Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים למערכת קולנוע ביתית

oleg_kra
שימו לב! השרשור הזה בן 2344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולג ידידי, רסיבר הוא מקור ממתג.

כלומר כל הצרכנים מתחברים אליו CD ,ממיר, קונסולת משחק, מחשב ועוד ,מחובר לטלוויזיה עם כבל אחד ויחיד.

לא מנסה לשכנע אותך אבל הסוני הוא כרגע במסגרת best bung to the buck, הוא נמצא ברף הגובה של התמורה בייחס המחיר שלו.

רסיבר זול יותר משמע פשרה. שוב אני מזכיר רסיבר לא מחליפים כל שנתיים.

קנה מכשיר עם future proof.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה.

הרסיבר הנ"ל קצת יקר לי, יש משהו מומלץ אך זול יותר? נגיד באזור ה 1500 שח.

אגב, האם ניתן לחבר לרסיבר 5.1 7 רמקולים? (כי יהיו 2 רמקולים שקועים בתקרה במטבח, כנראה...)

שני הרמקולים הנוספים בסט אפ של 7.1 נועדו להוסיף סראונד לצדדים, הם לא נועדו להשמיע מוסיקה במקום אחר. אם אתה רוצה לנגן עם רמקולים במטבח, אתה צריך רסיבר שמאפשר חיבור של עוד זוג רמקולים (zone נפרד).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל אתה מנסה לגרום לכך שאישתי תהרוג אותי? :roll:

אהה לכן כתבתי "כפוף לאישור WAF"

בכל מקרה תפנה אותה אלי .

נסדר לך התקנה ללא חוטים.

הרסיבר יהיה במקום מוסתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התגובות אבל אם עדיין רלוונטי יש פורום ייעודי באתר hometheater.co.il עם הרבה אנשים טובים שאוהבים לעזור. התיעצתי איתם לא פעם בנושא. קח בחשבון שמחירי זאפ גבוהים בכ20% ממחירי השוק. זה מה שאני ראיתי כשקניתי לפני שנה מגבר למערכת קולנוע ביתית. היבואן לא מרשה לפרסם את המחיר האמיתי אז המגבר הספציפי שרציתי פורסם בכל החנויות בזאפ במחיר המחירון סביב 4200 בפועל קניתי אותו ב 3200 בלי מיקוח באחת החנויות , זה מה שהם הסבירו לי לגבי הפער במחיר בין הפרסום לבין מחיר המכירה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה לכן כתבתי "כפוף לאישור WAF"

בכל מקרה תפנה אותה אלי .

נסדר לך התקנה ללא חוטים.

הרסיבר יהיה במקום מוסתר.

תודה רבה. אם תשמע על מבצע על הרסיבר או רסיבר מומלץ אחר אשמח לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התגובות אבל אם עדיין רלוונטי יש פורום ייעודי באתר hometheater.co.il עם הרבה אנשים טובים שאוהבים לעזור. התיעצתי איתם לא פעם בנושא. קח בחשבון שמחירי זאפ גבוהים בכ20% ממחירי השוק. זה מה שאני ראיתי כשקניתי לפני שנה מגבר למערכת קולנוע ביתית. היבואן לא מרשה לפרסם את המחיר האמיתי אז המגבר הספציפי שרציתי פורסם בכל החנויות בזאפ במחיר המחירון סביב 4200 בפועל קניתי אותו ב 3200 בלי מיקוח באחת החנויות , זה מה שהם הסבירו לי לגבי הפער במחיר בין הפרסום לבין מחיר המכירה.

תודה, אבדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז - אילו רמקולים יש לך?

היו בעבר פירלס. עד שחלק מהם (רמקול פנימי אחד לפחות שידוע לי עליו) הוחלפו עם הפירמה הידועה, "השד-יודע-אבל-היה-במחיר-טוב".

אני עם 2 רצפתיים, 2 המשמשים אותי כסנטר והיו בעבר עוד 2 שהיו מחוברים כ"אפקט" אבל לא חיברתי אותם מאז שעברתי דירה בגלל שבדירה הזו זה לא ישים.

אני לא אודיופיל. לא מחפש משהו שיוכל לשמש בהופעה של להקה, אבל גם לא מחפש משהו שנשמע כמו הדודה של הדבורה מאיה עם כל הזימזומים :lol: משהו שפוי והגיוני.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז - לשאלה אילו רמקולים, לא ענית.

"שפוי והגיוני" יכול להיות כל דבר בכל סכום, תלוי בטעם וברצון שלכל אחד, ככה שבלי לדעת מה יש, אין כיוון.

בנוסף לא מבין מה זה "שני רמקולים משמשים כסנטר"?

איך המערכת שלך מחוברת?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום :lol:

יצא 415 למוצר, 118.5 משלוח, ו- 90.7 מסים. סה"כ 624.32 יורו חדש. המשלוח נורא יקר...

מחירו כרגע באתר (לאחר הדיל) הוא 739.48 יורו סה"כ.

עריכה אחרונה על ידי oleg_kra
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...