Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכן מתלונן על עישון המגיע לדירתו מהחלון שלי

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין, לא חושב בכלל להעיר לה. זו המרפסת שלה, ולעשן זו עדיין פעולה חוקית (לצערי).

...

בעיניי זה שקול ללחרבן לה לתוך המרפסת מהחלון שלי, אבל זו בעיה שלי.

בהחלט נשמע שאתה צריך לדפוק לה איזו שליכטה למרפסת, לדעתי אין גם חוק נגד חירבונים מהחלון.

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפתח ואומר שאני:

ולמרות זאת, לא מבין את מי שאומר לבנאדם לא לעשן בבית שלו.

ועדיין, לא חושב בכלל להעיר לה. זו המרפסת שלה, ולעשן זו עדיין פעולה חוקית (לצערי).

בעבר חשבתי כמוך ולא הערתי לשכנים מתחתי, הם לא עישנו הרבה.

אבל יש משהו חצוף בלא לרצות לעשן בתוך הדירה שלך כדי שהיא לא תסריח, ולעשן בחלון/מרפסת ולהעניש את השכנים כדי שלך יהיה יותר נעים.

זה לא שונה הרבה משכן שמניח את שקית הזבל שלו מחוץ לדלת כדי שלא תסריח לו בדירה, אלא תסריח לכולם את הקומה.

נכון, "אויר" זה לא שטח משותף ולכן מבחינת החוק זה אולי מותר, מבחינת תרבות, זו בריונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי אחד השכנים מעשן במרפסת כביסה, והסרחון נכנס לתוך הדירה שלי. אני לא בטוח מי זה, כי בגלל הצורה של הבניין, זה יכול להיות אחד מכמה דיירים.

חוץ מזה לא נעים לי לבקש מהשכנים לא לעשן בבית שלהם.

זה מזכיר לי בצבא, משום מה תמיד החיילים שהיו איתי במשרד עישנו.

הם ידעו שזה מפריע לי ובאמת חלק היו מתחשבים ומעשנים בחוץ, אבל חלק זרקו זין ואני הייתי צריך לחכות בחוץ שיתאוורר המשרד.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט נשמע שאתה צריך לדפוק לה איזו שליכטה למרפסת, לדעתי אין גם חוק נגד חירבונים מהחלון.

יש פה חבר פורום עם חתימה על חוקי שימוש במעלית, מתאים לנושא הנל

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לשכן שיסגור את החלון שלו.

Sent from my 6045O using Tapatalk

לפני המון המון שנים גרתי בדירה בקומה רביעית. הייתי משאיר את הבית פתוח. מי שיתאמץ ויטפס על הצינור של הביוב וירצה לרדת עם מיבש הכביסה - מגיע לו על המאמץ.

מפה לשם החתול של השכנה היה קבוע נכנס אלי דרך החלונות. לשכנה היה פתרון מצויין "תסגור את החלונות כי אני לא יכולה". לא סגרתי. אבל כשהוא נעלם לה לכמה ימים (נעלתי אותו אצלי בדירה) היא פתאום מצאה את המנגנון הזה שמאפשר לה לסגור את החלונות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים 100%.

מסכים ב 50%

יתכן ולשכן הלא מתחשב יש ילדים בבית או אשה שלא סובלת את ריח העישון בבית.

ולכן הוא יוצא לפינתו הפסטורלית, מרפסת הבית שבה הוא לא מפריע לאיש מבני ביתו.

אך כן סביר להניח שיפריע לאחד השכנים אבל מה לעשות זו פינתו האחרונה בבית.

אציין שבעבר סבלתי משכנים שעישנו תחתי במרפסת וגם דיבור יפה לא עזר מולם.

מידי פעם כשהריח היה מפריע בבית הייתי מדליק במרפסת קטורת בניחוח אופיום.

מי שלא יודע, 99.9% (מדעית

! ;) )מהאוכלוסיה לא יכולים לסבול קטורת וגם אם תדליקו אותה על הגג הריח יהיה מורגש בחניון מינוס 4.

הקטורת היתה פשוט מסלקת חצי רחוב לבתיהם וגם את המעשנים מלמטה שגילית שהריח של הקטורת גורם להם להרגיש כמי חתול ללא שפם

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, עשיתם לי חשק לסיגריה. הלכתי לעשן.

אני באמת מרחם על פות"ש. סך הכל ביקש עצות. ציין בפירוש שאין מה לנסות לשכנעו להפסיק לעשן ובכל זאת רובכם עשיתם זאת כאן.

ולפות"ש: אני בן אדם מעשן. לפעמים ב 5 בבוקר אני מריח עשן סיגריות של מישהו אחר מהקומות מתחתיי וזה משגע אותי. איכשהו זה מסריח כשמישהו אחר מעשן. אבל, בחיים! בחיים! לא העליתי על דעתי ללכת למישהו ולומר לו מה לעשות/לא לעשות בתוך ביתו. ואני מדגיש: בתוך! ביתו. וככה אני מצפה גם מאנשים אחרים.

אנשים שגרים בבניין משותף ולא בווילה צדדית או מבודדת צריכים להבין שהם חיים עם אנשים אחרים. מי שרוצה שקט מוחלט וחוסר הצקות מוחלט, שילך לגור במערה, או שיתחיל להאמין בהוא שנולד ב-25 בדצמבר וילך לגור במנזר.

עצתי אליך: אם השכן בחור נחמד, מצא איזשהו פיתרון כפי שכמה חברים כתבו לך פה. אם הוא לא נחמד, תגיד לו שילך לחפש. תמיד עדיפה האפשרות הראשונה מפני שלא לעולם חוסן ומי יודע מה ימים יגידו. ובמילים אחרות: תמיד עדיף לשמור על קשר טוב עם שכנים כי אתה אף פעם לא יודע מתי תצטרך אותם.

ועכשיו באמת הלכתי לעשן.

Nothin really matters to me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים.. קראתי הכל, יצאתי לסיגריה וחזרתי, קודם כל אני חייב להודות שהשרשור הפך להרבה יותר מעניין משציפיתי.

אני לוקח כל תגובה ותגובה לתשומת ליבי המלאה ואם לא הייתי עצלן הייתי מצטט כל תגובה עם התייחסות אישית.

ראשית, אציין כי אינני נוהג לעשן במקומות סגורים בכלל ובתוך ביתי בפרט, כרגע (עדיין לא עברתי סופית לדירה המדוברת, סיפור לשרשור אחר) אני יוצא לעשן אך ורק בגינה.

בגדול, קשה לי להבין אנשים שמעירים לאחרים ברמה כזאת, כי אני מעולם לא עשיתי זאת ולעולם לא אעשה, במיוחד כשמדובר על מה ששכן עושה בתוך ביתו מבצרו.. וכמובן שכשהוא דפק בדלת והתחיל לספר שהוא עומד למות בזה הרגע עקב העישון הפאסיבי ששני הסיגריות שעישנתי גרמו לו מיד עלה לי הסעיף ובתוך הראש אמרתי לו "כנס הביתה ועוד מילה אני בא לעשן לך בסלון", אבל מיד הרגעתי את הערס הפנימי שלי והחלטתי שכדי להמנע מאי נעימות כזאת או אחרת וגם כדי שהדירה שלי תהיה פחות מסריחה, לא אעשן בדירה בכלל, גם לא בחלון. כפתרון, אשקיע מעט בכניסה לבניין כדי שיהיה נעים לשבת שם ואעשן רק שם. יש לאותו שכן חלון שפונה גם לשם אבל מבחינתי זה המקסימום שאני יכול לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הוא ימשיך להתלונן, תתחיל לעשן סיגרים.

הוא יתגעגע לסיגריות ואפילו יקנה לך קופסה וזיפו עם הקדשה.

Sent from my A0001 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לנו שכן שהיה מעשן בתוך הלובי של הביניין. כשנשאל למה לא לקחת 2 צעדים החוצה, טען שקר לו בחוץ.

בכל אופן, הוא עבר לעשן בחוץ, אבל את הדרך מהדירה, דרך המעלית ודרך הלובי - עם סיגריה דלוקה.

בדירה החדשה, הועד בית שלנו עושה את אותו הדבר, סיגריה דלוקה מהבית, מעלית, לובי, החוצה. רק שכאן המעלית כולה מרופדת בבד( מה הקטע של זה? ) והריחות נספגים להרבה יותר זמן.

באסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לבשר לכל אלה שחושבים שמותר לשכן לעשות מה שבא לו בבית שלו ולעשן כמה שרק ירצה בחלון ביתו גם כשהדבר גורם להפרעה שמדובר בעבירה פלילית.

מדובר בתקיפה לכל דבר ועניין.

מתוך חוק העונשין:

378. המכה אדם, נוגע בו, דוחפו או מפעיל על גופו כוח בדרך אחרת, במישרין או בעקיפין, בלא הסכמתו או בהסכמתו שהושגה בתרמית - הרי זו תקיפה; ולענין זה, הפעלת כוח - לרבות הפעלת חום, אור, חשמל, גאז, ריח או כל דבר או חומר אחר, אם הפעילו אותם במידה שיש בה כדי לגרום נזק או אי נוחות.

לכן, לא רק שפותח השרשור צודק, החוק גם לצידו בנושא הזה והוא יכול לדרוש את הפסקת העבירה מהשכן או מרשויות החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השכן עושה מנגל בביתו וזה מפריע לי אז אסגור את החלון שלי.

מצטער, לי יש שכנים שמבשלים המון, כל היום נכנס לי ריח של אוכל טעים לדירה, זה מחרפן אותי וזאת בעיה שלי, אני סוגר את החלונות כשהם מבשלים.

לבשל זו פעילות לגיטימית בחיים, והריח אינו מטרד.

עישון לא.

אתה לא יכול להכריח שכן לחיות עם חלונות סגורים, כי אתה רוצה לעשן או לשמוע מוזיקה בקול רם או כל דבר אחר שמהווה מטרד.

זה לא רק הנימוס האלמנטרי, זה החוק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

בגדול, קשה לי להבין אנשים שמעירים לאחרים ברמה כזאת

יש אנשים שרגישים לריחות כאלו ואחרים יותר מהממוצע.

בלי קשר ספיציפית לדיון, נחמד לראות מישהו שבא להתייעץ ומשנה דעתו...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...