Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג׳ו 208 אזהרת engine fault

galbh
שימו לב! השרשור הזה בן 1622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין אם צילום וידאו בטלפון :נורה דולקת יחד עם עיתון מהיום בצירוף תצהיר נוטריון מקובל על המוסך .

רק כדי שיחברו סורק.

את התקלה המקורית שעליה כתבתי בתחילת השרשור מצאו בסריקה ללא נורה דולקת. כנראה תלוי מוסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם לי היה אותו הדבר בדיוק, החליפו לי שטויות ברכב ולא רצו לבדוק את הרצועה, לאחר כחודש נסיעה שוב נדלקה הנורה חזרתי המשכתי להתעקש שאני חושד שזאת הרצועה המתפוררת המשיכו להגיד לי שזה לא קשור, לאחר כמה ימים בלי דיבורים נוספים קיבלתי את הרכב עם פירוט העבודה שכלל את החלפת רצועת הטיימינג(מדובר ב208 ינואר 2017 שעברה 90 אלף קילומטר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורק הם יחברו, די משוכנע שכן. השאלה היא מה יעשו עם המידע שיגלו. אם הם אמינים ומקצועיים, לא אמורים לשחרר לך את הרכב.

אם ישחררו את הרכב ללא שום תיקון, סע משם ישירות לגבע או אורן.

בעניין הרצון הטוב, עד כה, מהסיפורים בהם נתקלתי, פיג'ו היו יחסית נדיבים. לדעתי העובדה שנסעת למורשה יכולה בהחלט להועיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס, ביזיון של התנהלות. כמה משוגעים (כמוני) רצים ואומרים שהעם לא מבין כלום, וכל הסיפורים על "הצרפתיות לא יוצראות מהמוסך" זה בולשיט. ואז האוטו הדי חדיש שלך, עם מנוע "פאר היצירה" מחזיר את נשמתו. ואם לא, אז חייו מתקצרים משמעותית וכל ההתעקשות על "רק מסנן מקורי" או "השמן הכי טוב" לא שוות כלום כי חתיכות גומי עושות נזק בסדר גודל יותר מכל שמן "פז".

אני כבר מדמיין את עצמי הולך לטיפול עוד חודשיים ומנסה להסביר למאכר במוסך המקומי למה אני רוצה ניקוי והחלפה של רצועת תזמון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה אותו הדבר בדיוק, החליפו לי שטויות ברכב ולא רצו לבדוק את הרצועה, לאחר כחודש נסיעה שוב נדלקה הנורה חזרתי המשכתי להתעקש שאני חושד שזאת הרצועה המתפוררת המשיכו להגיד לי שזה לא קשור, לאחר כמה ימים בלי דיבורים נוספים קיבלתי את הרכב עם פירוט העבודה שכלל את החלפת רצועת הטיימינג(מדובר ב208 ינואר 2017 שעברה 90 אלף קילומטר)

מטורף.

באיזה מוסך זה קרה?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטורף.

באיזה מוסך זה קרה?

זה קרה במוסך המרכזי, אגב הכל התחיל לפני יותר משנה כשהרכב היה על 37 אלף קילומטר התחילו רעידות מוזרות שלא היו לפני כן, אני מבלה ברכב מאוד הרבה שעות ביום לכן כל דבר קטן שקורה בו אני מרגיש במיידי, התחלתי עוד אז להתלונן שהמנוע לא עובד כמו שעבד עד לפני 37 אלף קילומטר ובפגישות עם מנהל אזורי ציינתי בפניו שאני יודע בוודאות שמפה והלאה ברכב הולך ל דרדר שלא יכול להיות שהמנוע מתחיל לעבוד בצורה שונה אחרי 37 אלף קילומטר, הציעו בזמנו 1.החלפת ראש מנוע אך לא הסכמתי, 2.טרייד אין במחיר מחירון על הרכב שלי לרכב אחר 3.חתימה על כתב ויתור סילוק שבו מתחייב לא להעלות את הבעיה בשום פורום ולא להתלונן יותר על הבעיה ואם כן אעמוד בפני תביעה בנוסף לזה הארכת אחריות לשנה נוספת או 120,000 ק״מ, כמובן שלא הסכמתי לשום דבר ואז אמרו לי בפג׳ו אז פשוט תסע ואל תחפש את ״הרעידות הקטנות״ או ״הפעולות המוזרות של המנוע״ שלא היו עד כה, אז נסעתי אז שנדלקה מנורת מנוע ב89 אלף ק״מ הכנסתי את ברכב למוסך שם ביקשתי בדיקה לרצועה לא הסכימו החליפו לי כל מיני שטויות כולל מיכל עיבוי שמן, לאחר כחודש אותה נורת מנוע חוזר שוב מתעקש על הרצועה המתפוררת שוב עונים שלא קשור, אחרי כמה ימים קיבלתי את הרכב עם רצועה חדשה, ככל הנראה התעייפו ממני לאחר יותר משנה שביזבזתי כל כך הרבה זמן במוסך שלהם עם רכב חדש

עריכה אחרונה על ידי sashatelaviv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציינתי בהודעה למעלה הייתי במוסך מאוד הרבה פעמים, היו לי שם מספר יועצי שירות ורובם הכירו אותי, אחד מהם היה גם שאלתיאל...לא זוכר באיזו תקופה טיפל בי אבל בפעמים האחרונות במוסך עם החלפת הרצועה לא הוא היה היועץ שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שהכניס אחת למוסך

נדלקה לו נורת לחץ שמן ב90 אלף הרכב נסע למוסך בלי גרר

ממה שראיתי בחשבוניות החליפו לא מעט חלקים(שסתומי VVT,פילטר שמן,משאבת ואקום ברגים לטורבו ועוד)

אמרו לו שהנורה נדלקת כשיש הבדל של יותר מ0.3 באר הבדל בין מה שאמור להיות למה שיש בפועל מה שאומר שאם הנורה נכבית אין שום בעיה לנסוע למוסך ולתת להם לטפל בזה הם לא התנערו ממנו בכלל וישר החליפו הכל (כנראה שיש מוסכים יותר ופחות מקצועיים ברשת לובינסקי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי כבר לא באחריות, כך שהחלפת שטויות ברכב תיהיה על חשבון הארנק שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי כבר לא באחריות, כך שהחלפת שטויות ברכב תיהיה על חשבון הארנק שלי

מתאר לעצמי שפיגו סיטרואן יקחו חלק מהאחריות ותשלם רק על עבודה בתנאי שיש לך היסטוריית טיפולים מסודרת במורשים שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי פעם שדיאגנוסטיקה במוסכי היבואן זה נושא כאוב.

והנה עוד אנקדוטה : מוסך גבע היה בעברו מוסך מורשה לובינסקי. כן, מוסך יבואן. תבדקו.

מוכיח שכמו בצבא : גם אם חומרי הגלם זהים בין שני בסיסים , זה הטבחים שקובעים את איכות המנות.

בזמן שלגבע יש כבר כוכב מישלין ,בשורק מחפשים את הכוכבים בשמיים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב עלות השטויות שהם החליפו הייתה קצת מעל 3000 ש״ח, אחרי חודש שחזרתי שוב עם נורת מנוע ביקשתי שוב לברר למה טיפול של 3 אלף שקל מחזיר אותי לאחר כחודש שוב למוסך עם אותה התקלה אחד העובדים הודה שניסו ״לעשות משהו״ על מנת לפתור את התקלה בלי לגעת ברצועה, בפעם השנייה כבר לא הייתה להם ממש ברירה, מזל שזה תפס אותי באחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבע יש יותר מכוכב אחד..

רונן ויוסי הם שני כוכבים שהלוואי והיו יכולים להרצות ולהעביר שיעור ביחס ללקוח, שירותיות ואנושיות במרכזי השירות המורשים של לובינסקי.

כמות הפעמים שחבר'ה בגבע הפעילו "אחריות של רצון" לטובת שימור המותג היא מודל לחיקוי, שלא לדבר על דיאגנוסטיקה נכונה שחסכה ללקוחות לא מעט כסף.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרו אליי שצריך להחליף בית מצערת וביחד איתו איזה אטם. הצעת מחיר לפני הנחה על הבדיקה 2600 ש״ח כולל מע״מ.

קודי תקלות p3067 ו-p0014, דעתכם?

אומרים בפירוש שזאת תקלה חשמלית שקשורה לבית המצערת ושאין קשר לרצועת תזמון ולא מוכנים לבדוק אותה.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...