצוינת.

(ייתכן והשם ירחם וזה יהיה טרולי עם 2 גלגלים ולא 4)

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן:

הוזמן טרולי סמסונייט. עלה כ600 שח.

בסופ של דבר רציתי טרולי קטן יותר מ55 סמ. שיתאים לכל לואוקוסט שיש והוא היה היחיד שמצאתי במידה הזו.

בכל מקרה הנסיעות המתוכננות שלי קצרות, 2-5 ימים, ואני לוקח גם תיק מחשב.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מניח שגם איזה פאוץ' למסמכים, אבל הוא מתחבא מתחת לג'קט. יש חברות בהן טרולי + תיק מחשב = תשלום נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מניח שגם איזה פאוץ' למסמכים, אבל הוא מתחבא מתחת לג'קט. יש חברות בהן טרולי + תיק מחשב = תשלום נוסף.

פאוץ׳ למסמכים? למה? אנחנו לא ב-1985.

איזה עוד מסמכים צריך פרט לדרכון וארנק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...