Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לימודי קולנוע-אפשרויות תעסוקה?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

עיצוב מוצר\עיצוב תעשייתי. אחת מ-4 האפשרויות שרצות לי במוחי הקודח מזה שנים.

אפשרויות תעסוקה?...

מעטות. אתה מתחרה בשוק צפוף עם כמה עשרות בוגרים עם סטנדרט שכר נמוך, הם לא בסקאלה שלך.

מהיכרות וירטואלית של כמה שנים, משהו אומר לי שאיש פיתוח יהיה פוזיציה מתאימה יותר עבורך.

אבל - לא נהיים אנשי פיתוח מחר בבוקר, גם אם יש לך, או אתה חושב שיש לך, חשיבה טכנית ורעיונות שמחר מוכרים אותם ב-20 מיליון דולר.

אנשי פיתוח עברו שנים של שיוף (תרתי משמע) בתעשייה, בין אם כמעצבים ובין אם כמהנדסי מכונות.

אלו שני תחומים שאולי כל הקולגות שלי באו מתוכם, אבל שוב - זה היה תהליך ארוך של למידה רוחבית, הכרת תחומים לעומק (פלסטיק, מכניקה, רובוטיקה, מדיקל, אמל"ח ועוד).

הם לא עשו תואר בכל אחד, זה היה פשוט אם זה היה ככה. הם עברו ג'ובים בתחום, עברו פרוייקטים של חודשים ושנים כ"א.

ואם בכ"ז להתעכב על עיצוב, גם שם לא נשארו תקועים. אני רואה את אלה שהם מעצבים נטו.

הנפח שלהם כאנשי מקצוע קטן, נגמר להם די מהר הגז. אז הרבה מהם הוסיפו התמחויות.

מה שאומר עוד למידה ולמידה. בעיקר בתחומים אלה, חד מימדיות אומרת שאין לך מה למכור.

כמו שאתה מבין, אלו מקצועות ותפקידים עם בישול על אש קטנה ואתה חייב לעבור את הדרך הזו ובמובן הזה זה לא שונה ממקצועות אחרים.

האם אתה מבין את המחיר? את הזמן? את השכר הנמוך בשנים הראשונות?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רווקות זה ממש לא יתרון. אפשרות לקום מחר בבוקר ולעשות מה שמתחשק אפשרי אולי רק לרווק מיליונר

דווקא בתור רווק בלי בת זוג ובלי ילדים, יש לך יתרון עצום, מבחינת זמן וחופש פעולה.

אתה לא צריך לחזור הביתה ב4 כדי לקחת את הילדים מהגן, ולתת להם תשומת לב (כי אתה לא רוצה שהם יגדלו ברחוב), אין לך בת זוג שדורשת זמן ותמיכה מצדך (כי זה הדדי, אתה יודע), אין לך צורך לתת דין וחשבון שצריך לתת לאף אחד ב"למה אתה חוזר הביתה ב11 בלילה", אין לך בבית משהו שגורם לסטרס נוסף מלבד עבודה ולימודים.

אתה חופשי לעשות די מה בא לך, ולבחור באיזה כיוון וסגנון חיים שבא לך, ומי שיישא בתוצאות זה אתה, ורק אתה, בלי שתהיה לך אחריות על חיים של אנשים אחרים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרווק אין שום יתרון. חופש פעולה לרווק שלא נמצא בעשירון העליון זו אשלייה.

רווק לא צריך לצאת ב-4 בשביל לאסוף את הילדים מהגן, אבל כל נטל משק הבית יושב על כתפיו החל מהצורך לשלם שכ"ד/משכנתא ועד הכנת אוכל.

גבר נשוי יכול לרדת ל-50% משרה + משכורת של בת הזוג במשך 3-4 שנים, אבל רווק ללא כיסים עמוקים ו/או תמיכה מהוריו יתקשה לשרוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה תלוי איפה אותו רווק גר וכמה הוא מרוויח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

רווק לא צריך לצאת ב-4 בשביל לאסוף את הילדים מהגן, אבל כל נטל משק הבית יושב על כתפיו החל מהצורך לשלם שכ"ד/משכנתא ועד הכנת אוכל.

גבר נשוי יכול לרדת ל-50% משרה + משכורת של בת הזוג במשך 3-4 שנים, אבל רווק ללא כיסים עמוקים ו/או תמיכה מהוריו יתקשה לשרוד.

פשוט לא נכון.

רווק או נשוי ללא ילדים יכול לצמצם עלויות מחיה באופן דרמטי. אם נדרש הוא יכול למכור דירה ולעבור לאיזור זול/מרוחק/כזה שבחיים לא היית מגדל בו ילד ולהתנייד בלי רכב, ככה שגם נטל משכנתא או רכב הוא פתיר.

הוא יכול להרשות לעצמו להרוויח רק את מחייתו וזהו.

הכל שאלה של מה מוכנים להקריב למען מטרה.

עכשיו תכניס למשוואה הזו ילד.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רווק יגור בדירה יותר קטנה, לא ישלם על גנים ומטפלות, יחזיק רכב אחד, כל הבילויים שלו עולים חצי, יכול להתפשר על איזור מגורים ולא צריך לקנות פרחים כמה פעמים בשנה.

כשאני מסתכל על הוצאות משק הבית שלי בערך 60% זה רק הילדים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שאתה רווק בלי ילדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ניחשת? די מצחיק, תכל׳ס.

אגב, גם אצלי ההוצאות על הילדים נעות סביב ה-60% בלי שום אלמנט צרכני / תקנה לי / רוצה כזה / חוגים (קטנים מדי + מחונכים יחסית). כבר מגיל קטן, קיבולת הקיבה שלהם קרובה לזו של מבוגר :roll::shock:

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רווק יגור בדירה יותר קטנה, לא ישלם על גנים ומטפלות, יחזיק רכב אחד, כל הבילויים שלו עולים חצי, יכול להתפשר על איזור מגורים ולא צריך לקנות פרחים כמה פעמים בשנה.

כשאני מסתכל על הוצאות משק הבית שלי בערך 60% זה רק הילדים.

כל הדברים שציינת גם משפחה יכולה לעשות במשך 3-4 שנים. אה, וההוצאות קבועות כמו שכירות, חשבונות ואחזקת רכב יותר יקרות לרווקים.

איך ניחשת? די מצחיק, תכל׳ס.

אגב, גם אצלי ההוצאות על הילדים נעות סביב ה-60% בלי שום אלמנט צרכני / תקנה לי / רוצה כזה / חוגים (קטנים מדי + מחונכים יחסית). כבר מגיל קטן, קיבולת הקיבה שלהם קרובה לזו של מבוגר :roll::shock:

קיבלות הקיבה שלהם קרובה לזו של מבוגר כי מבוגרים מאביסים את הילדים בחומרנות ועל הדרך משרשרים להם את תרבות הצריכה המערבית - חזירית.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הכי "משתלם" זה להיות זוג ללא ילדים.

2 משכורות ומשלמים הוצאות דיור דומות לשל רווק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלות הקיבה שלהם קרובה לזו של מבוגר כי מבוגרים מאביסים את הילדים בחומרנות ועל הדרך משרשרים להם את תרבות הצריכה המערבית - חזירית.

אני מדבר על ילדים בני 6-10, בריאים ורזים. ילדים פעילים-ספורטיביים-בריאים-רזים בגיל ההתבגרות אוכלים עוד יותר ממבוגר.

פיזיולוגיה. ככה זה. ככה העולם עובד. זאת המציאות.

כרגיל, אין לך מושג על מה אתה מדבר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדברים שציינת גם משפחה יכולה לעשות במשך 3-4 שנים. אה, וההוצאות קבועות כמו שכירות, חשבונות ואחזקת רכב יותר יקרות לרווקים.

ברור. לא צריך גנים והילדים יכולים להישאר לבד בבית. גם לא צריך להאכיל אותם כי יש מספיק שאריות בפחים למטה.

כשתגדל ילדים צגלה שההוצאה הכי גדולה זה לא אוכל ולא בילויים אלא חינוך.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוג ללא ילדים אולי.

אבל כשיש ילד (במיוחד קטן) במשוואה, נראה אותך יורד ל50% משרה והולך ללמוד/לטייל/לחפש את עצמך/לעסוק בגרבוץ מקצועי/לא נכנס לך לחיים, כשצריך כסף לגן/חיתולים/בגדים/אוכל/לא יודע מה שהילד צריך.

פתאום יש לך אחריות לא רק על החיים שלך, למעשים שלך יש השלכות על החיים של אחרים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למה שכבר רשמו לך:

אם אתה רווק עד גיל מסוים, אתה יכול לגור עם שותפים. רוב האנשים שאני מכיר גרו עם שותפים מתישהו, כולל אותי. יש כאלו שאפילו חיים עם שני שותפים, ואז בכלל. אם אתה רווק ואתה קונה דירה (ואני מכיר האמת רק רווק אחד שקנה דירה שלא להשקעה), אתה יכול להספתק בדירה קטנה יותר. אנחנו הרוסים אומנם מורגלים לסבתא בסלון, אבל רוב המשפחות כנראה יררצו דירות יותר גדולות, מה שגם מעלה את ההוצאות.

ובתור רווק אתה באופן כללי פחות חושב על ההוצאות שלך, כי יש לך פחות אחריות על אנשים אחרים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על ילדים בני 6-10, בריאים ורזים. ילדים פעילים-ספורטיביים-בריאים-רזים בגיל ההתבגרות אוכלים עוד יותר ממבוגר.

פיזיולוגיה. ככה זה. ככה העולם עובד. זאת המציאות.

כרגיל, אין לך מושג על מה אתה מדבר.

הכל טוב ויפה, אבל ילדים שלך עדיין לא הגיעו לגיל ההתבגרות.

בנוגע לכמויות נסה לגרום להם לאכול יותר חלבונים ופחות פחמימות. תפריט מבוסס חלבונים יגרום להם להישאר שבעים יותר זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...