Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דו״ח על עבירה שלא ביצעתי אבל יש לי מצלמה באוטו. מה לעשות?

שימו לב! השרשור הזה בן 2335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אדוני השופט.

פעם ראשונה בכביש.

תמרור על הכביש בצומת שלפני מעבר נתיב מראה שנסיעה ישר בלבד, לכן אני מסיק שאני בנתיב נכון. בשל המשאית אני מבין שלאחר הצומת הנתיב הופך לפניה שמאלה טרם הופעה של תמרור כל שהוא.

זיהיתי קו מקווקו לכן עברתי לנתיב נסיעה ישר, מרחק סביר לפני הצומת והמשכתי בנסיעה ישר מנתיב נכון.

הנה הסרטון.

אני לא חושב שביצעתי נסיעה שלא בכיוון החץ וניתן לראות זאת בסרטון.

כמו כן עבר נקי ונוהג איקס שנים.

מבקש להתחשב גם בזה בלה בלה.

זה מה שאני הייתי עושה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום אדוני השופט.

פעם ראשונה בכביש.

תמרור על הכביש בצומת שלפני מעבר נתיב מראה שנסיעה ישר בלבד, לכן אני מסיק שאני בנתיב נכון. בשל המשאית אני מבין שלאחר הצומת הנתיב הופך לפניה שמאלה טרם הופעה של תמרור כל שהוא.

זיהיתי קו מקווקו לכן עברתי לנתיב נסיעה ישר, מרחק סביר לפני הצומת והמשכתי בנסיעה ישר מנתיב נכון.

הנה הסרטון.

זה מה שאני הייתי עושה.

למה צריכים לרחם\להתחשב בבן אדם שלא עבר על החוק?

ישה אני עברתי על כל השרשור ואני עדיין לא מבין איך רשמת "הדוח תקין"

כאילו גם אם ניידת גלויה עם אורות הייתה ליד אני הייתי עושה את אותו המעשה. סה"כ מעבר נתיב חוקי לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צריכים לרחם\להתחשב בבן אדם שלא עבר על החוק?

ישה אני עברתי על כל השרשור ואני עדיין לא מבין איך רשמת "הדוח תקין"

כאילו גם אם ניידת גלויה עם אורות הייתה ליד אני הייתי עושה את אותו המעשה. סה"כ מעבר נתיב חוקי לחלוטין.

מאוד פשוט

כמו עכשיו

הדו"ח תקין.

עכשיו תבדיל בין דו"ח תקין לדו"ח מוצדק.

דו"ח תקין שכל מה שצריך להיות בו להוביל להרשעה קיימים כמו

קשר עין ראות טובה הסבר של העובדות בצורה ברורה מיקום הניידת וכו'.

האם מוצדק

כתבתי את פרשנותי המשפטית לתקנה 36 (ד) , מוכן לקבל גם את הפרשנות שנתן מלכישוע לתקנה.

גם הצעתי לפות"ש מה לעשות, בייחוד אחרי שהעלה את הדו"ח לכאן , ורואים שטענת השוטר אינה נכונה עובדתית.

השוטר טען שפות"ש מנתיב 3 מימין מתוך 4 שמסומן כנתב לפניה שמאלה המשיך ישר כאשר הסרטון מראה שלא כך הם פני הדברים.

ובניגוד למצב מילה מול מילה באופן הרגיל , כאן יש מילה של שוטר עיוור מול סרטון ברור.

וכאשר המצב העובדתי ברור, יצטרך השופט לפרש את מהות סעיף 36(ד).

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אדוני השופט.

פעם ראשונה בכביש.

הנה הסרטון.

זה מה שאני הייתי עושה.

כנראה שעיתותיך בידיך.

פות"ש לא מהאיזור אם זו לו הפעם הראשונה שניה לעבור בצומת הזו.

יבקש להישפט, סבבה

ישיבה ראשונה , אם לא שיכנע את התובע לרדת מהתיק נכנסים לשופט.

מודה או כופר באשמה.

כופר באשמה יאמר פות"ש

והשופט במבט כעוס יאמר , אדוני יודע שזה עלול לעלות לך יקר

כן כבוד השופט

או קיי

להוכחות ביום X

שוב התייצבות בבית המשפט המתחח לקראת הדיון, עליו יהיה להביא גם את אשתו שישבה לידו להעיד.

למה לא להרוג את זה כשזה קטן

מכתב לביטול הדו"ח מי שרואה את הסרטון מבין שעובדתית אין לתביעה קייס.

כלומר גרסת השוטר אינה נכונה.

אם התביעה בפרשנות שלי יטענו כי נעברה עבירה ויענו בשלילה

ואז יילך למשפט או ישלם או יבקש אזהרה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה אפילו יכול לסגור את העניין (כמו שקרה בעבר עם סירטוני "לא עצר בעצור") בפירסום המיקרה+הסרטון בעמוד הפייסבוק של משטרת ישראל.

להזיק בטח לא יזיק!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רעיון וזה רעיון

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, בנוסף לעצה המצויינת שלך, לדעתי כבר בישיבה הראשונה שבה הוא כופר באשמה מסיבה של חוסר אשמה הוא יכול להגיד לשופט שהוא מעוניין לחסוך זמן ומשאבים לבית המשפט, בידו הוכחה מוחלטת לחוסר האשמה בתיק וייתכן (רק ייתכן) שהשופט יגיד לו להציג את הראיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישיבת הקראה מוזמנים לאותה שעה 50-100 איש

לרוב לשופט אין זמן להיכנס לכך, אבל יש צאנס קטן שכן.

השופט הזה לא יהיה דרך אגב השופט שישב בישיבת ההוכחות

אבל לא רוצה להגיע לבית משפט בכלל.

על הקיר בפייסבוק , במכתב כולל לינק לסרט כל מה שיגרום לכך שיבוטל הדו"ח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לבאס אחרי כל ההתכתבות, אבל אני כרגע נוטה לבקש המרה לאזהרה, רק בגלל שאם לא יבטלו את הדו"ח אצטרך לגשת למשפט ואין זמן או כח לזה. אני 15 שנה עם רשיון וזו תהיה העבירה השנייה שלי סה"כ. כל עוד לא יהיו לי בעיות בשנתיים הקרובות זה לא אמור להשפיע עליי.

אם היה לי דרך לבקש ביטול ואם לא יסכימו אז לבקש המרה לאזהרה אז הייתי הולך על זה, אבל נראה שלא בטוח שאפשר לבקש המרה לאזהרה אחרי בקשת ביטול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לבאס אחרי כל ההתכתבות, אבל אני כרגע נוטה לבקש המרה לאזהרה, רק בגלל שאם לא יבטלו את הדו"ח אצטרך לגשת למשפט ואין זמן או כח לזה. אני 15 שנה עם רשיון וזו תהיה העבירה השנייה שלי סה"כ. כל עוד לא יהיו לי בעיות בשנתיים הקרובות זה לא אמור להשפיע עליי.

אם היה לי דרך לבקש ביטול ואם לא יסכימו אז לבקש המרה לאזהרה אז הייתי הולך על זה, אבל נראה שלא בטוח שאפשר לבקש המרה לאזהרה אחרי בקשת ביטול.

למה? יש לך הוכחה מוצקה שלא ביצעת שום דבר שגוי. למה שתוותר למערכת ותתן לשוטר בהמה שאישתו לא נתנה לו בלילה להוציא עליך את העצבים שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשתמש מהמרה לאזהרה בקלות ראש, היא ניתנת רק פעם בכמה שנים וחבל לבזבז אותה על מיקרה שבו אתה כלל לא אשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי להבהיר

המרה לאזהרה יכול מי שיש לו רשיון נהיגה מעל 7 שנים , עומד בקריטריון ו 5 שנים אחרונות בלי עבירה נניח שעומד גם בכך.

צריך להכיר בכך שעבר את העבירה.

עברת גם את המכשול הזה.

לאחר שקיבלת המרה לאזהרה אתה צריך להיות ילד טוב ירושלים בתקופה של 5 שנים, כדי לזכות בהמרה פעם נוספת.

שנתיים זה רק בקשר לנקודות שקיבלת עכשיו.

מבין בהחלט את שיקוליך לא להילחם על חפותך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי "לא לוותר" כרוך בלהגיע פעמיים לבית המשפט שזה ימי חופש ובלאגן שאני מעדיף להימנע ממנו.

אגיד לך יותר מזה, הראתי את הסרטון לשוטר תנועה מתחנת חדרה והוא אמר לי שיש שוטרים שנותנים את הסעיף הזה על מה שעשיתי, יש כאלה שנותנים סטייה מנתיב ויש כאלה שלא נותנים דו"ח על זה. זה מצב קצת מעורפל מבחינתם.

אצל שופטים אומרים שאין דעה אחידה בנושא ואני לא רוצה להיכנס לסיפור הזה. מה גם שהשופט יראה את הסרטון ואולי יחליט להאשים אותי במשהו אחר בנוסף או במקום, לדוגמא סטייה מנתיב. זה לא שווה לי את הבלאגן. אם הייתי מקושר לבכירים במשטרה, עיתונאים או ח"כים הייתי מנסה להפעיל קשרים, אבל אין לי קשרים, אני אזרח פשוט שיצטרך לשרוף יומיים בבית משפט ולצערי אין לי את הלוקסוס הזה...

למה? יש לך הוכחה מוצקה שלא ביצעת שום דבר שגוי. למה שתוותר למערכת ותתן לשוטר בהמה שאישתו לא נתנה לו בלילה להוציא עליך את העצבים שלו?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שעיתותיך בידיך.

לא ידעתי שאפשר לצרף סרטון לכתב, אבל אם כן, בהחלט עדיף מלהישפט.

מערבולת, מוסיף עוד קצת טיבול כדי להראות אופי, מאמין שיש לזה משקל אצל שופט שאולי יחפש משהו אחר על אף הסרטון.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי שלא עשית עברה,

עברת נתיב כחוק.

אין סיבה שאדם שלא אשם יודה בעברה שלא עשה גם אם זה בפועל מומר לאזהרה ולא דוח כספי.

הרקודר נרשם ויש לחובתו עברה -זה פשוט לא צודק ולא נכון לדעתי להודות במשהו שלא אשם בו.

פרסם בעמוד של המשטרה, היתי גם חושב לפנות למשטרת התנועה עם הסרטון שמוכיח מעל כל ספק שלא עשית עברה

אבל שוב רק דעתי האישית

R.I.P -PONTIAC G.P 1994 LPG

MIATA NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...