Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

היא טוענת שטראמפ יצא מהסכמי סחר חשובים וטובים. יצא = עובדה. חשובים וטובים = עמדה. וזאת רק דוגמא אחת. הייתי ממשיך, אבל זה יעיל כמו לדבר לכותל.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הדבר הראשון הוא להגן על האמת – באמצעות עיתונות חופשית – שאינה אויב העם האמריקאי כי אם המגן שלו."

צחקתי בקול :-D

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא טוענת שטראמפ יצא מהסכמי סחר חשובים וטובים. יצא = עובדה. חשובים וטובים = עמדה. וזאת רק דוגמא אחת. הייתי ממשיך, אבל זה יעיל כמו לדבר לכותל.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

הציטוט המקורי (אם לא פיספסתי) הוא: ", walked away from key international agreement", לדעתי הבעיה פה היא בתרגום.

"הדבר הראשון הוא להגן על האמת – באמצעות עיתונות חופשית – שאינה אויב העם האמריקאי כי אם המגן שלו."

זה קצת עצוב, לא כי העיתונות היא מי יודע כמה מאוזנת או מדויקת, אלא כי הזלזול בחופש הדיבור ובעיתונות חופשית לא מביא אותנו למקום טוב. ההתייחסות לכל העניין הזה של דמוקרטיה כאילו הוא פה כדי להישאר היא מאוד אופטימית לדעתי. זה עסק מאוד שברירי, שלא צריך יותר משליט עם רצון עז להישאר בשלטון, תירוץ כזה או אחר להגבלת חירויות הפרט וחוסר איכפתיות מצד האזרחים כדי להתפרק. עם קצת תיבול בלאומנות / דת זה אפילו קל יותר.

טורקיה היא דוגמה מעולה לעניין הזה. אני מקווה שאנחנו לא הבאים בתור (כי יש לנו כבר את כל מה שצריך).

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדלן אולברייט הובילה את אחת היוזמות המדיניות הכושלות ביותר בעשורים האחרונים, כשפגשה את קים ג'ונג איל וסגרה איתו עיסקה בה האמריקאים יתנו סיוע לצפון קוריאה ויוותרו על חלק מהסנקציות בתמורה לאי פיתוח נשק גרעיני. הקוריאני כמובן הסכים מייד, קיבל את כל ההטבות - ואז המשיך לפתח טילים בין יבשתיים ואף הגדיל לעשות בכך שהקים בסתר מתקן להעשרת אורניום. "זה היה רגע עלוב לדיפלומטיה האמריקנית, בו מזכירת המדינה, שמשפחתה נמלטה ממסך הברזל, החמיאה לחקיין של סטלין" כותב העיתונאי אלי לייק "למותר לציין, זה לא עבד". קישור למאמר בבלומברג - קישור. לאחר קדנציה כל כך עלובה אני לא מצליח להבין מהיכן היא שואבת את התעוזה לבקר אחרים. הסקת מסקנות לגבי אירן? מה פתאום.

לא חסרים נושאים שאפשר לבקר בהם את טראמפ, אבל לגברת המכובדת אין כנראה יותר מדי מה להגיד כי "פשיזם" נשמע עייף ושמאלני להחריד.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה שהיא היתה שרת חוץ גרועה או לא קשור כי? כאילו, כולנו היינו שרי חוץ טובים, שיש לנו את היכולת והזכות לבקר או לתמוך בטראמפ? והביקורת שלה התרכזה בהסכם עם אירן?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר קדנציה כל כך עלובה אני לא מצליח להבין מהיכן היא שואבת את התעוזה לבקר אחרים.

היא מבקרת את המגמה הדיפלומטית של טראמפ ואת מה שהיא תופסת כגישה השלטונית שלו. לא צריך ״תעוזה״ בשביל זה, וגם לא צריך להיות דיפלומט על.

"פשיזם" נשמע עייף ושמאלני להחריד.

אז שתה קפה.

משטרים טוטאליטרים קיימים. גם משטרים סמי טוטליטארים. פשיזם זו לא הזיה מסרט מדע בדיוני. גם לא נאציזם.

מי שמחזיק בדעות שמאלניות, יחשוש מהם יותר. כמו שאצלך צץ מדי פעם הפחד מהמרכסיזם. וזה כמובן נכון ככל שהולכים יותר לקצוות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כדוגמה - לא יודע להגדיר את המשטר ברוסיה, הרי לכאורה הוא נבחר בבחירות דמוקרטיות.

האם פוטין , הוא פשיסט.. דיקטטור, או משטר של נשיא לגיטימי ונכון לרוסים.

(למה אתו..:wink: לא מתעסק הצופה הביקורתי מהצפון, במקביל לטראמפ - האם זה משטר נכון בעיניו)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, לחפש את המטבע האובד היכן שקל, מתחת לפנס באור, ולא היכן שאבד.

לכאורה, הוא תלמיד טוב של העולם הגלובלי הנאור.

אסד הורג עשרות כל-יום, עם גז בלי-גז.

תימן מלחמה טילים והרוגים.

טורקיה פולשת לאזורי סוריה הכורדית, והורגת עשרות.

פוטין עם שכירי חרב לכאורה בסוריה, מפציץ עם מטוסים ריכוזי אוכלוסיה אזרחית.

וישראל המגינה על הגבול שלה - היא פושעת, ואותה כולם מאשימים -

למה, כי זה הכי-קל.

(כי עם האחרים לא מתעסקים - איך אומרים :roll: צבעוניות ואינטרסים, נכון)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. מתעסקים כל הזמן. הכותרת הראשית של עוכרי ישראל מ״הארץ״ הוקדשה עד הצהריים למתרחש בסוריה. טורקיה נדחתה פעם אחר פעם מקבלה לאיחוד האירופי. על רוסיה מוטלות סנקציות, ורק לפני שבוע גורשו דיפלומטיים רוסיים ממדינות המערב. על איראן וצפון קוריאה יש סנקציות. אתה כאילו מגיע מיקום אחר, כשאתה בכלל משווה או מעלה את הטענות האלו.

ומה הקשר בין מה שאתה כותב לבין מה שנכתב כאן בעמודים האחרונים?

לא חייבים כל הזמן לחפש את התחכום שיזכה בנקודות אידיאולוגיות. לי יש ציפיות אחרות מנשיא ארה״ב מאשר נשיא רוסיה. למה? כי במקום אחד יש מסורת מאות שנים של דמוקרטיה (עם המגבלות שלה, אבל בכל זאת), ובמקום אחר מעולם לא היה שלטון לא רודני, והמסורת הדתית והחברתית מבוססת לחלוטין על זה וסביב זה. אז שפוטין נבחר שוב ברוסיה, זה לא מפתיע וזה לא חדש. כשבארה״ב יש תחושה של נסיגה, זה כן חדש וזה עצוב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כהרגלך - מתעלם מכל הדברים הבוודאות נכונים שהיא כותבת נגד טראמפ, מתייחס לדבר אחד שיש עליו איזו מחלוקת, ולפיו פוסק שהכל קשקוש. אין, אתה דמגוג עילית.

אין, שתית את הקול-אייד של טראמפ עד הטיפה האחרונה. אתה פשוט גמור, אה?

מבחינתך, טראמפ אשכרה עושה טוב שהוא מאשים את העיתונות ב...כל דבר בעצם. אתה אשכרה רוצה מנהיג שדבריו תמיד אמת ושרצונו הוא חוק.

תגיד, חשבת אולי פעם לעבור לגור ברוסיה? או בצפון קוריאה? נראה לי שתסתדר שם טוב.

מדלן אולברייט הובילה את אחת היוזמות המדיניות הכושלות ביותר בעשורים האחרונים, כשפגשה את קים ג'ונג איל וסגרה איתו עיסקה בה האמריקאים יתנו סיוע לצפון קוריאה ויוותרו על חלק מהסנקציות בתמורה לאי פיתוח נשק גרעיני. הקוריאני כמובן הסכים מייד, קיבל את כל ההטבות - ואז המשיך לפתח טילים בין יבשתיים ואף הגדיל לעשות בכך שהקים בסתר מתקן להעשרת אורניום. "זה היה רגע עלוב לדיפלומטיה האמריקנית, בו מזכירת המדינה, שמשפחתה נמלטה ממסך הברזל, החמיאה לחקיין של סטלין" כותב העיתונאי אלי לייק "למותר לציין, זה לא עבד". קישור למאמר בבלומברג - קישור. לאחר קדנציה כל כך עלובה אני לא מצליח להבין מהיכן היא שואבת את התעוזה לבקר אחרים. הסקת מסקנות לגבי אירן? מה פתאום.

לא חסרים נושאים שאפשר לבקר בהם את טראמפ, אבל לגברת המכובדת אין כנראה יותר מדי מה להגיד כי "פשיזם" נשמע עייף ושמאלני להחריד.

עכשיו תורי לצחוק בקול - שים לב - I called it. היה כל כך ברור שיימצא הגאון שיתייחס לגופו של אדם במקום לגופו של נושא.

ואני מבין שאם שמאלנים צועקים פשיזם, אז התשובה שלך כימני היא "אני אראה להם מה זה פשיזם!"

אני כדוגמה - לא יודע להגדיר את המשטר ברוסיה, הרי לכאורה הוא נבחר בבחירות דמוקרטיות.

האם פוטין , הוא פשיסט.. דיקטטור, או משטר של נשיא לגיטימי ונכון לרוסים.

אתה לא באמת חשוב שהבחירות ברוסיה הן דמוקרטיות, נכון? הדמוקרטיה שם לחלוטין לא מתפקדת ולנשיא יש כוח אינסופי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכל השליטים הדיקטטורים בעת החדשה לפחות שולטים תחת אצטלה של דמוקרטיה: גם בסין הממשלה, לכאורה, נבחרת. אלסיסי בדיוק נבחר ברוב קולות; כנ"ל בשאר אלאסד.

אני חושב ששאלו פעם את סאדאת באיזה אחוז של רוב הוא רוצה להיבחר, והוא ביקש שזה לא יהיה משהו יותר מדי מוחץ, כדי שהבחירות לא יהפכו להיות בדיחה.

אסד הורג עשרות כל-יום, עם גז בלי-גז.

תימן מלחמה טילים והרוגים.

טורקיה פולשת לאזורי סוריה הכורדית, והורגת עשרות.

פוטין עם שכירי חרב לכאורה בסוריה, מפציץ עם מטוסים ריכוזי אוכלוסיה אזרחית.

וישראל המגינה על הגבול שלה - היא פושעת, ואותה כולם מאשימים -

למה, כי זה הכי-קל.

מה זה קשור לנושא הדיון?

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ההדגשה אינה במקור)

ואחרי זה אתה מדבר אתי על קול-אייד? :roll:

התבלבלת. בדברים שלה יש רשימה של מעשים ואמירות של טראמפ. אתה יכול לפרש אותם כטובים, אבל אפילו בשבילך זה יהיה מוזר...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן ג.;,,

מה זה קשור לנושא הדיון?

לכאורה, הוא תלמיד טוב של העולם הגלובלי הנאור.

(כי עם האחרים לא מתעסקים - איך אומרים icon_rolleyes.gif צבעוניות ואינטרסים, נכון)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...