Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בפיז'ו 208 GTI - רשמים ראשונים אחרי תקופת הרצה

papikian
שימו לב! השרשור הזה בן 2268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^ ל-208 בהחלט יש אופי.

אני אזהר ואומר שזה מזכיר טיפה את האלפות של פעם לטובה כמובן:wink:

כל מיני פיצ'רים שליליים לכאורה, אבל עם הזמן גורמים לך לאהוב את הרכב אפילו יותר. :inlove:

עריכה אחרונה על ידי papikian

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הדלתות ענקיות וכבדות וחגורות הבטיחות נמצאות הרחק מאחור. הכניסה לרכב היא פרוצדורה. קצת מכון כושר עם הדלתות, אחרי זה קצת מאמץ להכניס הטוסיק למושבים החובקים עם הדופן הגבוהה ואז לעשות תנועות התעמלות אמנותית לאחור כדי לתפוס את חגורת הבטיחות.

2. אין סגירת חלונות מהשלט של הרכב.

1. תתרגל לשלוח את יד שמאל לאחור ולמטה בשביל לתפוס את החגורה במקום להסתובב לתפוס עם יד ימין או לתפוס עם יד שמאל כלפי מעלה.

2. ניסית לחיצה ארוכה על כפתור הנעילה בשלט, ככה זה עובד בפיקאסו?

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי חצי שנה 208GTI שלצערי הלכה בתאונה, רכב מדהים! פשוט שילוב של נוחות מעולה ביום-יום לרכב שכיף לנהוג בו.

לגבי הדלתות? כן, זה מצחיק - באיזשהוא שלב כדי לצאת ולהיכנס לאוטו בחניות שאי אפשר לפתוח את הדלת עד הסוף אתה מסגל טקס כניסה\יציאה מאוד קומי - לדוגמא לצאת מהרכב צריך לפתוח את הדלת, להחזיק אותה ולצאת עם רגל אחת תוך כדי שקמים מהרכב - אחר כך מקפצים עם הרגל שבחוץ מחוץ לרכב עד שמשחררים את הרגל השניה ושאר הגוף החוצה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלתות הגדולות הן אכן מטרד בחניות צפופות. היה לי דקלום קבוע לילדים "זהירות על המכונית ליד כשאתם פותחים את הדלת".

מצד שני היה לי יותר נוח לחגור אותם, כשהיו בבוסטר וכסא בטיחות, מאשר היום עם הקקטוס. במיוחד בימי גשם. לאחר קיפול הכסא הקדמי פשוט נכנסים לרכב בכיוון הפוך (עם הגב לכסא הקדמי, המקופל) וחוגרים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תתרגל לשלוח את יד שמאל לאחור ולמטה בשביל לתפוס את החגורה במקום להסתובב לתפוס עם יד ימין או לתפוס עם יד שמאל כלפי מעלה.

2. ניסית לחיצה ארוכה על כפתור הנעילה בשלט, ככה זה עובד בפיקאסו?

כן התחלתי לשלוח יד שמאלה למטה ולא למעלה. טקס כניסה ויציאה :-o

כן לצערי לחיצה ארוכה לא עובדת :-(

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה, רכב מאוד חביב!

גם אני שקלתי אותה בזמנו התרשמתי מאוד לטובה, איך שהוא בסוף סיימתי עם טייפR לך תבין :loco:

לחבר טוב שלי יש טייפ R. רכב מטורף מכל בחינה שהיא.

כמובן שהוא היה מחוץ לתקציב שלי בעליל וגם להתקדם מפולו לטייפ R זה לא שפוי :lol:

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה

!

בחירה נכונה של הצבע.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצר ולעניין, אהבתי.

בחירה נהדרת, שיהיה לך בכיף. אני התלבטתי קשות בזמנו ובחרתי בתלתן ירוק, ה208GTI היתה ה-מתחרה על הכס והפסידה ב"נקודות" ספורות בלבד.

הפג'ו מפתיעה מאוד מבחינת מרווח פנים, הן בשורה האחורית והן בתא המטען. הרכב יותר גדול מבפנים מאשר מבחוץ... מזכיר קצת הונדה ג'אז במישור הזה (מבחוץ כמו בוטן מבפנים כמו ביטן)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ איפה אתה ? התגעגעתי :wink:

אתה מחליף רכב כל שני וחמישי, בסוף תבוא לטיול עם טנק מרכבה סימן 4 עם מעיל רוח. :lol:

סך הכל מאזדה שמנה... אל תגזים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...