Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג׳ו 208 אזהרת engine fault

galbh
שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המשתמש של ״קבוצת לובינסקי״ מודע לשרשור הזה, אחרי שפתחתי אותו על התקלה הראשונית הם פנו אליי בהודעה פרטית לתיאום בדיקה במוסך.

שלחתי להם עכשיו הודעה עם בקשה שיעקבו אחרי התפתחות השרשור ויתייחסו. אעדכן אם קורה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המשתמש "קבוצת לובינסקי" מודע גם לשרשור המקביל, ואף הגיב שם תגובה חא רצינית בלשון המעטה.

גם איתו התכתבתי בפרטי, ותיאמו לי ביקור במוסך המרכזי לצורך פירוק אגן שמן ובדיקת הרצועה.

אכן הגעתי למוסך במועד שנקבע אך יועץ השירות סירב להכניס את האוטו לבדיקה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעולה מפה ומהשרשורים האחרים זה התנהלות בעייתית במחסן המרלו"ג. אין מלאי זמין . אני לא מדבר על פילטר שמן אלא על הדברים היותר איזוטריים.

הרוב פה מוזמן מחו"ל. זמן משלוח של כשבועיים ובנתיים הלקוח יסתדר איכשהוא. גם אני יודע להזמין מק"ט מהפולני (רק שמשרד התחבורה תוקע את המשלוח)

קרה ככה בשרשור עם מיכל דלק, קרה לי עם שמשה,קרה לקרוב עם צמה חשמלית לדלת, קרה בשרשור עם מחשב רכב ועכשיו בית מצערת .

הצעה לשיפור: רכבי מוסך חלופיים גם אם זה i10 . אצלי במוסך קיים ללא עלות.

אולי אפילו הסכם שיתוף עם חברת שלמה סיקסט . אני משער שיש לא מעט אופל אדם שפשוט נשארו במגרש ללא דורש.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נתפס לקטנות, מה שעולה זה חוסר מקצועיות משווע עד כדי אי הבנה בסיסית של TSB של היצרן אותו הם מייצגים. אני מוכן להתערב שאין שום קשר לבית מצערת במקרה הספציפי בשרשור הזה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שיש פה שיקול כלכלי יותר מקשיים בהבנת הנקרא. הבעיה שהמוסך יודע שהלקוח יודע שהם יודעים. המצערת זה כנראה מס שפתיים. הרצועה זה האלמנט. כמו אצל הגשש החיוור:

"אז מה היה לנו שם? היה לנו ריגולז' ברקס,פלגים, פלטינות,שטנגה, פילטר שמן,שמן ברקס, החלפנו לך גם את האלמנט...

את האלמנט אל תכניס לו לחשבון האלמנט עלינו, און דה האוס"

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מוסך עצמאי ברשת היבואן, אז יש מצב. אבל במקרה כזה, היבואן אמור לוודא שהמוסך מטפל לפי ההנחיות של היצרן (קרי, אןתו TSB) למרות שזה פחות משתלם לו, והמוסך צריך לדעת שאם הוא מתחכם, הוא ימצא עצמו מחוץ לרשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי הודעה בפייסבוק למוסך גבע עם תיאור המקרה ויוסי ענה לי. לפי מה שהוא אומר הסיבה העיקרית לתקלות בתזמון המשתנה היא חוסר לחץ שמן מהמשאבה ובהרבה מקרים שהם ראו הרשתית שלה נסתמת מרצועה שמתפוררת ואת זה חייבים לשלול.

הבדל של שמים וארץ בין תשובה כזאת להתנהלות של היבואן ומוסכיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, וזאת הסיבה שהיצרן הוציא את ה-TSB הנ"ל והורה על החלפת הרצועה (+ניקוי הרשתית והאגן) במקרה שנדלקת נורת תקלה ויש את אחד הקודים (P0011 או P0014). כל מה שהמוסך היה צריך לבצע, הוא את ההוראות כלשונן. פשוט הזוי.

עריכה: למרות שהמכונית שלך לא באחריות, את ההחלפה יש לבצע ע"ח היצרן בגלל אותו כשל מובנה ברצועה הספציפית. אתה חייב להבין שכל דחייה בטיפול, אתה מקצר את תוחלת חיי המנוע והטורבו בגלל אותה הרעבת שמן. זה מקביל לאי ספיקת לב בגוף של אדם. אני הייתי חוזר למוסך ודורש לבצע את ההחלפה + מערב את שרות הלקוחות של לובינסקי ומכתב את היצרן.

עריכה אחרונה על ידי menir1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שלחזור למוסך ולדרוש משהו יעזור לי, על פי עמדתם הם עשו את הדיאגנוסטיקה הראשונית שצריך, הצליבו בין שסתומי ה vvt ולחזור אליהם כשתדלק שוב הנורה להמשך אבחון. העליתי את נושא הרצועה, האפשרות שהיא גורמת לזה ובדיקת המצב שלה מספר רב של פעמים מול יועץ השירות גם כשהייתי שם וגם בטלפון ואין סיכוי שיעזור להמשיך לדבר על זה.

בתור לקוח זה פתרון גרוע, באתי עם תקלה ולא תיקנו אותה.

גם החלפת חלקים סתם על חשבוני ללא דיאגנוסטיקה מלאה זה פתרון גרוע.

נשמע שהדרך הכי מהירה להערכת מצב הרצועה היא לנסוע לגבע. השאלה מה דרך הפעולה אם הרצועה מתפוררת.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הגעת לרופא מומחה שאבחן את הבעיה, תחזור לסנדלרים שאמרו שהמצערת תקולה? תסגור בחזרה את האגן גם שתראה שהרשתית חסומה? הרי אם תוציא את מה שחוסם אותה ותחליף שמן, לא יראו כלום במוסך..

לדעתי - אם כבר הגעת לגבע - תן להם לטפל באוטו ולסדר את מה שצריך.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הגעת לרופא מומחה שאבחן את הבעיה, תחזור לסנדלרים שאמרו שהמצערת תקולה? תסגור בחזרה את האגן גם שתראה שהרשתית חסומה? הרי אם תוציא את מה שחוסם אותה ותחליף שמן, לא יראו כלום במוסך..

לדעתי - אם כבר הגעת לגבע - תן להם לטפל באוטו ולסדר את מה שצריך.

ולדעתך להתחיל מללכת לגבע או לפנות לשירות לקוחות של הסנדלרים לגבי אי ביצוע ה-TSB?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיות חכם - ללכת לגבע ולתקן.

להיות צודק - ללכת ליבואן ולהתלונן ולקוות שתצליח.

בין הדעות נמצא המנוע שלך וההחלטה רק שלך.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולדעתך להתחיל מללכת לגבע או לפנות לשירות לקוחות של הסנדלרים לגבי אי ביצוע ה-TSB?

לדעתי, לפנות לשירות הלקוחות של הסנדלרים

אתה יודע איך הטיפול מתחיל אבל לא איך היא יסתיים

ואם יש השתתפות יצרן / תיקון של רצון טוב - זה יהיה מעולה

מי יודע, אולי התיקון יגיע גם להחלפת מנוע (שמעתי על מקרים שתקלות בפגו הגיעו לכך עם ״מנוע השנה״ והיצרן לקח על עצמו את העלות למרות שהאחריות על הרכב הסתיימה

ואם לא, לבקש מהם לסגור הכל ולהגיע לאורן או לגבע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...