Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סקודה קודיאק בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפרטים המלאים בידיעה.

הפעם, בגלל שבאמת יש כמות לא נורמלית של פרטים, החלטנו לשתף אתכם במסיבת העיתונאים המלאה ולצרף לכאן את המפרט המלא של הקודיאק וגם את המצגת שראינו היום בבוקר. עם השוואה לדגמים מתחרים, פירוט על מערכות הבטיחות ועוד הרבה דברים מעניינים.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 340
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אח שלי הזמין את ה4x4 180 אקסקלוסיב הבוקר.

עכשיו נתנו לו זמן אספקה למרץ!!!

נשמע שיש להם את אותן בעיות מלאי כמו שהיה עם הסופרב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9 חודשים זמן אספקה???

מה קרה? :shock:

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנות השמונים העליזות רבות ממודעות הלוח במדור סובארו היו "למכירה זכות..." כך שהדבר מוכר גם בארץ.

המודעה המצורפת מאוקטובר 1986 שלא לדבר על עשרות מכוניות חדשות לגמרי שהוצעו במחירים גבוהים ממכוניות חדשות בגלל זמינותן המיידית.

zhut.jpg

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות על מה שכתבו לפניי:

1) נאמר שהגירסה הבסיסית יותר מאובזרת מאאוטלנדר פרימיום, תאירו את עיני איפה זה בדיוק. אין כוונון חשמלי של המושבים. אין סאנרוף (!). מישהו כתב גג פנורמי - כנראה אתה לא מעודכן. אין מושבי עור. אין דוושות להחלפת הילוכים מאחרי ההגה. אין מערכת בקרת אקלים מפוצלת. אין מצלמה אחורית. אין מסגרת כרום סביב לחלונות. אין חישוקים 18".

כל זה פשוט לקחתי מהתפריט של רמת גימור "סטייל" וכל זה יש באאוטלנדר פרימיום.

2) נאמר שיש מערכת מקורית ולא אנדרואיד סיני בלה בלה. שורה תחתונה, אין וויז!! חיסרון ענק ומציק מאוד. (לא הזכרתי את רדיוס100 ועוד תוספות מועילות בכלמוביל).

3) בכתבה (שתמיד כיף לקרוא, אין עליכם) מוזכר שאולי אאוטלנדר לא יהיה מלך השכבה עכשיו. אני תוהה איך זה יתבצע, אם סקודה מתכננים למכור מקסימום 1700 רכבים עד סוף השנה...

4) אני לא בחנתי את הרכב אבל הכתב של גלובס כן, והוא כתב שהופתע שהרכב לא היה לשביעות רצונו עם מנוע 1.4 שכביכול קטן על הרכב. מאידך גירסת 2 הליטר היתה מעולה, מכך הסקתי שחווית נהיגה אמיתית תהיה רק בגירסה זו. אבל תוספת של 50k זה כבר יותר מדי.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט מערכת המולטימדיה - כל התוספות שציינת הן (לדעתי) מיותרות ( כמו גלגלי 18" וגג ) הדבר היחיד שהייתי שמח שיהיה זה Waze.

אגב - הסיבה שרכשתי את רמת הגימור הנמוכה בייטי היא בגלל שהיא הרבה יותר נוחה כשהיא נועלת גלגלי 16" (מסתבר שאני ממש לא הרוב כי מתוך 307 ייטי דיזל שנמכרו בארץ רק 137 הם ברמת הגימור הנמוכה)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הכי הזוי בכל הסיפור הזה הוא ההנחה על המערכות בטיחות 1000 ש,ח לכל אחת.

מי בכלל יסכים לקבל את הרכב בלעדיהם ?! אני בטוח שלא הייתי מסכים גם לא בעד 10K הנחה.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם מציעים לך עכשיו לקבל רכב במקום בחודש מרץ 2018... אתה תשקול שוב...

צבי, סאנרוף זה דבר מאוד כייפי ונוח וגם מכניס אור שזה תענוג. חישוקי 18 זה דבר יפה. מצלמה אחורית זה חובה. מושבי עור זה קלאסה. בחורף אתה גם יודע להעריך את החימום במושבים...

במאמר המוסגר, הבדל של 45k תוספת בשביל איבזור (גירסת סטייל ותוספת סאנרוף) נראה לי ממש חזירות מצד היבואן.

ואחרי הכל הקודיאק החדש קורץ לי, בגלל הפרופיל שדומה לאאודי q7 אהובתי. אני חייב גם לנסות כדי להרגיש את חווית הנהיגה המדוברת.

IMG-20170613-WA0058.jpg

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה רוצה להגיד לי שהוא שילם והזמין?

לא עדיף לחכות למלאי זמין?

ודרך אגב בקשר למה שדיברו פה על הDSG

בייטי שלי היה DSG7 רטוב (לפי מה שהסבירו לי) ועדיין נדפק אחרי שנה ואז החליפו לי אותו ומי שקנה ממני את הרכב אמר שיש לו בעיות עם הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט מערכת המולטימדיה - כל התוספות שציינת הן (לדעתי) מיותרות ( כמו גלגלי 18" וגג ) הדבר היחיד שהייתי שמח שיהיה זה Waze.

אגב - הסיבה שרכשתי את רמת הגימור הנמוכה בייטי היא בגלל שהיא הרבה יותר נוחה כשהיא נועלת גלגלי 16" (מסתבר שאני ממש לא הרוב כי מתוך 307 ייטי דיזל שנמכרו בארץ רק 137 הם מרבת הגימור הנמוכה)

ברשותי ייטי עם חישוקי 17", חוסר נוחות הוא ממש לא אחד מהחסרונות של הרכב.

אגב, בעניין מערכות חסרות בהשקה - הייטי שלי מינואר 2011, די סמוך לתחילת השיווק. מתברר שהדגמים הראשונים הגיעו ללא בקרת שיוט וללא דיבורית בלוטות'. לא הורידו שקל ומסרו לנו את המידע הזה רק בקבלת הרכב.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ישווקו בארץ את גרסת הדיזל 190 כ"ס?

מדברים על זה שתגיע בגירסת 4x4 כנראה ברמת הגימור הגבוהה לא ברור מתי זה יהיה ומה יהיה המחיר.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...