Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכן מתלונן על עישון המגיע לדירתו מהחלון שלי

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 2791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

עברתי דירה, לדירה ללא מרפסת / גינה, יש חלון גדול מאוד בסלון, בו אני עומד כדי לעשן. השכן משמאלי מתלונן על העשן. דפק בדלת, אמר שזה מפריע לו מאוד וכו וכו. אמרתי לו שאני מבין אותו אבל בכל זאת, אני גר פה, ואין לי פתרון, לא יכול להפסיק לעשן רק כי זה מפריע לו. מה לעשות?

בלי תגובות נאצה בבקשה, אני לא עושה לו דווקא, אני גר פה ואני לא צריך להסביר מה זה עישון למי שמכיר, כך שלהפסיק כרגע זו לא אופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תעשן בתוך הבית, או תצא החוצה.

גם אני לא הייתי רוצה שייכנס אלי הביתה עשן

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה המעשן - זו הבעיה שלך, ואתה צריך למצוא לה פתרון, לא הוא.

אם כבר גילוי נאות - אצלי בבית אין בעיה כזו, אבל אצל חברה שלי יש שכן מלמטה שמעשן וזה עולה עד לבית, וזה מחרפן אותי, אז כן, בתור אחד שלא סובל עישון אני מבין לגמרי את השכן שלך, וכדאי שתפתור את הבעיה בעצמך, אין סיבה שהוא יסבול בגלל זה.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשן בחלון אחר אולי?

אני עשיתי לעצמי הרגל שאני לא מעשן בתוך הבית. אני פשוט יוצא החוצה ליד הדלת(גר בקומת קרקע אז זה לא בעיה). ככה גם אנשים לא מעשנים שבאים אלי לא מתלוננים שהבית מסריח.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי,סיבה טובה וראשונית להרהר בהפסקת עישון.

ככה אני הפסקתי לפני כ 10 שנים.

שלב ראשון זה התרגלתי לעשן מחוץ לבית או בקומה העליונה למשל,

לא לצאת מהבית עם סיגריות.

לעשות ספורט,

וכו'

עריכה,ראיתי שלהפסיק זה לא אופציה,

אתה גר לבד?

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לראות את התגובות כאן.

ביקרתי היום קרוב משפחה שמאושפז בבית חולים "פלימן" בחיפה.

בפתח בית החולים חבורה של מעשנים, למרות שיש תקנות האוסרות עישון במרחק 10 מ' מבית החולים. מבחינתי מדובר בחוצפה שאין כדוגמתה, מטרד סביבותי ופוטנציאל לגרימת מחלות לעוברים ולשבים.

פות"ש - יש בפורום חבר שסיפר לפני מספר שנים על חוויותיו בעקבות העישון - התקף לב וצנתור דחוף בגיל צעיר.

עשה טובה לעצמך ולסביבתך - הפסק לעשן. עדיף עכשו ולא אחרי שהתקף, הלב, הארוע המוחי או הסרטן ישיגו אותך. או סתם הפרעה בתפקוד המיני.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפתח בית החולים חבורה של מעשנים, למרות שיש תקנות האוסרות עישון במרחק 10 מ' מבית החולים. מבחינתי מדובר בחוצפה שאין כדוגמתה, מטרד סביבותי ופוטנציאל לגרימת מחלות לעוברים ולשבים.

פות"ש - יש בפורום חבר שסיפר לפני מספר שנים על חוויותיו בעקבות העישון - התקף לב וצנתור דחוף בגיל צעיר.

עשה טובה לעצמך ולסביבתך - הפסק לעשן. עדיף עכשו ולא אחרי שהתקף, הלב, הארוע המוחי או הסרטן ישיגו אותך. או סתם הפרעה בתפקוד המיני.

בתור אחד שעובד במסעדה שקהל הלקוחות שנמשך אליה הם אותם אלו שמעשנים ושמים ז*ן על העולם התירוץ הוא קבוע:

"נו .. במילא כולם מתים בצורה כזו או אחרת, וכל האוויר מזוהם, הסיגריה שלי לא תהרוג אף אחד נוסף.'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לפני כן רוצים איכות חיים. כנראה שהסיגריה יותר חשובה מכל שאר הנאות החיים יחדיו.

וד"א - למעשני הנרגילות שבינינו, תביאו בחשבון שנרגילה אחת שווה ל-100 סיגריות, והמים לא מסננים כלום.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא היית ברמב"ם.

שם תראה אנשים שמקבלים כימותרפיה לווריד ביד אחת, ומחזיקים סיגריה (לא, לא קנאביס) ביד השניה, כל זה מתחת לשלט גדול עם אותיות אדומות: "אסור לעשן".

בכל מקרה,לא הכל בחיים שחור ולבן. רבים המעשנים שחיים עד גיל 100, ורבים האנשים ששמרו על אורח חיים בריא ומתו בגיל 40 אחרי סבל רב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שהתגורר מעל דירה של מעשנים אתה לא מבין איזה סבל זה

האזור המשותף עם הדירה ממתחת היה מסריח באופן קבוע מריח סיגריות

זאת לא סתם נודניקיות זה ממש מפריע

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה,לא הכל בחיים שחור ולבן. רבים המעשנים שחיים עד גיל 100, ורבים האנשים ששמרו על אורח חיים בריא ומתו בגיל 40 אחרי סבל רב...

טענה מוכרת, רק שהסטטיסטיקה מכה אותה.

לפי ה-CDC האמריקאי תוחלת החיים של מעשנים נמוכה בכ-10 שנים מזו של מי שאינם מעשנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טענה מוכרת, רק שהסטטיסטיקה מכה אותה.

לפי ה-CDC האמריקאי תוחלת החיים של מעשנים נמוכה בכ-10 שנים מזו של מי שאינם מעשנים.

סטטטיסטיקה כזו לא שווה הרבה.

ישנם הרבה דברים שמאפיינים את אוכלוסיית המעשנים (או: מצבים שגורמים לאנשים לעשן מלכתחילה) שלא באים בחשבון ואולי משפיעים על אורך החיים שלהם יותר מהסיגריות עצמן.

אבל גם לא אמרתי שהסיגריות לא פוגעות בבריאות, רק אמרתי שזה לא שחור ולבן ובסופו של דבר שום דבר לא קרוב ללהיות וודאי.

אציין שאני נגד עישון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...