Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אדם ממוצע שמרוויח שכר מינימום קונה רכב חדש?

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נא לא להאכיל את הטרול, תודה (הכוונה לשאלה שפתחה את השרשור).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגיד לי איפה יש 2000 שקלים שכ"ד אפילו בפריפריה ואני עכשיו עובר

מחירים כאלו אני מכיר רק מעבר לקו הירוק

אני מכיר מישהו שגר בחיפה בדירה ישנה של 3 חדרים ומשלם כ-2600 ש"ח.

אני מניח שאפשר למצוא.

עריכה:

הנה יש לך גם בחדרה פשוט בבניינים ישנים+שכונות לא הכי טובות.

https://www.yad2.co.il/realestate/rent?city=6500&price=1000-2200

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקורס בדמוגרפיה שלמדתי אני יכול לומר שאי אפשר למדוד מצב סוציאלי של אדם על פי הכנסתו והעניין יותר מסובך, למשל אחד שירש דירה מהוריו ומרוויח 7000 ש''ח כנראה יהיה במצב כלכלי טוב יותר מאחד שמרוויח 10000 ש''ח ומשלם משכנתא של 4000 ש''ח בחודש.

גם אזור מגורים משנה ועוד ועוד, אתה לא באמת יודע מה יש בכיס של בן אדם.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש ירה איזו שאלה שניתן להגדירה כ'לא הביסלי הכי קראנצ'י בשקית', ומאז נעלם.

אתם לעומתו, נמשכים לקשקושים האלה כמו פרפרים אל האור.

לא חייבים להגיב לכל שטות בפורום.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לdiscoTD5 וhans , אם לא נאה לכם אף אחד לא מאלץ אתכם להגיב או להשתתף בשרשור.

כל שאר התגובות הלא טרוליות/ממורמרות שהיו כאן די מעניינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דירת 2 חדרים משופצת לחלוטין ומאובזרת שהשכרתי עד לאחרונה לדיירים עומדת כרגע פנויה בקרית גת. 2200 שקל. אתה מוזמן.

בקצרה, לא חסר... בטח לא בפריפריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מהלימודים שילמו מחירים כאלו על דירות 2-3 חדרים בשכונות כמו ג' וד' בבאר שבע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, זה משהו שתמיד תהיתי לגביו... אני רואה המון אנשים סביבי שקונים רכבים חדשים על ימין ועל שמאל, רובם מרוויחים שכר מינימום, לא ברור לי איך אדם שמרוויח שכר מינימום יכול לקנות אוטו חדש 90-130k....הייתי מצפה שיקנו רכב שעולה 20-30 k וזה עוד במקרה הטוב.

יופי, תודה שחזרת.

ברשותך נפרק את מה שאתה רושם:

"אני רואה המון אנשים סביבי שקונים רכבים חדשים על ימין ועל שמאל" - כמה אנשים? שניים? שלושה? חמישה? עשרה? אתה לא רואה יותר מזה ואין לך מושג מעבר למעגל מאוד מצומצם של אנשים.

"רובם מרוויחים שכר מינימום" - באמת? רובם של מי? שלא אותם עשרה שאין לך מושג מה השכר שלהם? שלא סיפרו לך מה הם מרוויחים, כמה בן/גת הזוג מרוויח, ואין לך נגישות לחשבון הבנק שלהם? שאין לך מושג קלוש על התנהלותם הכלכלית? ואם אתה טוען שאתה יודע על התנהלותם הכלכלית, ועל משוכרתם, אתה מדבר על גג שלושה אנשים. לא יותר מזה.

כשתהיה בנקאי בבנק או פקיד שומה במס הכנסה - תראה יותר מחמישה אנשים שיש לך מושג כמה הם מרוויחים.

בקיצור - אין לך שום מושג או מידע, והקביעות שלך "אני רואה סביבי המון אנשים...רובם מרוויחים שכר מינימום" - הן קשקוש שאין לו שום בסיס עובדתי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני נתקל יום יום בלפחות 5 אנשים שרשויות החוק הטילו עליהם צו עיכוב מהארץ והם שנים בתהליך מול הוצאה לפועל.לא נעים בכלל.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה של פות"ש בטעות יסודה.

1. למי שמרוויח שכר מינימום ואין לו הכנסות נוספות - לא יאשרו הלוואה לרכישת רכב חדש.

2. אם מי שמרוויח שכר מינימום נוסע ברכב חדש - מי נוסע בכל 2000000 כלי רכב בני שבע ומעלה הנמכרים ב-20-30K?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר פה עם שכר מינימום כן אפשר להחזיק רכב חדש אבל רק בתנאי שהבנאדם גר עם ההורים וחוסך המון בהוצאות בזכות זה, במצב כזה אין בעיה לקנות רכב במאה אלף ואפילו יותר. לא אומר שזה חכם שחלק לא קטן ממשכורת מינימום הולכת על לתחזק רכב יקר אבל זה כן אפשרי.

אישית אני מכיר מישהי שגרה עם אמא שלה ועובדת כשומרת בקניון ויש לה טויוטה chr שקנתה במימון, המשכורת שלה לא גבוהה אבל ההוצאות שוליות למדי ואני בטוח שהיא מצליחה לחסוך גם כמה גרושים למרות שיש לה רכב חדש, רק בזכות זה שחוסכת המון הוצאות על מגורים/חשמל/מזון וכו׳.

בכל סיטואציה אחרת של חיים עצמאיים אין מצב שבשכר מינימום אפשר לקנות רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון אנשים עם משכורות מינימום שיש להם גב כלכלי שלא מתבסס לרוב על המשכורת שלהם.

מוזמן להגיע לבסיס הטכני ולספור את כמות הקיה פיקנטו gt בחניה של הנגדים הזוטרים שמכניסים פחות מ6000.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

2. אם מי שמרוויח שכר מינימום נוסע ברכב חדש - מי נוסע בכל 2000000 כלי רכב בני שבע ומעלה הנמכרים ב-20-30K?

כל מי שמרוויח מעל המינימום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...