Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דו״ח על עבירה שלא ביצעתי אבל יש לי מצלמה באוטו. מה לעשות?

שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה פעמים עברת בצומת הזאת?

עוד בצומת הראשונה יש הפרדה בין הנתיבים שהולכים לכיוון קיסריה השניים הימניים לבין השניים השמאליים שבצומת הבאה הם לפניה שמאלה לחדרה.

כאשר פנית למסלול השני מימין היה כבר מסומן עליו שהוא מיועד שמאלה.

גם הסטיה לנתיב הזה היא מסוכנת עזוב חוק.

האם היו כלי רכב בנתיב הימני ביותר? כי אם לא היה מעניק לך דו"ח גם על התנחלות בשמאל.

דעתי הדו"ח מוצדק.

לא יודע מה

ישה, בצומת הראשונה מסומן על הכביש ישר בלבד, פות"ש ממשיך ישר.

אחרי מעבר הצומת, רואים על הכביש סימן של שמאלה בלבד, בשלב זה פות"ש עובר לנתיב הימני שהוא זה שמיועד לנסיעה ישר.

לכן להבנתי הוא לא עבר את העבירה שהשוטר נתן לו דו"ח עליה.

מה אמור לעשות מי שלא מכיר את הכביש, עומד על נתיב של נסיעה ישר שפתאום מתחלף לו לנסיעה שמאלה בלבד.

הייתה ברירה לעשות כמו [email protected][/email].If [email protected] is your preferred email address, then no further action is needed.You can manage your email preferences and keep up to date in your Google Play settings.The Google Play Team MANAGE EMAIL PREFERENCES"]בכביש 44, שים לב לנתיב השמאלי שבו החץ מופיע באלכסון, מכיון שלמרות שהנסיעה מנתיב זה היא ישר, ברגע שעוברים את הצומת, שני הנתיבים השמאלים הם שמאלה בלבד

עריכה:

מצורף קישור חדש

https://www.google.com/maps/@32.0380057,34.7794582,3a,75y,299.77h,65.83t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVnFFg1an4rGY7WE_UL56Gg!2e0!7i13312!8i6656?hl=iw-IL

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסרים זה נחמד, אבל בפועל לא נכנסתי לצומת מנתיב של נסיעה שמאלה, על זה אין ויכוח. בנוסף, המעבר מנתיב לפניה שמאלה לנתיב לנסיעה ישר גם היא חוקית. אולי זה לא מריח לך כשר, אבל לא עברתי על שום חוק. אני לא אמור להכיר את כל הכבישים בארץ.

לגבי הקווים השמנים, הם עדיין מקוטעים ועל פי חוק מותר לעבור שם נתיב.

כל הרמזים נחמדים מאוד, אבל לא עברתי על שום חוק או תקנת תעבורה כשנסעתי ישר בצומת. ובטוח שלא עשיתי את העברה שכתובה בדו"ח.

עכשיו מה שמטריד אותי זה ששופט יסכים עם מה שאתה אומר ולא איתי ולכן אני עדיין מתלבט אם לבקש להמיר את הדו"ח לאזהרה (מה שהשוטר בעצמו אמר לי שיאשרו לי, לא יודע למה הוא בעצמו לא נתן לי אזהרה וזהו) או לבקש להישפט...

לא

תקראי כמה מסרים מועברים לנהג עוד לפני הצומת הראשונה

חץ על הכביש הוזכר על ידי פות"ש

המלבנים השמנמנים

תמרורים המורים לחדרה שמאלה, לתל אביב קיסריה ישר.

עכשיו ברגע שראה את החץ המורה לו כי הנתיב הזה הוא שמאלה היה עליו להמשיך שמאלה ומקסימום לפרסס אחרי הצומת במקום כלשהו כדי לחזור למסלול שהתכוון אליו מלכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לצעוק

כתבתי כבר בהודעה 9 את הרצוי יותר. כולל חץ זוויתי.

קוים מלבניים שמנמנים תפקידם לאמר לך כי המסלול בו אתה נוסע מיועד לפניה.

הם לא שם כדי שתתעלם מהם!!!

את הנוסח הבאתי בהוד'עה 9.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, לגבי הטיעון שמרגע שיש סימון של חצים אסור לעבור נתיב, מצאתי חיזוק בקובץ הנחיות הצבת תמרורים:

"לפני צמתים עמוסים שמתהווים בהם תורים, יש להוסיף חצים נוספים כך שיכסו את כל אורך התור המצטבר בשעת השיא.

החץ (הכונה ל"זנב החץ") הקרוב לקו העצירה יהיה במרחק של כ-5 מטר ממנו"

כלומר אין הנחיה לכמה חצים או באיזה מרחק מהצומת, להפך הכמות והמרחק משתנים, לפיכך לא ניתן לבסס על קיומם של חצים איסור כזה או אחר. כי אחרת בצומת בו יש הרבה חצים כי יש בו עומס אסור לי לעבור נתיב עשרות מטרים לפני (גם כשהוא ריק), ואולי בצומת לא עמוס האיסור מתחיל הרבה יותר מאוחר"

בנוסף לאמצאתי לא בספר התמרורים ולא בתקנות שום אזכור לגבי קשר בין מיקום החצים והאיסור לעבור נתיב. גם פסקי דין בנושא לא מצאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמרור 813

כווני הנסיעה המותרים בנתיב חצים על פני -

הדרך בצבע לבן או צהוב:

היכנס לצומת ועבור בו רק בכוון החץ שסומן

בנתיב שממנו נכנסת לצומת.

חצים בצבע צהוב מורים על כווני נסיעה

. לתחבורה ציבורית כמפורט בתמרור 501

ו. בצמתים סמוכים או מפוצלים )למשל:

במחלפי יהלום( מתבצעות )בד"כ( הפניות

שמאלה בצומת השני בכוון הנסיעה. כך יוצא

שהנתיב השמאלי בהתקרבות לצומת הראשון,

שם הוא מסומן ישר, מוביל מעבר לצומת –

אל נתיב המשנה את יעודו לפניה שמאלה. –

במגמה לשמור על עקביות ושלא לבלבל את

הנהגים בנתיב זה אין לשנות את צורת –

סימון החץ ולהשאירו "ישר" ,ע"פ תרשים מס'

3 להלן.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - אין בלוח התמרורים הבחנה בין קו קטעים\מלבנים (801) צר או רחב. ההבחנה היחידה היא קו מצופף לפני קו הפרדה רצוף (805). לכן ה"רמזים" שאתה מציין הם ברמת ר וכידוע, לא כל אחד מבין כל רמז.מזים בלבד, לא תמרורים מחייבים. וכידוע, לא כל אחד מבין כל רמז.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה

יש תמרור 801

ויש תמרור 808 ( מלבנים שמנמנים )

אפשר כמובן לראות אותם בסרטונים שהביא פות"ש, ואת ההסברים ותחולתם החוקית בציטוטים שהבאתי.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי לשיטוט קצר ב-Google Street View, ו"צילמתי" את התמונה הבאה:

צומתנחלחדרה.jpg

בסרטון השלט המורה על נתיבי פניה שמאלה כבר אינו קיים!

במידה והשלט היה קיים, הייתי מסכים עם ישה לחלוטין. מאחר וכבר אין שלט (לא זכור לי שהועבר ממקומו או הוצב רחוק יותר מהצומת במעלה הכביש), אני מצדד ב avips. לא ניתן לצפות מכל מי שנקלע לצומת כזו בפעם הראשונה לנחש מראש לאן כל נתיב מוביל.

לדעתי העובדה שפעם היה שלט וכעת אינו, צריכה להיות חלק מקו ההגנה (יש לוודא שזה אכן המצב!, avips, האם תוכל להעלות את קטע הסרטון הקודם לזה הנוכחי?).

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד

בסרטון של פות"ש רואים את המיקום בו היה התמרור כנראה שרכב עלה עליו ( גם העמוד של המצלמה נראה מוטה משהו ) ונעקר ממקומו.

אין ספק שיכול לסייע לפות"ש בניסיונו לבטל את הדו"ח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש : אם הזמן שלך יקר ותר על העירעור, שים לב השופט לא כבול לקנס המקורי ,יכול להכפיל או לשלש.

תסתכל שוב על הסירטון יש " עיני חתול " על שתי הנתיבים השמאליים ,להפריד את שתי השמאליים לשתי הימניים ,למה שמו עיני חתול? ליופי?

הטיעון הכי משונה : השוטר אמר לי שאני זכאי לבקש המרה לאזהרה... ריבונו של עולם הרי השוטר יכול לרשום לך אזהרה ולא דוח ,אם הוא מוצא לנכון ובדק את העבר התעבורתי שלך. למה הוא צריך להגיד לך את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מבקש להישפט

הוא מבקש לבטל את הדו"ח!!

לא יצליח? יבקש שיומר לאזהרה!!

לא יצליח? יחשוב מה עושים

ללכת למשפט או לשלם את הקנס.

עיני החתול לא צריכים להוסיף או לגרוע מ "אשמתו"

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איפה נעשה פה עבירה על החוק.

פות"ש נסע ישר, הישר הפך לשמאלה בלבד - פות"ש הבין שזה שמאלה בלבד ולכן עבר לנתיב הימני שהוא לכיוון נסיעה ישר. איפה העבירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיעון הכי משונה : השוטר אמר לי שאני זכאי לבקש המרה לאזהרה... ריבונו של עולם הרי השוטר יכול לרשום לך אזהרה ולא דוח ,אם הוא מוצא לנכון ובדק את העבר התעבורתי שלך. למה הוא צריך להגיד לך את זה?

השוטר לא רשם דוח הזהרה כי הוא קיבל הנחיות מלמעלה לא לרשום דוחות הזהרה. יפה מצידו שסיפר על הזכות להמיר להזהרה ועל העמידה בקריטריונים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר להציג למשטרה סרטונים בבקשה לביטול דו"ח?

הוא לא מבקש להישפט

הוא מבקש לבטל את הדו"ח!!

לא יצליח? יבקש שיומר לאזהרה!!

לא יצליח? יחשוב מה עושים

ללכת למשפט או לשלם את הקנס.

עיני החתול לא צריכים להוסיף או לגרוע מ "אשמתו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בתחום הידע שלי.

בקושי לכתוב בפורום אני יודע

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...